انجمن های تخصصی  فلش خور
زیرآبی لیگ‌برتری‌ها و فاصله بزرگ حرف تا عمل - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: زیرآبی لیگ‌برتری‌ها و فاصله بزرگ حرف تا عمل (/showthread.php?tid=284330)زیرآبی لیگ‌برتری‌ها و فاصله بزرگ حرف تا عمل - ρσєѕɪ - 15-05-2020

زیرآبی لیگ‌برتری‌ها و فاصله بزرگ حرف تا عمل 1

در حالی که بیشتر تیم‌ها و بازیکنان لیگ برتری بر خلاف پرسپولیسی‌ها از آغاز دوباره لیگ نوزدهم شاکی هستند اما بسیاری از آن‌ها تمرینات گروهی خود را بدون مجوز ستاد مقابله با کرونا و فدراسیون فوتبال شروع کرده‌اند.

به گزارش ایسنا، در حالی که هنوز تکلیف بسیاری از لیگ‌های دنیا و به خصوص لیگ برتر فوتبال ایران برای ادامه پیدا کردن مشخص نیست اما بسیاری از تیم‌ها و بازیکنان لیگ برتری بدون نظارت و هماهنگی با ستاد مقابله با کرونا - که هنوز به طور رسمی اجازه آغاز تمرینات گروهی را نداده است - شروع به تمرین‌های گروهی کرده‌اند؛ اتفاقی که با توجه به رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی می‌تواند برای بازیکنان و تیم‌ها خطرساز باشد و آن‌ها را در آستانه آغاز مجدد لیگ نوزدهم به کرونا مبتلا کند.

دیروز (پنج‌شنبه) محمدرضا خانزاده تصویری از تمرینش در یک فضای سربسته را در صفحه شخصی‌اش در فضای مجازی منتشر کرد و نشان داد که تمرینات گروهی را شاید حتی خودسر آغاز کرده است. پیش از این نیز عده‌ای از بازیکنان پرسپولیس اقدام به تمرین گروهی با مسعود حسن‌زاده، بازیکن سابق سپاهان و ذوب‌آهن کرده بودند که این هم به نوعی دور زدن قانون ممنوعیت تمرینات گروهی تا اطلاع ثانوی از سوی ستاد مبارزه با کرونا بود.

پیس از این نیز عبدالله ویسی و ابراهیم صادقی سرمربی‌های لیگ برتری در گفت‌وگویی افشا کرده بودند که چند تیم لیگ برتری تمرینات گروهی خود را برای آماده‌سازی برای ادامه لیگ نوزدهم آغاز کرده بودند. این در حالی است که بسیاری از همین تیم‌ها و بازیکنان ظاهرا با آغاز دوباره لیگ برتر مخالف هستند و بر این اعتقادند که ادامه یافتن لیگ نوزدهم می‌تواند خطر ابتلا به کرونا را برای بازیکنان و اعضای باشگاه افزایش دهد.

این برخورد دوگانه نشان می‌دهد بسیاری از بازیکنان و تیم‌های لیگ برتری هنوز به تصویر درستی از خطرات این بیماری نرسیده‌اند و باید دید چگونه قرار است به رفتار آن‌ها از سوی نهادهای مربوطه مانند وزارت بهداشت، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ نظارت شود.