انجمن های تخصصی  فلش خور
پیشنهادی دیوانه وار برای لیونل مسی! (عکس) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: پیشنهادی دیوانه وار برای لیونل مسی! (عکس) (/showthread.php?tid=287840)پیشنهادی دیوانه وار برای لیونل مسی! (عکس) - omidkaqaz - 30-07-2020

در هفته های اخیر دوباره شایعات جدایی لیونل مسی از بارسلونا داغ شده و از اینتر به عنوان یکی از مقاصد احتمالی او نام برده شده است. البته در این روزها پپ ماروتا و آنتونیو کونته جذب بازیکنی مانند مسی را برای اینتر غیرممکن می دانند، اما گاتزتا دلااسپورت امروز مدعی شد مدیران نراتزوری در حال برنامه ریزی برای خرید این فوق ستاره آرژانتینی در تابستان سال بعد هستند.

 
پیشنهادی دیوانه وار برای لیونل مسی! (عکس) 1

 
قرارداد لیونل مسی در تابستان 2021 با بارسلونا تمام می شود و اختلاف او با مدیران باشگاه، اینتر را امیدوار به جذب این بازیکن کرده است. مدیران سونینگ قصد دارند مجموعا 260 میلیون یورو دستمزد برای لیونل مسی در نظر بگیرند و از روش یوونتوس برای جذب کریستیانو رونالدو استفاده کنند.
 
دو سال قبل بیانکونری در شرایطی با رئال مادرید برای خرید رونالدو به توافق رسید که از اسپانسرهای مختلف برای پرداخت دستمزد بهره گرفت و پروژه قدرتمند سونینگ در چین نیز از همین حالا با منابع پولداری برای تامین حقوق لیونل مسی به توافق دست یافته است.
 
البته همه این اتفاقات به نظر خود لیونل مسی بستگی دارد. پدر این بازیکن اخیرا در میلان ساکن شده و برخی این تغییر محل سکونت را نشانه ای در مورد احتمال انتقال مسی به اینتر می دانند. انگیزه رقابت دوباره با کریستیانو رونالدو در صرت تمدید با یوونتوس، می تواند لیونل مسی را راهی سری آ کند. البته تمامی این اخبار فعلا در حد شایعات است، اما به نظر می رسد اینتر در این رابطه جدی بوده و از همین حالا در فکر جذب این فوق ستاره آرژانتینی در تابستان سال بعد است.
 
پیشنهادی دیوانه وار برای لیونل مسی! (عکس) 1