انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۹ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۹ (/showthread.php?tid=286890)

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۹ - Sirvan10_a - 06-07-2020

(06-07-2020، 1:46)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2020، 1:37)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نسخه جدید

هنوز چند صفحه مونده
بیا در مورد یه چیزی حرف بزنبم تمومش کنیم

(06-07-2020، 1:56)majid j نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2020، 1:51)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2020، 1:48)majid j نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2020، 1:46)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مطالب جالب و مفیدی بود فقط شما گفتی وجود این پرده نشانه پاک بودن دخترهاست یک سوال داشتم.

به نظر من این ظلمه یک پسر میتونه با ار جند نفر رابطه داشته باسه هیچ کسم نمی فهمه اما یک دختر نمیتونه.

نمیگم انجام رابطه کار درستیه ولی ادم خطا میکنه و احتمال خطا وجوده داره درسته الان از دوختن پرده استفاده میشه ولی تا جای که اطلاع دارم بعداز اون که زوجین برای ازمایشات قبل از ازدواج میرن معلوم میشه..

به نظر بدن اینک ظلم در حق دخترانه.

ن الان خودم افرادی رو میشناسم که دخترن ولی به دلیل خفت گیری و تجاوزه اقوام بی شرف و بی ناموس پرده خود رو از دستت دادن

این افراد نه میتونم به کسی بگن نمی تونن دکتر برن.

به نظر شما اینا نباید تا اخر عمر ازدواج کنن؟؟؟؟

نه خب پسر و دختر فرقی ندارن /:

اما خب ادامه رابطه زناشویی بسته به نظر دوطرف داره .
چطور فرق ندارن دختر انجام بده معلوم میشه.پسر انجام بده نه

الان خودت دختر بودی میتونستی به یه پسر بگی من پرده ندارم؟؟؟

اصلا یه رلت بهت بکه من  پرده ندارم صادقانه چه فکری در موردش میکنی...

من در این حد درک و فهم دارم اگه کسی بیشتر از این داره بیاد بگه ماهم یاد بگیریم

معلوم میشه
برا پسرهام مطلب گذاشتم 
بخونید لطفا !:
برادر  به نظرمن معلوم‌نمیشه چون دلیل دارم.

پسر عموم یه دوستی داره.

قبل زن گرفتن.هفته با به دختر قرار میذاشت و.......

نامزد کرد یکی رو گرفت قبل ازدواج با یه دختر رابطه برقرار کرد هنوز که هنوزه من فیلمشو دارم.

نامزدش مشکوک شود رفتن چندین ازمایش چندین دکتر پزشکی قانونی  و... اخرشم معلوم نشد.

ولی دختر مهریشون روی یه دستو یه پا گذاشت.

از بحث موضوع خارج نشیم از نظر من بنده حقیر داشتن پرده و همچین شرایطی برای بانوان ظلمه.

باید در این یه مورد برابری باشه.

حالا خدا ابنطوری خلق کرد خودش بهتر میدونه.صلاح کار رو اون بهتر تشخیص میده..

@♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱

به جز من به کسه دیگه اخطار دادی؟؟ Angel

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۹ - مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב - 06-07-2020

(06-07-2020، 2:13)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱

حتما شک نکن لازم بوده /:
من میدونم اخلاق مدیر و
کارش حسابی رو اصول خیالت تخت
نوش جونت (:

(06-07-2020، 2:28)majid j نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2020، 2:13)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@'♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱

حتما شک نکن لازم بوده /:
من میدونم اخلاق مدیر و
نوش جونت (:
نگفتم چرا دادی گفتم به جز من دادی اخه میگن ایشون خیلی خیلی کم اخطار میدن

(06-07-2020، 2:29)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2020، 2:28)majid j نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@'♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱

حتما شک نکن لازم بوده /:
من میدونم اخلاق مدیر و
نوش جونت (:

درست شنیدی /"_

(06-07-2020، 2:30)majid j نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2020، 2:29)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@'♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱

حتما شک نکن لازم بوده /:
من میدونم اخلاق مدیر و
نوش جونت (:

درست شنیدی /"_
Dodgy Dodgy Dodgy Dodgy Angel

(06-07-2020، 2:31)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2020، 2:30)majid j نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@'♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱

حتما شک نکن لازم بوده /:
من میدونم اخلاق مدیر و
نوش جونت (:

درست شنیدی /"_
Dodgy  Dodgy  Dodgy  Dodgy  Angel

اشکال نداره که یه اخطار گرفتی

قیافه برنگردون /:

(06-07-2020، 2:32)majid j نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2020، 2:31)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حتما شک نکن لازم بوده /:
من میدونم اخلاق مدیر و
نوش جونت (:

درست شنیدی /"_
Dodgy  Dodgy  Dodgy  Dodgy  Angel

اشکال نداره که یه اخطار گرفتی

قیافه برنگردون /:
عمو اخطار برای ۳ ماه پیشه Confused

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۹ - شـــقآیــق - 06-07-2020

(05-07-2020، 22:36)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-07-2020، 21:48)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر از گاهی برای آنان که دوستشان داری نشانه‌ای بفرست تا به یادشان آوری که هنوز برایت عزیزند ......4xv
:ngh:

بغض قلم تاپیک بغلی :v

خودشیرینی تو خصوصی خانم علف خوار  4fvf

تو کتک دلت میخواد:ngh:
علف دوس ندارم:ngh:
بستنی دوسدارمaahااون میگه گوسفند این میگه علف خوارaah

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۹ - anoosh2 - 06-07-2020

منبع این مطلبتون راجع به بکارت کدام کتاب علمی است . بنظر میاید برداشتهای شخصی فردی غیر پزشک از تصورات خود میباشد
چون مطالب غیر واقعی و اشتباهات بسیاری دارد
اگر تاپیک بسته نشده بود توضیح میدادم اما چون بسته شده بحث در باره آن به تشخیص مدیریت صلاح نیست