انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۶ (/showthread.php?tid=285955)

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۶ - †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† - 13-06-2020

روانی برا چی بیداری
نکنه پاشدی خرخونی کنی؟
ط پاشدی درس بخونی ولی من هنو نخابیدم (:

@"| زَرآ |"

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۶ - ابراهیم هادی - 13-06-2020

(13-06-2020، 0:59)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2020، 0:29)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-06-2020، 23:55)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تفکرُ بذار تو اولویت

اومانیست سکولاری؟ مثل چامسکی و کامو؟

از هرچی "ایست" بدم میاد
یعنی درگیر چیزی نیستی از موردی تقلید یا پیروی نمیکنی؟

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۶ - سهَ‌ند - 13-06-2020

(13-06-2020، 4:35)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2020، 0:59)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2020، 0:29)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-06-2020، 23:55)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تفکرُ بذار تو اولویت

از هرچی "ایست" بدم میاد

نه

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۶ - ابراهیم هادی - 13-06-2020

(13-06-2020، 8:45)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2020، 4:35)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تفکرُ بذار تو اولویت

از هرچی "ایست" بدم میاد

نه

نهیلیست نمیشی این جور؟!

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۶ - ρυяρℓє_ѕку - 13-06-2020

@"صباnafas"
ببخش اینجا جواب میدم با گوشیَم پ.خ سخته
عزیز دلم ._.
نه بابا قضاوت چی ؟! اشکال نداره
در این حد ینی ؟ ): ، من ک تاحالا بات برخوردی نداشتم ک ._.
ینی تاحالا حرف نزدیم باهم ._.

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۶ - Ɗєя_Mσηɗ - 13-06-2020

حیف اون همه فشار که من کشیدم برا این امتحان .. حیفففففففف :|

(13-06-2020، 9:22)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راسی چیشد امتحانت ؟
چیکار کردی ؟
اگه خراب کردی اشکال نداره آ ! منم الان امتحان داشتم پنج تا سوال بود ولی طولانی ):
کلا ۵ تا ص شد ):

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۶ - Ɗєя_Mσηɗ - 13-06-2020

(13-06-2020، 9:26)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2020، 9:22)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راسی چیشد امتحانت ؟
چیکار کردی ؟
اگه خراب کردی اشکال نداره آ ! منم الان امتحان داشتم پنج تا سوال بود ولی طولانی ):
کلا ۵ تا ص شد ):

الان که دارم به سوالا فک میکنم .. بابا خیلییی اسون بود :|
نصفش از برگه های دیشب .. بقیشم از مباحثی بود ک خونده بودم :|
توقع داشتم سخت تر بده ..
بعید بود از این معلم -_- .. ولی دمش گرم ._.

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۶ - _ƇRAƵƳ_ - 13-06-2020

(13-06-2020، 9:21)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صباnafas"
عزیز دلم ._.
خواهش گل
اره نمیدونم چرا خوف داشتم D:
حالا فهمیدم کاملا برعکسه

(13-06-2020، 9:37)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2020، 9:21)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صباnafas"
عزیز دلم ._.
خواهش گل
اره نمیدونم چرا خوف داشتم D:
حالا فهمیدم کاملا برعکسه

خب خداروشکر ک فهمیدی برعکسع ^ ^

(13-06-2020، 9:33)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2020، 9:26)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راسی چیشد امتحانت ؟
چیکار کردی ؟
کلا ۵ تا ص شد ):

الان که دارم به سوالا فک میکنم .. بابا خیلییی اسون بود :|
نصفش از برگه های دیشب .. بقیشم از مباحثی بود ک خونده بودم :|
توقع داشتم سخت تر بده ..
بعید بود از این معلم -_- .. ولی دمش گرم ._.

پس پوکر فیس چی میگه ؟
چ شانسی آ ._.