انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۶ (/showthread.php?tid=285955)

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۶ - سهَ‌ند - 10-06-2020

(10-06-2020، 11:52)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2020، 11:51)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2020، 11:50)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2020، 11:49)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2020، 11:43)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر چی چونه میزنم ازاد نمیشه.
خودمم نمیدونم.
بیا با هم بریم پیش اقای (یکی از مدیرا).

امروز همه انلاینن.

خب چرا بن شد

محروم ن بن

ها؟

محروم شده کلا

خب منم همینو میگم چرا شده؟

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۶ - م‍حمّد - 10-06-2020

(10-06-2020، 14:26)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2020، 14:25)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2020، 14:19)عصبیییی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2020، 14:18)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.
این موضوع رسیدگی می شود و به شما اطلاع می دم.
@‌عصبیییی
ببخشید اقا صابر یعنی هیچ کس خبر نداره من جرا بن شدم Confused
وقتی شخصی بن میشه یه توضیحی دربارش مینویسن. احتمالا توضیحش مفهوم نبود یا اصلا توضیحی نداشت.
چیکار کردی حاجی Telegh_01
مال من یه بار نوشته بود:.................................
یه بار هم:.__.
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
چون دلیل محرومیت تو واضح بود

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۶ - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 10-06-2020

(10-06-2020، 14:28)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2020، 14:26)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2020، 14:25)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2020، 14:19)عصبیییی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2020، 14:18)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.
@‌عصبیییی
وقتی شخصی بن میشه یه توضیحی دربارش مینویسن. احتمالا توضیحش مفهوم نبود یا اصلا توضیحی نداشت.
مال من یه بار نوشته بود:.................................
یه بار هم:.__.
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
چون دلیل محرومیت تو واضح بود
ولی همش یه روز دو روز بود.
Telegh_02

(10-06-2020، 14:28)عصبیییی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.
@‌عصبیییی

الان امشب ساعت ۱۰ امتحان زیست دارم اونم ۷ فصل این اتفاق باعث شد کلش یادم بره اصلا هیچ یادم نموند
ادم توی همچین موقعیتی نباید تسلیم بشه و عقب نشینی کنه.

@sclvrFox
اقا ما جرررر خوردیم تو همون ساعت.
ساعت 11:23 فرداش بازم باز نشدم.
Telegh_02

(10-06-2020، 14:27)عصبیییی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.
@‌عصبیییی

ممد به جان تو نمی دونی یکی گفت اکانت بن شد  گفتم جان اسکرین فرستاد اومد دیدم شاخ در اوردم نوشته نام کاربری شما محروم شده پایان محرومیت هیچ وقت. Confused
احتمالداره بخواطر اکانت دومت باشه

یعنی من به ادیسون انقدر سپاس نداده بودم که دارم به سیروان میدم.

حمایت از استریم جی تی ای در اپارات.
100 هزار تومان حمایت کردم.

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۶ - لــــــــــⓘلی - 10-06-2020

(10-06-2020، 14:01)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2020، 13:27)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"Reine"
@m.h.sa
@Anill

لطفاا بیاین اینجا

جانم ؟

هیچی عشقم یکی داشت حرف بی مورد میزد ..
بستمش ..

(10-06-2020، 14:33)عصبیییی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2020، 14:32)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2020، 14:27)عصبیییی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممد به جان تو نمی دونی یکی گفت اکانت بن شد  گفتم جان اسکرین فرستاد اومد دیدم شاخ در اوردم نوشته نام کاربری شما محروم شده پایان محرومیت هیچ وقت. Confused
احتمالداره بخواطر اکانت دومت باشه
کدوم اکانت دوم یه دونه داشتم اونم اون دفعه بن شدم ازش استفاده کردم بن شده دیگه اکانت دوم نزدم
از اون موقع انلاین نشدی؟
عجیبهTelegh_01