انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۷ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۷ (/showthread.php?tid=286346)

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۷ - سهَ‌ند - 23-06-2020

خاموشی ویرانه ها زیباست

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۷ - امیر‌حسین - 23-06-2020

(22-06-2020، 22:57)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه اینجا هنوزم هست ؟
الکی مثلا خیلی وقته نیومدم

چطوری حاتم طایی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=266831&page=8
@"мιѕтαкє"

((:

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۷ - _ƇRAƵƳ_ - 23-06-2020

(22-06-2020، 23:20)♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2020، 16:27)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2020، 13:39)♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2020، 13:36)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2020، 13:31)♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

..
واسه سلامتیم بنداز صندوق صدقات ):
عشقم بیا خونمون بابات اینام دعوت کردم البته امیدوارم مثل اون دفعه نشه که بیمارستانی شدم
خونه برات میگیرم میزنم به نامتD:
باش :||
قوه تخیلتو می پسندم (;
D::
اونم تورو میپسندهD:
جعفر تموم شد بالاخره دینی تموم شد واااااااییییی
دیگه امتحانا تموممممممم 23

ک اینطور
خوب بوده پس .. شهریور باید بریم مدرسه :/
رفتما راستی
اره ...تازه منج شنبه هام باید رفت
گزارش بده

کی اومدددد هاااا

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۷ - Ɗєя_Mσηɗ - 23-06-2020

عذاب آور ترین درد گرفتگی عضلات گردنه واقن -_-

با من قدم بزن من هوای تو رو نفس میکشم

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۷ - ⓩⓐⓗⓡⓐ - 23-06-2020

(23-06-2020، 9:42)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عذاب آور ترین درد گرفتگی عضلات گردنه واقن -_-

چ تفاهممی !
گردنم تکوک نمیخوره درد میکنه -___-

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۷ - ابراهیم هادی - 23-06-2020

بعضیام این طورن
به یکی گفتن درو ببند سوز میاد 
گفت من درو ببندم بیرون گرم میشه!؟ Telegh_01Telegh_01

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۷ - امیر‌حسین - 23-06-2020

(23-06-2020، 10:15)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2020، 23:43)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از همون تریبون سلام می کنم به..

همه فمنیست های پایه شیطنت‌های ریز!
همه فمنیست های موافق کیف حلال!
همه فمنیست های مهریه دوست!
همه حامله های باکره!
همه من یه آدم ساده ای هستم که ....را با زیرکی تمام میگن!
همه اسپرسو های دارای اسانس کله پاچه!
 به همه اونایی که میگن حرفایی که بین ماست باید بین ما بمونه ای که دو روز بعد مکالمه رو سرتیتر اخبار میکنن!( باز خوبه میدونستم چی هستیوحرف خاصی بهت نزده بودم گوگول! راستی چطوری .اشی؟)

چطورین پیتزاهای قورمه سبزی ؟؟؟؟

از لیست دیروز یه مورد جا موند

سلام فمنیست دختر باز!:||

قانون این تاپیک اینه که مخاطب پیام مشخص نشه ولی اینبار با اجازه همتون می‌خوام این قانون زیر پا بذارم 
مخاطب پیام دیشب من تمام دخترای انجمن بودن که این روزا اکثرا گروه سنی زیر ۱۶ شامل میشن.
حرفای دیشب من  جملاتی بودند که همه ما باید همیشه آویزه گوش مون باشه و حتی خود من و بزرگتر از من باوجود دونستنشون باز اشتباه می‌کنند.

