انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد || نسخه ۳۷2 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۷2 (/showthread.php?tid=287187)

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۷2 - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 14-07-2020

(14-07-2020، 11:48)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-07-2020، 11:47)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-07-2020، 11:46)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان
اقا صابرو الکی تگ نکنید
کار درستی نیس
SABER Smile

این یه جور ایجاد مزاحمته
در صورت تکرار اخطار دریافت میکنید

رفتی تیم مدیریت شاخ شدی ها Smile

من فعلا فی امان الله

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۷2 - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 14-07-2020

اگر فردی در خواب ببیند یکی از این مردگان متحرک تعقیبش یا به او حمله می‌کند، در آنصورت نشانه‌ی آن است که ناخوداگاه فرد با مشکلی در عالم واقع درگیر است. اگر بتوانید با موفقیت در این خواب از حمله‌ی زامبی‌ها جان به در ببرید، نشانه‌ی آن است که برای مبارزه با این رویا اراده‌ای سالم و قوی دارید. فرد آماده است که با مشکل دست و پنجه نرم و به تنهایی آن را حل کند.

گاهی خواب‌های زامبی دعوتی برای اهمیت بیشتر دادن به جنبه‌ی پر شر و شور زندگی است. در خواب هر کس می‌تواند بیرون برود، فریاد بزند و آنچه در واقعیت جراتش را ندارد انجام دهد.

با توجه به این حقیقت که خواب بیننده اکنون در خوابش توسط زامبی تعقیب می‌شود، ناخوداگاهش نشان می‌دهد او از سهل انگاری در عالم بیداری فراری است. او اکنون باید بپذیرد که بهتر است شراکتش را ادامه ندهد. شاید همه اش به خداحافظی کردن با عادت های بد زندگی اشاره داشته باشد، یا حتی جدایی از شریک، وقتی مسائل مربوط به رابطه‌ی فی مابین بسیار بزرگ و غیر قابل کنترل شده باشند.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب میوه: ۶ نشانه شناسی و تعبیر دیدن انواع میوه در خواب
۳. تعقیب کردن مردگان متحرک

در کل، زامبی‌ها در خواب می‌خواهند شخص خواب بیننده را نسبت به آنچه در عالم بیداری مستقلا به آن فکر نمی‌کند آگاه سازند. او توسط شخص دیگری کنترل می‌شود. اگر خواب بیننده اکنون در خوابش زامبی را تعقیب می‌کند از رفتار کنترل شده‌ی عجیبش آگاه خواهد شد و می‌خواهد از این شخص صاحب قدرت در عالم بیداری فرار کند. هدفش آن است که دوباره مستقل شود و طبق خواسته‌های خودش عمل کند.

خواب «تعقیب زامبی» همچنین می‌تواند نشانگر وجود شراکتی در حال حاضر باشد. چون زامبی در خواب می‌تواند بیان کند که زمان رها کردن چیزی در زندگی و ایجاد تغییرات رسیده است.

تعقیب زامبی به عنوان نمادی از خواب در تعبیر خواب کلی نیز نشان از چالش حرفه‌ای بزرگ دارد، که به صورت کاری فائق نیامدنی جلوه می‌کند. بسته به نوع خواب، شخص خواب بیننده می‌تواند ببیند که آیا با موفقیت در عالم بیداری از عهده‌ی این کار بر خواهد آمد یا نه. گاهی تعقیب یک زامبی در خواب می‌تواند نشانه‌ای از سوی ضمیر ناخودآگاه باشد مبنی بر آن که شخص خواب بیننده از احساس گناه خود فرار می‌کند. این در نظر او ترسناک و غیر قابل تحمل می‌آید. به همین خاطر است که دلش نمی‌خواهد با آن روبرو شود.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب رودخانه: ۳۰ تعبیر دیدن رود و رودخانه در خواب
۴. تعبیر روانشناختی زامبی‌ها در خواب

در سطح روانشناختی، نماد «زامبی» در خواب به گونه‌ای تعبیر می‌شود که می‌تواند بخشی از شخصیت خواب بیننده باشد که معمولا در زندگی واقعی سرکوب شده است. هر کسی به طور ناخودآگاه آرزو دارد که ای کاش بتواند آن جنبه‌ی لجام گسیخته‌ی وجودی خود را زندگی کند. شاید خواب بیننده گاهی از کنترل نفس قوی رنج می‌برد و دوست داشته باشد از خودش بیشتر فاصله بگیرد. شاید نیازهایش هستند که به شکل زامبی در خواب نمایان می‌شوند و او را می‌ترسانند.

از طرف دیگر، نماد خواب در علم تعبیر خواب می‌تواند نشانه‌ای باشد از ترس بی پایه و اساس، در صورتی که ثابت شود زامبی‌ها بی‌خطر و بی ضرر هستند.

@☪MR.WINNER☪
من به اقا صابر پ.خ دادم که اقدام بشه شما به سه روز تعلیق بروید.
1-عدم رعایت و نقظ قوانین
2-تگ کردن الکی مدیران

من کی نویسنده میشم.؟ crying

(14-07-2020، 11:56)GOD_OF_SPEED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@☪MR.WINNER☪
1-عدم رعایت و نقظ قوانین
2-تگ کردن الکی مدیران
مرض گرفته: دی

(14-07-2020، 12:05)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-07-2020، 11:56)GOD_OF_SPEED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@☪MR.WINNER☪
1-عدم رعایت و نقظ قوانین
2-تگ کردن الکی مدیران
مرض گرفته: دی
نفهمیدم چی گفتی
.__.

هیچی Dodgy

سه روز تعلیق برات کم نیست؟

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۷2 - سهَ‌ند - 14-07-2020

رفت رفت رفت

عقده ای شدی رفت Dodgy

من هشت روز افتاده بودم تو تعلیق دادا.

(14-07-2020، 12:07)GOD_OF_SPEED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سه روز تعلیق برات کم نیست؟

برای من قانون مدار شدی؟