انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۵ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۵ (/showthread.php?tid=285877)

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۵ - Sirvan10_a - 09-06-2020

(09-06-2020، 11:55)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دو روزه نخوابیدم .. اعصاب ندارم .. ادامه ش بدی ظرفیت اخطار صددرصدم دارم .. ادامه نده پس ..

#هشدار_دوم !
ببین مهسا من دیروز سالگرد عموم بوده امتحانم داشتم و صد تا مشکل دیگه پس بودن اگه بخوام‌ دعوا درست کنم برام فرقی نمیکنه

پس من تهدید نکن

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۵ - ρσєѕɪ - 09-06-2020

(09-06-2020، 11:57)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-06-2020، 11:54)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-06-2020، 11:53)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-06-2020، 11:52)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-06-2020، 11:48)setayesh- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جواب دادم دیگه
ندادم؟
خوب الان این چه ربطی به نویسنده شدن تو داره؟
مثلا کی سفارش کرده ؟

خودشم نميدونه (((:
غزل دخالت نکن تو موضوع خواهشن تو گروه گفتم.ولی فکر کنم یادت نیس

شما برو من ديگه اصلا كاري به شما ندارم
اوکی. دوستت راست میگفت.

بای
اقاي محترم ديگم با دوست من حرف نزن

باي

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۵ - ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ - 09-06-2020

(09-06-2020، 11:58)† No Memorise ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این جلال و شکوه و دیگه لولو برد :/

Telegh_01

(09-06-2020، 11:55)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-06-2020، 11:53)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-06-2020، 11:52)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-06-2020، 11:48)setayesh- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-06-2020، 11:46)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ستایش بیا جواب پیام خصوصیاتو بده من برم گورمو گم‌ کنم انگار اینا کل با من مشکل دارن اونم سر نو نویسنده شدنم بخاطره بعضی از دخترا که به رلشون سفارش کردن نزارن من نویسنده بشم نشدم.

حالا هم این

جواب دادم دیگه
ندادم؟
مثلا کی سفارش کرده ؟

خودشم نميدونه (((:
Shoma mage p.kh kar nadashti...boro p.kh dige....badet nemiad edame bedy engar...tamam konid dige.____.

به شما ارتباطی داره ببخشید ها رک حرف میزنم

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۵ - ρυяρℓє_ѕку - 09-06-2020

(09-06-2020، 11:58)† No Memorise ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این جلال و شکوه و دیگه لولو برد :/

و اینک داستان اینست ک رویت مینمایی :|

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۵ - setayesh- - 09-06-2020

ام به نظرم دیگه باید تمومش کنیم چون داره به ....... میره

(09-06-2020، 11:58)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-06-2020، 11:57)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-06-2020، 11:54)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودشم نميدونه (((:

شما برو من ديگه اصلا كاري به شما ندارم
اوکی. دوستت راست میگفت.

بای
اقاي محترم ديگم با دوست من حرف نزن

باي

اون مثله فکر نکنم به شما ارتباط داشته باشه.

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۵ - ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ - 09-06-2020

(09-06-2020، 11:59)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-06-2020، 11:55)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جواب دادم دیگه
ندادم؟
مثلا کی سفارش کرده ؟

خودشم نميدونه (((:
Shoma mage p.kh kar nadashti...boro p.kh dige....badet nemiad edame bedy engar...tamam konid dige.____.

Khobe.....be man rabt dare chon adamaye divanei mesle to darae asab mano doostamo khrab mikoni....bebakhsid rok boodama

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۵ - setayesh- - 09-06-2020

(09-06-2020، 11:59)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جواب دادم دیگه
ندادم؟
مثلا کی سفارش کرده ؟

خودشم نميدونه (((:

سیروان بزار یه چیزی رو بهت بگم
همه ی بچه ها جزوی از انجمنن و تو نمیتونی بگی به کی مربوطه و مربوط نیست
همینطور غزل یعنی چی دخالت نکن ؟؟ غزل هم مثل بقیه بچه ها خسته شده یعنی همه خسته شدن اینجور که من دارم میبینم

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۵ - Ɗєя_Mσηɗ - 09-06-2020

(09-06-2020، 11:58)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-06-2020، 11:55)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دو روزه نخوابیدم .. اعصاب ندارم .. ادامه ش بدی ظرفیت اخطار صددرصدم دارم .. ادامه نده پس ..

#هشدار_دوم !
ببین مهسا من دیروز سالگرد عموم بوده امتحانم داشتم و صد تا مشکل دیگه پس بودن اگه بخوام‌ دعوا درست کنم برام فرقی نمیکنه

پس من تهدید نکن

خانومشو جا انداختی !
خدا دوسش داشته بردتش .. میموند اینجا بعضیا سکته ش میدادن با گند کاریاشون !

تهدید نبود .. جدی گفتم .. هنوز اونقدر عصبانی نشدم .. پاش بیفته پاستیل برمیگردی ..