انجمن های تخصصی  فلش خور
کهتری: اگر مربی خارجی به صلاح نعمتی باشد، استقبال می‌کنم - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: کهتری: اگر مربی خارجی به صلاح نعمتی باشد، استقبال می‌کنم (/showthread.php?tid=284454)کهتری: اگر مربی خارجی به صلاح نعمتی باشد، استقبال می‌کنم - ρσєѕɪ - 16-05-2020

کهتری: اگر مربی خارجی به صلاح نعمتی باشد، استقبال می‌کنم 1

سرمربی تیم ملی پاراتیروکمان گفت: اگر حضور مربی خارجی به صلاح زهرا نعمتی باشد و سبب ارتقای عملکرد او در پارالمپیک توکیو شود، استقبال خواهیم کرد.

مجید کهتری در گفت و گو با ایسنا، درباره ضرورت جذب مربی خارجی برای زهرا نعمتی بر اساس مصوبه کمیته ملی پارالمپیک و در صورت صلاحدید فدراسیون تیروکمان، اظهار کرد: آن چه که سبب شده تا زهرا نعمتی در رویدادهای آسیایی، جهانی و پارالمپیک به نتایج قابل توجهی دست پیدا کند نتیجه تلاش و پشتکار این ورزشکار بوده نه حاصل زحمات مربی خارجی، به هر صورت اگر کمیته ملی پارالمپیک این فرصت را برای او فراهم کرده که در صورت صلاحدید فدراسیون از تجربیات یک مربی خارجی نیز بهره مند شود، بستگی به تصمیم نعمتی دارد. اگر او در این زمینه احساس نیاز کند من هم به عنوان سرمربی تیم ملی از نعمتی حمایت خواهم کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که در صورت برگزاری اردوها آیا زهرا نعمتی با کمانداران پارالمپیکی تمرین خواهد کرد یا خیر، تصریح کرد: قبل از شیوع ویروس کرونا تصمیم فدراسیون تیروکمان و کمیته ملی پارالمپیک بر این اساس بود که تمرینات خود را با کمانداران پارالمپیکی انجام دهد و اگر فدراسیون تیروکمان اعزامی پیش بینی کرده باشد با افراد سالم به مسابقات اعزام شود، حال باید دید بعد از مشخص شدن زمان برگزاری اردوها وضعیت او برای حضور در اردوها چگونه خواهد بود.

کهتری افزود: با توجه به این که ستاد مقابله با کرونا مجوز برگزاری اردوها در رشته های انفرادی را صادر کرده است امیدوارم بعد از ماه مبارک رمضان اردوهای پارالمپیکی دایر شود.

سرمربی تیم ملی پاراتیروکمان خاطرنشان کرد: اگر اردوها بعد از ماه مبارک رمضان برپا شود فرصت کافی برای آماده سازی ورزشکاران تا پارالمپیک توکیو خواهیم داشت و در شرایط بهتری می توانیم زمان از دست رفته را جبران‌ کنیم.

وی در پایان پیرامون این پرسش که با شروع دوباره اردوها چه برنامه ای برای آماده سازی تیم پیش بینی شده است گفت: با توجه به وقفه چهار ماه در برگزاری اردوها، بعد از شروع تمرینات در اولین اردو برنامه ریزی خود را معطوف هماهنگ سازی تیم، اصلاح تکنیک ها و بررسی مشکلات بازیکنان خواهیم کرد. همچنین با گرفتن تست های تکنیکی و آمادگی جسمانی تلاش خواهیم کرد وضعیت تیم را در رشته های ریکرو و کامپوند مورد بررسی دقیق قرار دهیم و سپس تمرینات حرفه ای خود را از اردوهای بعدی آغاز خواهیم کرد.