انجمن های تخصصی  فلش خور
اعمال محدودیت های شدید کرونایی برای برگزاری لیگ برتر تنیس روی میز - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: اعمال محدودیت های شدید کرونایی برای برگزاری لیگ برتر تنیس روی میز (/showthread.php?tid=284686)اعمال محدودیت های شدید کرونایی برای برگزاری لیگ برتر تنیس روی میز - ρσєѕɪ - 22-05-2020

اعمال محدودیت های شدید کرونایی برای برگزاری لیگ برتر تنیس روی میز 1

فدراسیون تنیس روی میز در نظر دارد لیگ برتر تنیس روی میز را با اعمال محدودیت‌هایی به پایان برساند.

پیمان حسنی در گفتگو با ایسنا در باره ی نحوه برگزاری ادامه لیگ برتر تنیس رو میز بیان کرد: لیگ برتر تنیس روی میز در مرحله پلی آف تعطیل شد و تصمیم گرفتیم لیگ برتر مردان و بانوان را در اواخر خرداد و اوایل تیر ماه برگزار کنیم. اکنون هم منتظر هستیم تا فدراسیون پزشکی ورزشی پروتکل هایی بهداشتی لازم را ارسال کند تا طبق آن استاندارد ها سالن و محل مسابقات را آماده کنیم. ما خودمان نیز کارهایی انجام می دهیم تا لیگ بدون مشکل به پایان برسد.


حسنی در مورد محدودیت هایی که فدراسیون در نظر گرفته تا لیگ بدون مشکل به پایان برسد، گفت: مسابقات بدون حضور تماشاگر خواهد بود. همچنین بازی های پلی آف به صورت همزمان برگزار نخواهد شد بلکه یک مسابقه صبح و یک مسابقه عصر برگزار می شود تا بین دو مسابقه فرصت داشته باشیم سالن را ضدعفونی کنیم. همچنین تیم ها نمی توانند با حداکثر تعداد نفراتی که معرفی کرده اند در سالن حاضر شوند. پیش از این هر تیم با 12 نفر معرفی شده وارد سالن می شد اما اکنون حداکثر شش بازیکن به همراه سرمربی، مربی و سرپرست می توانند در سالن حاضر شوند.

او ادامه داد: در مرحله پلی آف هم اگر در سه بازی تکلیف مشخص شود و بازی چهارم دیگر در روند بازی تاثیری نداشته باشد، برگزار نخواهد نشد.

دبیر فدراسیون تنیس روی میز در مورد نحوه اسکان تیم ها در طول مسابقات نیز تاکید کرد: ما قبلا خوابگاه در اختیار تیم ها می گذاشتیم اما اکنون به دلیل پروتکل های بهداشتی نمی توانیم این کار را انجام دهیم و 40-50 نفر را در یک مکان جمع کنیم. از این رو تیم ها باید خودشان فکری برای محل اسکان خود کنند. حتی تمرینات تیم ها هم به صورت همزمان نخواهد بود و برنامه ای در اختیار تیم ها می گذاریم که هر تیم در ساعت مجزا تمرین کند.


حسنی در مورد تعیین تعکلیف اردوی تیم ملی نیز گفت: فعلا خبری از برگزاری اردو نیست چون تا شهریور مسابقات بین المللی نداریم و باید ابتدا فدراسیون جهانی تکلیف مسابقات را مشخص کند.