انجمن های تخصصی  فلش خور
گزارش مشکلات فنی در انجمن !! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- انجمن: گزارش دلایل مشکلات سایت (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: گزارش مشکلات فنی در انجمن !! (/showthread.php?tid=28827)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69

RE: گزارش مشکلات فنی در انجمن !! - Jack Daniel'ѕ - 26-09-2013

(26-09-2013، 18:44)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-09-2013، 17:16)ANL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیدونم این چیزی که میگم ربط داره به اینجا یا نه . اما من یه مشکل خیلی بزرگ دارم اونم اینه که : من میخوام یه مطلب جدید بگذارم . رو موضوع جدید کلیک می کنم نمیره و پیغام میده .

تو بعضی از بخش ها نمیتونید موضوع بزنید. باید مثلا به بخش گفتگوی آزاد برید و اونجا موضوعتونو بزنید. باید متناسب با موضوعتون بخشه مناسبو انتخاب کنید.‏‎
خب برای اینکه بخوام ویدیو بذارم کجا برم ؟

RE: گزارش مشکلات فنی در انجمن !! - ERF@N - 26-09-2013

(26-09-2013، 19:47)ANL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-09-2013، 18:44)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-09-2013، 17:16)ANL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیدونم این چیزی که میگم ربط داره به اینجا یا نه . اما من یه مشکل خیلی بزرگ دارم اونم اینه که : من میخوام یه مطلب جدید بگذارم . رو موضوع جدید کلیک می کنم نمیره و پیغام میده .

تو بعضی از بخش ها نمیتونید موضوع بزنید. باید مثلا به بخش گفتگوی آزاد برید و اونجا موضوعتونو بزنید. باید متناسب با موضوعتون بخشه مناسبو انتخاب کنید.‏‎
خب برای اینکه بخوام ویدیو بذارم کجا برم ؟
وارده گفتگوی آزاد که شدید، بخشه کلیپ های دیدنی.

RE: گزارش مشکلات فنی در انجمن !! - Jack Daniel'ѕ - 26-09-2013

خیلی خیلی ممنون فقط یه سوال دیگه اونم اینه که چجوری من از آپارات لینک ویدو رو بیارم تو انجمن

RE: گزارش مشکلات فنی در انجمن !! - ERF@N - 26-09-2013

(26-09-2013، 21:15)ANL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی خیلی ممنون فقط یه سوال دیگه اونم اینه که چجوری من از آپارات لینک ویدو رو بیارم تو انجمن
اینجا سوالات متداول نیست از این به بعد اونجا سوال بکن. 

این رو ببین 

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=36798

باید اون قسمت رو که آدرسو وارد میکنی رو کپی کنی

RE: گزارش مشکلات فنی در انجمن !! - مبینافرزین - 11-10-2013

من خیلی وقته بود ثبت نام کردم بعد امروز وارد سایت شدم انجمن رو که زدم پیام اومد که باید ثبت نام کنید شما مهمونی!!!
من دوباره ثبت نام کردم امروز دیدم همون پروفایل قبلیم هست الان دقیقا باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟cryingcrying

RE: گزارش مشکلات فنی در انجمن !! - FARID.SHOMPET - 11-10-2013

نقل قول: من خیلی وقته بود ثبت نام کردم بعد امروز وارد سایت شدم انجمن رو که زدم پیام اومد که باید ثبت نام کنید شما مهمونی!!!
من دوباره ثبت نام کردم امروز دیدم همون پروفایل قبلیم هست الان دقیقا باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟گزارش مشکلات فنی در انجمن !! 15گزارش مشکلات فنی در انجمن !! 15
خروج که بالای برگ انجمن هست رو میزنی و با اون نام کاربری که می خوای و اون گذرواژه وارد میشی.

RE: گزارش مشکلات فنی در انجمن !! - مبینافرزین - 11-10-2013

(11-10-2013، 19:20)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: من خیلی وقته بود ثبت نام کردم بعد امروز وارد سایت شدم انجمن رو که زدم پیام اومد که باید ثبت نام کنید شما مهمونی!!!
من دوباره ثبت نام کردم امروز دیدم همون پروفایل قبلیم هست الان دقیقا باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟گزارش مشکلات فنی در انجمن !! 15گزارش مشکلات فنی در انجمن !! 15
خروج که بالای برگ انجمن هست رو میزنی و با اون نام کاربری که می خوای و اون گذرواژه وارد میشی.
 اخه من با همون نام کاربری و همون گذرواژه ثبت نام کردم
فک کردم دیگه تو انجمن نیستم با همون ها ثبت نام کردم

RE: گزارش مشکلات فنی در انجمن !! - FARID.SHOMPET - 12-10-2013

نقل قول:  اخه من با همون نام کاربری و همون گذرواژه ثبت نام کردم

اقا از ورود استفاده کن و با اون نام کاربریت بیا. باید گذرواژه و نام کاربری رو همون جورک ه در گذشته وارد کردی وارد کنی.
غیر ممکن هست نام کاربری پاک بشه.

RE: گزارش مشکلات فنی در انجمن !! - مبینا جووون - 12-10-2013

(12-10-2013، 15:28)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول:  اخه من با همون نام کاربری و همون گذرواژه ثبت نام کردم

اقا از ورود استفاده کن و با اون نام کاربریت بیا. باید گذرواژه و نام کاربری رو همون جورک ه در گذشته وارد کردی وارد کنی.
غیر ممکن هست نام کاربری پاک بشه.
 من همونم دوباره ثبت نام کردمAngry
میزنم میگه نام کاربری یا گذرواژه اشتباه ولی اینطور نیست

RE: گزارش مشکلات فنی در انجمن !! - FARID.SHOMPET - 12-10-2013

نقل قول:  من همونم دوباره ثبت نام کردمگزارش مشکلات فنی در انجمن !! 15
میزنم میگه نام کاربری یا گذرواژه اشتباه ولی اینطور نیست

ینی 3 تا نام کاربری باز کردی؟
ببین انقد گزینه ی خروج رو نزن. گذرواژه کوچیک و بزرگ بودن حروفش هم مهمه ها! باید هم توی وارد کردن نام و هم توی وارد کردن گذرواژه دقت کنی. اگه ایمیلت رو ثبت کردی درخواست گذرواژه کن تا به ایمیلت فرستاده بشه.