انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد نسخه 363 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد نسخه 363 (/showthread.php?tid=284534)

RE: گفتگوی آزاد نسخه 363 - BIG-DARK - 23-05-2020

(23-05-2020، 21:58)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-05-2020، 21:54)ARASH A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-05-2020، 21:52)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا را کلیک کنید جالب است!!!
مسخره Dodgy
نیومد؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا  رو کلیک کن ببین میشه یا نه

دیوونه برگشت گ.ا دیگه برا همین گفتم

RE: گفتگوی آزاد نسخه 363 - م‍حمّد - 23-05-2020

آیا شما این ارسال را سپاس کرده بودید؟

خیر...

RE: گفتگوی آزاد نسخه 363 - Sirvan10_a - 23-05-2020

(23-05-2020، 22:18)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیرحسین خواهش میکنم پاک نکن ممنونت میشم به عنوان اخرین درخواست.

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت همه این اخرین پیام من توی انجمن فلش خوره و شاید تا چندین ماه یا تا چند سال دیگه بر نگردم

فقط اینارو میگم نمیخوام تو دلم بمونه
اول امیرحسین ناظمه خوبی هستی ولی بی عدالتی به حرف مغزت گوش نمیکنی فقط به حرف دلت گوش میکنی ببخشید این مدت تو رلتو اذیت کردم

محمد ببخشید بهت توهین کردم ولی درسته ۱۶ سالته ولی بعداز اقا صابر از همه بزرگتری.

نفس ببخشید این مدت عذابت دادم خیلی وقتا مزاحمت شدم خیلی ناراحتت کردم ببخشید دیگه همیشه خوب بمون

ستین دختری لج باز و یه دندی هستی ولی شوخی برای همه کارای زشتم معذرت برای حرفا رفتارام و همه چیز معذرت میخوام

ایسان بهترین خواهر دنیا ببخشید خیلی ناراحتت کردم

غزل بهترین و با معرفت ترین رفیق دنیا هستی منو ببخش بابت اون حرفا مواظب سامان باش

ملیکا خیلی بی تربیت و برای این اخلاقته که دوست دارم ببخشید برای اون کارام

اناهید به خاطره رفتار زشتم با هدیه معذرت میخوام

مهران بهترینو خوب ترین رفیق دنیا هستی مرسی که همیشه پشتم بودی

ارش پسر با ذهنیت کودکانه ولی جذاب ببخشید برای اون حرفا اخه من روی اون تعصب دارم

پرهام لطفا دروغ نگو کسی با دروغ به  جای نرسیده خودت باش تا بقیه هم قبولت کنن

شقایق ببخشید من خیلی تورو عذاب دادم معذرت میخوام.

نسیم بانو برای حرفای زشتم معذرت میخوام فقط یه حرف زود قضاوت نکن

صنم ببخشید برای حرفام.

روژین بو قسه قورکانم ببخشه معذرت دخوازم اگه هویستت قسم دگل پکی ادی تل کم له محمدی ورگره هر ای روبیکاکم ده داته

و در اخر مهسا خانوم برای همه کارهای که کردم معذرت مبخوام برای همه حرفام هنه رفتار بدم همه حرف های بچگانم بخشیدن سخته ولی ببخشی منت گذاشتی

و در اخر ببخشید برای هر حرفی که زدم سالم و تن درست باشید

بای

@"мιѕтαкє"
@red_Queen
@"reine"
@"m.h sa"
@"arash a"
@Anill
@sclvrFox
@"mlází"
@"hope"
@"*Bεят"
@"mentol*vkook"
@"Offred"
@thug life
@"L¥ÅИИÅ"
@"ppparhhhammm"

@m.h.sa

RE: گفتگوی آزاد نسخه 363 - امیر‌حسین - 23-05-2020

داداش من و رلمو؟
حالت خوبه؟
رل کجا بود؟

خودتو ناراحت نکن منظورش ژل بود احتمالا

(23-05-2020، 22:18)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت همه این اخرین پیام من توی انجمن فلش خوره و شاید تا چندین ماه یا تا چند سال دیگه بر نگردم
منم میخواستم برم Confused 
نشد ولی

ولی ویس میدادی باید /:
تاثیر گذاریش بیشتره

RE: گفتگوی آزاد نسخه 363 - Ɗєя_Mσηɗ - 23-05-2020

(23-05-2020، 21:20)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-05-2020، 21:20)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-05-2020، 21:10)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@m.h.sa

شما ی بار پرسیدی ازم خاننده مورد علاقت کیه .
از خانوما نگفتم برات
سارن^^
صداشو دوس دارم و خودشو =)

پیشنهاد میکنم گوش بده .!

اره عزیزم ^.^

اوو چه جالب .. اهنگ کی ارزو کرد رو خیلی دوس دارم *-*

قشنگه اونم
ولی اهنگا جدیدشو بیشتر ترجیح میدم (;

بگو بگو اسمشو ^_^

RE: گفتگوی آزاد نسخه 363 - ɪᴄᴇ - 23-05-2020

خودت میخواری ؟

[quote='*SIRVAN*' pid='3564794' dateline='1590261527']

ارش پسر با ذهنیت کودکانه ولی جذاب ببخشید برای اون حرفا اخه من روی اون تعصب دارم

@"arash a"
من ذهنم کودکانس چون 12 سالمع بچه ها من 12 سالمه Big Grin

45 دقیقه موند فقط D:

http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=277213&pid=3564795#pid3564795