انجمن های تخصصی  فلش خور
ماجرای فرار بازیکنان نفت مسجدسلیمان از هتل چه بود؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: ماجرای فرار بازیکنان نفت مسجدسلیمان از هتل چه بود؟ (/showthread.php?tid=285978)ماجرای فرار بازیکنان نفت مسجدسلیمان از هتل چه بود؟ - ρσєѕɪ - 10-06-2020

ماجرای فرار بازیکنان نفت مسجدسلیمان از هتل چه بود؟ 1

این روزها اردوی نفت مسجدسلیمان در حال پیگیری است اما احتمال بازگشت اعضای این تیم به دلیل مشکلات مالی طی روزهای آینده وجود دارد.

به گزارش ایسنا، شاگردان مهدی تارتار این روزها در تهران اردوی خود را برگزار کرده‌اند اما طی روزهای گذشته شایعات زیادی از جمله فرار اعضای تیم نفت مسجدسلیمان از هتل محل اقامت شنیده می‌شد که طبق پیگیری‌های ایسنا ماجرا از این قرار بوده که اعضای تیم نفت مسجدسلیمان بعد از چهار روز اقامت در یک کمپی در منطقه حسن آباد تهران به دلیل عدم پرداخت بدهی باقی مانده، توسط مدیر این کمپ مورد بد رفتاری قرار گرفته‌اند و همین مساله باعث شد تا نفتی‌ها این هتل را ترک و در هتل دیگری در تهران مستقر شوند.

یکی دیگر از دلایل انتقال اعضای نفت مسجدسلیمان، حضور تیم شاهین بوشهر در این کمپ بوده که این مساله با واکنش نفتی‌ها مواجه شده اما به هر شکل مهم ترین دلیل، بدهی به این کمپ و برخورد نامناسب صورت گرفته بوده که باعث به‌وجود آمدن این اتفاق شده است.

مدیران مسجدسلیمان پس از دریافت نیمی از بودجه 10 میلیاردی وزارت نفت که به هر کدام از سه باشگاه نفتی لیگ برتر اختصاص یافت 60 درصد از مطالبات بازیکنان خود و بدهی‌های خود به هتل‌ها را پرداخت کردند اما گویا از محدود بدهی‌های باقی مانده نفت مسجدسلیمان بدهی به همین کمپ بوده است که هنوز پرداخت نشده و همین مساله نفتی‌ها را به دردسر انداخته است.

وزارت نفت این مبلغ را برای تزریق به تیم نفت مسجدسلیمان در اختیار اداره ورزش و جوانان استان خوزستان قرار داده و مدیران این تیم پس از دریافت نیمی از این مبلغ، منتظر دریافت پنج میلیارد دیگر بودجه تعیین شده برای این فصل تیم‌شان هستند تا بدهی‌های خود و باقی مانده مطالبات اعضای تیم نفت مسجدسلیمان را پرداخت کنند.

اردوی شاگردان تارتار قرار بود تا یکم تیر ادامه پیدا کند اما شنیده می‌شود به دلیل مشکلات مالی احتمال پایان این اردو و بازگشت اعضای نفت به مسجد سلیمان خیلی زود تر از زمان مشخص شده وجود دارد.

چندی پیش مشکلات مالی در تیم نفت مسجدسلیمان به حدی رسیده بود که تا باشگاه توانایی پرداخت هزینه تست کرونا را نداشت و اردوی این تیم درهاله‌ای از ابهام قرار داشت. به زودی باید دید باشگاه نفت چه تصمیمی برای حل مشکلات تیم‌ خواهد گرفت.