عزیزای من !
درسته که دنیا به اون تاریکی که فکر میکنیم نیست
اما به اون گل و بلبلی هم که تو دوران بچگی تصور می‌کردیم هم نیست!
حدود دو سال پیش بود که داشتم یه مقاله ایو میخوندم که طبق آمار گیری هایی که انجام شده بود می‌گفتSad( ....درصد( یه درصد حیرت انگیز بزرگی که ترجیح میدم عنوان نکنم) از مردم ایران بیماری روانی دارن که بیشترشون حتی خودشون هم از این موضوع بی خبرند. و قسمت عمده این بیماری ها رو خود ازاری،دگرازاری شامل میشه))
با توجه به اینکه اون زمان سن کمی داشتم و خوب تصور قشنگ تری از محیط اطرافم داشتم این مقاله باور نکردم ،درعین حال که یه منبع موثق داشت .
حالا ربطش چیه به حرفی که می‌خوام بزنم!
لطفاً صبور باش و تا پایان این ارسال همراه من باش
ببینید دیگه همه میدونن دخترا با گوششون فریب میخورن و با حرفایی قشنگ خام میشن
آدمای دگر ازار زیادن
کسایی که با حرفای زیباشون شمارو به خودشون وابسته میکنند و باعث میشن باورشون کنید و قبولشون داشته باشید و بهشون اعتماد کنید در عین حال که شخصیت واقعیشون فرسنگ ها با چیزی که نشون میدن فرق داره!
بعد از اینکه شما بهشون وابسته شدیدو باورشون کردین و دل بستین یکم مسیر متفاوت میشه و وابسته به هدف شخص مقابلتون
که هدفش سو استفاده ج.سی بوده ( که مثلا این خیلی زیاده که میاد میگه آره حالت تو که قراره زنم بشی و اینا ...بعد رسیدن به هدفش در افق های دور محو میشه (Smile
یا باج گیری مالی
یا رفع عقده های درونی و ارضا دگر ازاریشون ( اینکه اول اون دنبالته و بعد از اینکه بهش وابسته شدی و علاقه مند بعد دیگه این تویی که همش باید دنبالش باشی و یهو ازاون چیزی که بوده فرسنگ ها فاصله میگیره و همش عزت نفستو میگیره و مجبورند می‌کنه غرور و شخصیتتو قربانی عقده هاش کنی!)

عزیز دلم تو ارزشمندی و مثل گل نازک و ظریف مواظب زیبایی های قلبت باش تا سیاه نشن 
عاشق شو و عاشقانه زندگی کن ولی اگر روزی خواستی دل به کسی ببندی ،حواست باشه که اون آدم لیاقتتو داشته باشه و شیشه دلتو غبار آلود نکنه ، کسی باشه که حرفاش دروغ نباشه بتونی بهش اعتماد کنی و از اعتمادت پشیمون نشی (:

(اینا حرفایی که هر دختر و بانویی باید بدونه ولی متأسفانه در بیشتر خانواده ها در موردشون صحبت نمیشه و اونجوری که باید بهش پرداخته نمیشه )

پی نوشتSad( کن منظورم نبود که پسرا همه دکر ازار هستند و دنبال آسیب زدن به دخترا اونا هم مثل دخترا خوب و بد دارن  حتی دیروز هم بعد عنوان فمنیست موافق کیف، حلال فمنیست مهریه دوست و حامله باکره رو عنوان کردم پس دخترا هم میتونن دورو باشن ،در نهایت همه چی به ذات آدمه نه جنسیت و نژاد و ... ))

با آرزوی شادی و سلامتی برای همه تون
یاحق!

تو هر تاپیکی بخشی از سخنان دکتر روانپزشک صبا/سبا خانم رو میبینیم :/
بهتر نیست یه تاپیک بزنی و توش تجربیات و مطالب روانشناسی بزاری + آدرس مطب؟ :|
خودت خسته نشدی از این همه جو روانشناسی و اجتماع شناسی پ این داستانا اونم تو فلشخوری که کلا بی کلانتره؟
با این همه اوصاف و حرفای گنده ک میزنی انتظار داشتم اینم فهمیده باشی به کسی که درخواست کمک میکنه کمک کنی و کسی خوشش نمیاد و خوشحال نمیشه هی عقاید و افکار و تجربیاتتو هی بگی هی بگی چیزایی که ممکنه از نظر بقیه درست نباشه. این مردم خدا هم قبول ندارن ، حالا فک کن حرف خلق خدارو بخان ترتیب اثر قرار بدن !
خودتو خسته نکن !

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۷ - AMIRMAHDI_AEZAZI - 23-06-2020

(22-06-2020، 16:22)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2020، 15:58)AMIRMAHDI_AEZAZI نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوستان منو یادتونه هنو Huh
سلام.
کجا بودی :-|

اساس کشی
محمد تویی