انجمن های تخصصی  فلش خور
عزم تیم بدهکار برای حضور پرقدرت در لیگ کشتی! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: عزم تیم بدهکار برای حضور پرقدرت در لیگ کشتی! (/showthread.php?tid=286383)عزم تیم بدهکار برای حضور پرقدرت در لیگ کشتی! - ρσєѕɪ - 18-06-2020

عزم تیم بدهکار برای حضور پرقدرت در لیگ کشتی! 1

در جایی که هنوز برخی تیم‌ها بابت لیگ سال گذشته به کشتی‌گیران خود بدهکارند و قادر به پرداخت مبالغ اندک قراردادهایشان نیستند، مسئولانشان از برنامه‌ریزی برای حضور پر قدرت در لیگ سال جاری خبر می‌دهند.

به گزارش ایسنا، یکی از تیم‌های بدهکار در لیگ برتر کشتی فرنگی، تیم هیات کشتی خراسان جنوبی است که با وجود گذشت یکسال هنوز نتوانسته مبلغی در حدود ۵۰ میلیون تومان بدهی به کشتی‌گیرانش را پرداخت کند اما بنا بر اظهارات رییس هیات کشتی خراسان جنوبی، بار دیگر به دنبال حضور پرقدرت در لیگ فصل جاری هستند!

تاکید رییس هیات کشتی خراسان جنوبی برای حضور پرقدرت در لیگ امسال، در شرایطی است که وی چندی پیش و پس از پیگیری کشتی‌گیران برای دریافت اندک مطالباتشان، در گفتگو با ایسنا، با اعلام اینکه توانایی برای پرداخت مطالبات کشتی‌گیران را نداریم، تاکید کرد: از حضور در لیگ کشتی پشیمانیم.

علی‌رغم پیگیری فراوان کشتی‌گیران طلبکار از مسئولان هیات کشتی استان خراسان جنوبی، اما تاکنون هیچ پاسخ روشنی به درخواست به حق کشتی‌گیران داده نشده تا جاییکه مسئولان کشتی این استان بعضا حتی قراردادهای دو یا سه میلیونی برخی کشتی‌گیرانشان را نیز پرداخت نکرده‌اند.

در شرایطی که پس از شیوع کرونا، کشتی ایران و جهان در شرایط بلاتکلیفی محض بسر می‌برند، مسئولان سازمان لیگ فدراسیون کشتی از آغاز لیگ‌های برتر کشتی آزاد و فرنگی از ابتدای مرداد و با حضور ۸ تیم در کشتی آزاد و ۸ تیم در کشتی فرنگی خبر می‌دهند.

تمرکز مسئولان سازمان لیگ بر تعداد تیم‌های لیگ تحت هر شرایطی و بدون توجه به بنیه مالی آن‌ها، باز هم می‌تواند مشکلاتی همانند سال‌ قبل که با انصراف برخی تیم‌ها و یا ناتوانی در پرداخت قرارداد کشتی‌گیران همراه بود را به بار بیاورد.

مسئولان سازمان لیگ فدراسیون کشتی بهتر است برای دفاع از حق کشتی‌گیران، اجازه ورود مجدد به تیم‌های بدهکار مثل هیات کشتی خراسان جنوبی را تا زمان تسویه حساب بابت سال قبل و تضمین پرداخت سر موعد مطالبات در فصل جاری را ندهند و به جای تمرکز بر برگزاری لیگ با تعداد تیم‌های زیاد و بعضا بدون پشتوانه کافی، در پی برگزاری لیگ با تعداد تیم‌های کمتر اما با پشتوانه مالی قوی باشند تا کشتی‌گیران برای گرفتن اندک مبلغ قراردادهای خود به این در و آن در نزنند و شان و منزلت کشتی در میان مردم خدشه‌دار نشود.

در جایی که در رشته‌هایی نظیر هندبال و والیبال شرط حضور تیم‌ها در فصل جاری، نداشتن تعهد و بدهی بابت فصل قبل است، سازمان لیگ نیز باید برای بالا بردن"برند" کشتی که یکی از شعارهای اصلی مدیریت جدید فدراسیون کشتی است تلاش جدی داشته باشد و راه را برای حضور مجدد تیم‌های بدهکار در لیگ فصل جاری ببندند.