انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۴ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۴ (/showthread.php?tid=285432)

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۴ - sober - 27-05-2020

(27-05-2020، 19:12)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2020، 19:10)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2020، 17:46)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2020، 15:18)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسم: سبحان
نوع: پسرانه
ریشه اسم: عربی
معنی: (تلفظ: sobhān) (عربی) پاک، منزه، از نام های خداوند - پاک و منزه، از نامهای خداوند
بی کیفیت بحساب میان اینا .
بهتره براشون یک تاپیک جامع بزنی

فردا صبح میام همه رو ادغام می کنم
میخواستم برم یکی یکی گزارششون کنم! دلم براتون سوخت Telegh_42

برای مدیرای آزمایشی گزارش نمیاد D:

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۴ - م‍حمّد - 27-05-2020

(27-05-2020، 19:14)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2020، 19:12)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2020، 19:10)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2020، 17:46)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2020، 15:18)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسم: سبحان
نوع: پسرانه
ریشه اسم: عربی
معنی: (تلفظ: sobhān) (عربی) پاک، منزه، از نام های خداوند - پاک و منزه، از نامهای خداوند
بی کیفیت بحساب میان اینا .
بهتره براشون یک تاپیک جامع بزنی

فردا صبح میام همه رو ادغام می کنم
میخواستم برم یکی یکی گزارششون کنم! دلم براتون سوخت Telegh_42

برای مدیرای آزمایشی گزارش نمیاد D:
اخ لعنت! یادم رفته بود!!
ثابت که شدی تلافی میکنیم پس (:

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۴ - Medusa - 27-05-2020

(27-05-2020، 18:23)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2020، 18:08)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2020، 17:57)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2020، 17:45)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2020، 17:15)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه سریال بگین ببینم .
دیروز feel good رو دیدم feel bad شدم

The handmaid's tale ببین feel worse شی

قسمت یکشو دیدم ترسیدم دیگه ندیدم

‌‌قسمت یکش چیزی نداشت که، بیشتر فلش بک بود. از کجاش ترسیدی؟
پیشنهاد بعدیم Doctor who بود که اگه از ندیمه ترسیدی اونم باید بی‌خیال شیم. 
برو همون فرندز/ هایمیمو دوباره ببین عشق کن. ^^

لباساشون ترسناک بود شخصیتا ترسناک بود دیالوگاشونم مثل ورد بود اونم ترسناک
۱۲ فصله؟؟ چه خبره مگه جنگه
یدونه الان میخام ببینم .  عکس دختره که باحال بود

لباساشون خب به خاطر همون دلایل سیاسی بود دیگه.
"Blessed be the fruit" مثلاً؟  Telegh_01 همونم باز می‌خواد اوج تباهی و سیاهی اونجارو نشون بده. کلاً خیلی نفس‌گیر و تکون‌دهندست. فک کنم اگه یکم ادامه بدی جذب شی خودت.

دکتر هو رو من خودمم همشو ندیدم، فصلاش به هم مربوط نیستن. اگه طرفدار علمی تخیلی باشی جذابه. اون فصلایی که دکتر دیوید تننته هم بهتره از همشون. D: 

HTGAWM هم هست که سه-چهار فصله. راجع به یه سری دانشجوهای حقوق و پرونده‌های جنایی و ایناست.

کدوم دختره؟

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۴ - BIG-DARK - 27-05-2020

سلام سلام Blush

باتون قهرم

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۴ - bOoOoOy - 27-05-2020

تو این بازی جدیدو قدیمی فرق نمیکنه
وقتی یکی مثل من عمورو عمه میکنه :vvvvvv

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۴ - Ɗєя_Mσηɗ - 27-05-2020

حوصلم پوکید :/

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۴ - ρσєѕɪ - 27-05-2020

(27-05-2020، 21:43)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حوصلم پوکید :/

همچنین (:

فلشخور پیر شده
خاک گرفتتش =)))

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۴ - ρσєѕɪ - 27-05-2020

(27-05-2020، 21:51)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فلشخور پیر شده
خاک گرفتتش =)))

دستمال بیارم تمیزش کنم مثل روز اولش میشه؟

(27-05-2020، 21:54)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2020، 21:51)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فلشخور پیر شده
خاک گرفتتش =)))

دستمال بیارم تمیزش کنم مثل روز اولش میشه؟

نه دیگه خیلیا بر‌نمیگردن =)