انجمن های تخصصی  فلش خور
تصور دابل اس 501 در شرایط مخطلف - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فیلم و سینما (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=22)
+---- انجمن: فیلم و سینمای کره، ژاپن و چین (آسیای شرقی) (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=71)
+---- موضوع: تصور دابل اس 501 در شرایط مخطلف (/showthread.php?tid=28672)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

تصور دابل اس 501 در شرایط مخطلف - امیر2 - 15-02-2013

سلام
بچه ها بیاید دابل اس رو تو شرایط مختلف تصور کنیم ؟
خوب اولین موضوع رو من میدم
مثلا با دابل اس میرید مهمونی هرکدوم چه رفتاری می کنند

RE: تصور دابل اس 501 در شرایط مخطلف - L.A.78 - 22-02-2013

جانگ مین مثل همیشه شروع به دلقک بازی میکنه و توجه همرو به خودش جلب میکنه

RE: تصور دابل اس 501 در شرایط مخطلف - ♥ Sky Princess♥ - 09-04-2013

هیون :مثل یه چوب میشینه یه گوشه وهی با چشم غره و فحش و بد و بیراه بهتون حالی میکنه که زودتر پاشو بریم
هیونگ:مطمئنا از اینکه یه نفر به مدل موهای جلفش گیر داده بهش برخورده و الانم زده زیر گریه
کیو :یک لباس شیک می پوشه و خیلی شیک و پیش میریم مهمونی و خیلی خوش میگذره
یونگی :خیلی آروم میشینه یه گوشه و با شما نوشیدنی میخوره
جونگی :همه ی مهمونا رو با دلقک بازی هاش دور خودش جمع میکنه اینقدر مسخره بازی در میاره که یادش میره شما هم اینجایید

RE: تصور دابل اس 501 در شرایط مخطلف - ♥ Sky Princess♥ - 12-04-2013

خوب موضوع جدید
اگه دابل اس یه مدت دنبال لباسشون بگردن و بعد اونو تو کشوی لباسای شما پیدا کنن و بفهمن شما اونو از قصد قایم کردید چیکار میکنن ؟Big GrinBig Grin

RE: تصور دابل اس 501 در شرایط مخطلف - L.A.78 - 12-04-2013

هیون:تا شمارو به غلت کردن نندازه دست بردار نیست

هیون:رو به شما با داد و بیداد میدونی من چقدر دنبال این پیرهن گشتم میدونی ؟حالا میخوایچیکار کنی ها چطوری میخوای تاوان اینهمه گشتن من رو بدی ؟و اینقدر داد و بیداد میکنه و فحش میده که شما به غلط کردن میفتید ولی هیون ول کن نیست اینقدر میگه و میگهکه شما میرید که از پنجره خودتونو بندازید پایین که بالاخره هیون تمومش میکنه
هیونگ :با گریه میاد سمت شما و میگه آخه چرا اینکارو کردی من باید واسه برنامه ی دیشب این لباسو می پوشیدم و آخرش میگه حالا فدای سرت فقط دیگه اینکارو با من نکن
جونگی :وقتی لباسش پیدا میکنه قشنگ ترین لباس شما رو یه جای خیلی خیلی امن قایم میکنه و چندتا لباستونو با قیچی پاره پاره
یونگی:یه خاطر اینکارت باید برام 19 تا لباس بهتر از این بخری فهمیدی ؟و چند تامتلک خیلی بد بارتون میکنه
کیو :اول داد و بیداد میکنه یه جوری قیافه میگیره که انگار ناراحته ا ازش معذرت خواهی نکنید ول کن نیست اما همین که معذرت خواهی کردید بوستون میکنه و میگه فدای سرت حالا پاشو برو یه غذای خوشمزه بپز که از گوشنگی مردمConfusedConfused

هیونگ:فک میکنه جن امده لباساشو برده همون وسط خونه میزنه زیر گریه
جونگی:چون قبلا خودش اینکارو باهاتون کرده بود کاری ب کارتون نداره
کیو:ازتون میپرسه که قصدتون از اینکار چی بوده و شروع میکنه ب نصیحت کردنتون که اینکارارو نکنیدو.......
یونگی:چنان اشوبی به پامیکنه که هرثانیه ارزوی مرگ کنید جلو همه ضایتون میکنه ابرو براتون جا نمیزاره..

اگه ب دابل اس بگید از مدل موشون خوشتون نمیاد.هرکدوم چ عکس العملی نشون میدن؟؟؟

هیون :کسی نظر تو رو خواست تو توی زندگی من نقشی نداری که بگی چیکار کنم یا نکنم مدل موی من به تو چه ربطی داره ؟
یونگی :واقعا ؟بهم نمیاد ؟چیکار کنم چیکار کنم ؟و از اونجایی که یونگی به موهاش و پوستش حساسه میزنه زیر گریه
جونگی :یه قیچی ور میداره و موهای شما رو به طرز افتضاحی کوتاه میکنه و بعد میگه حالا باهم مساوی شدیم هرموقع موهامون بلند شد میریم موهامونو یکی میزنیم
کیو:سعی میکنه شما رو آروم کنه و میگه حتی به خاطر شما حاظره کلاه گیس بذاره و دفعه ی بعد مدل مویی که شما انتخاب کردید میزنه
هیونگ :طبق عادت میزنه زیر گریه و از شما درخواست راه حل میکنه

هیون:اخه دختر انقدر بی سلیقه؟؟اصا ب تو چی ربطی داره مدل موی من چیه؟
هیونگ:گریه کنان ب سمت ارایشگاه میدوئه
یونگی:اولاش ب فکر خودکشی میوفته.....کلاه گیس میزاره تا موهاش در بیاد
کیو:ازتون عذرخواهی میکنه و میگه دیگه تکرار نمیشه
جونگی:یه هویج اول میکنه تو حلقتون بعد با دست یکی در میون موهاتونو میکنه بعد میپرسه مدل موی من زشته اره؟؟؟