انجمن های تخصصی  فلش خور
•°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• (/showthread.php?tid=284169)

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ - 14-05-2020

(14-05-2020، 15:04)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2020، 15:03)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2020، 15:02)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2020، 15:01)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2020، 15:00)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو رو هم میبخشم ولی فراموش نمیکنم

به قول همین خودت
@خخخخ
این بنده خدا آن شه با این حجم از تگا شفت میشه.____.

با اجازه ی کی @خخخخ رو تگ کردییییی

.____.
@خخخخ

برووو خونتوووون

تو خونمم._____.
@خخخخ

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - Sirvan10_a - 14-05-2020

(14-05-2020، 14:39)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2020، 14:13)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"s-t-i-n"

اره اسکولم

چون بخاطره اینکه به یکی از بچه فش داده نمی بخشمش عقلم قبول میکنه که ببخشم اما دلم نه 10

منم نمیتونم ببخشمت
چون خیلی منو خواهرمو اذیت کردی

من باید ببخشم نه شما

حالا شما هم نبخشید اشکالی نداره ممنون

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - سهَ‌ند - 14-05-2020

@ppparhhhammm

طاقت بیار استاااد

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - BIG-DARK - 14-05-2020

طاقتش تموم شده عاقا سهند رفته خودکشی

(14-05-2020، 15:08)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2020، 14:39)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2020، 14:13)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"s-t-i-n"

اره اسکولم

چون بخاطره اینکه به یکی از بچه فش داده نمی بخشمش عقلم قبول میکنه که ببخشم اما دلم نه 10

منم نمیتونم ببخشمت

من باید ببخشم نه شما

شعععععتتتتتتت._____.

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - سهَ‌ند - 14-05-2020

(14-05-2020، 15:08)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"s-t-i-n"

اره اسکولم

منم نمیتونم ببخشمت

من باید ببخشم نه شما

آفرین سیروان نبخشش

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - م‍حمّد - 14-05-2020

این @خخخخ اگه انلاین بشه سکته میکنه از دیدن اطلاعیه های به درد نخورش :-|

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - BIG-DARK - 14-05-2020

رفتین خوابیدین

(14-05-2020، 15:13)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره والا

(14-05-2020، 15:13)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه بابا محل نمیده اططلاعیه هارو میحذفه Big Grin

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - Sirvan10_a - 14-05-2020

(14-05-2020، 15:11)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"s-t-i-n"

اره اسکولم

منم نمیتونم ببخشمت

من باید ببخشم نه شما

آفرین سیروان نبخشش

من اونی که تو مسابقات کشوری زد پامو شکست بخشیدم اینا که جای خود دارت

(14-05-2020، 15:16)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2020، 15:11)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"s-t-i-n"

اره اسکولم

منم نمیتونم ببخشمت

من باید ببخشم نه شما

آفرین سیروان نبخشش

من اونی که تو مسابقات کشوری زد پامو شکست بخشیدم اینا که جای خود دارت

فهمیدم رفتی مسابقات کشوری.___.فقط خواهشا تمومش کن.___.

بخدا کهTelegh_01Telegh_01ررررردددد میده