انجمن های تخصصی  فلش خور
گزارش مشکلات فنی در انجمن !! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- انجمن: گزارش دلایل مشکلات سایت (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: گزارش مشکلات فنی در انجمن !! (/showthread.php?tid=28827)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69

RE: گزارش مشکلات فنی در انجمن !! - Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ - 20-02-2014

مـن یـه مـشـکل داشتم

چـرا واس بـعـضـی از کـاربرا اینجوریه؟(مال من یه زمانی این شکلی بود)

گزارش مشکلات فنی در انجمن !! 23

امـا واس بـعـضـی از کاربرا این شکلیه؟(مال من الان این شکلیه)

گزارش مشکلات فنی در انجمن !! 23

با دومـیـه یکم کـار کـردن سخت تره نسبت به اولیه

RE: گزارش مشکلات فنی در انجمن !! - poya - 21-02-2014

دوست عزیز شما میتوانید با مراجعه به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کنترل پنل کاربر بعد در اون کنار صفحه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویرایش تنظیمات رو بزنید و سپس در اون پایین در گزینه های دیگر. پایین نوشته  Which BBCode editor to show on post pages میتونید با تغییر دادن گزینه به SCEeditor ادیتور رو تبدیل به  پیشرفته کنید!

RE: گزارش مشکلات فنی در انجمن !! - Thyme - 28-02-2014

منم یه سوال داشتم :
چی جوری میش یه ارسالو حذف کرد؟
من هر وقت میخوام ارسالی رو حذف کنم ، ارور میاد که :
.
.
.
.
شما اجازه‌ی دسترسی به این صفحه را ندارید . این خطا ممکن است به خاطر یکی از دلایل زیر باشد:
حساب شما به حالت تعلیق در آمده است و یا شما از دسترسی به این قسمت محروم شده‌اید.
شما اجازه‌ی دسترسی به این صفحه را ندارید. آیا می‌خواهید به قسمت‌هایی که تنها مدیران دسترسی به آن را دارند و یا قسمت‌هایی که به شما اختصاص ندارد وارد شوید؟ لطفاً قوانین را مطالعه نمایید.
حساب کاربری شما هنوز فعال نشده است. (ارسال مجدد کد فعال‌سازی)
شما به جای استفاده از لینک یا فرم مناسب به طور مستقیم به این صفحه دسترسی پیدا کرده‌اید.

شما با نام کاربری 'AVA JOON' وارد شده‌اید.
.
.
.
.
.
باید چی کار کنم؟ کمکم کنید لطفن!
Undecided

RE: گزارش مشکلات فنی در انجمن !! - ERF@N - 28-02-2014

(28-02-2014، 12:08)AVA JOON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم یه سوال داشتم :
.
.
.
.
شما اجازه‌ی دسترسی به این صفحه را ندارید . این خطا ممکن است به خاطر یکی از دلایل زیر باشد:
حساب شما به حالت تعلیق در آمده است و یا شما از دسترسی به این قسمت محروم شده‌اید.
شما اجازه‌ی دسترسی به این صفحه را ندارید. آیا می‌خواهید به قسمت‌هایی که تنها مدیران دسترسی به آن را دارند و یا قسمت‌هایی که به شما اختصاص ندارد وارد شوید؟ لطفاً قوانین را مطالعه نمایید.
شما به جای استفاده از لینک یا فرم مناسب به طور مستقیم به این صفحه دسترسی پیدا کرده‌اید.

.
.
.
.
.
Undecided

کاربرای عادی نمی توانند حذف کنند. نویسنده ها هم نمی توانند. مدیران آزمایشی هم فقط می توانند ردتایید کنند. مدیرای بنفشم اول باید ردتایید و سپس پاکش کنند. بالاتر می تونن‎`__`‎

RE: گزارش مشکلات فنی در انجمن !! - Thyme - 28-02-2014

(28-02-2014، 12:14)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-02-2014، 12:08)AVA JOON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم یه سوال داشتم :
.
.
.
.

.
.
.
.
.
Undecided

کاربرای عادی نمی توانند حذف کنند. نویسنده ها هم نمی توانند. مدیران آزمایشی هم فقط می توانند ردتایید کنند. مدیرای بنفشم اول باید ردتایید و سپس پاکش کنند. بالاتر می تونن‎`__`‎

ینی کلا وقتی ارسال میکنی دیگه نمیتونی پاکش کنی؟
در هر صورت مرسی از پاسختون!
:4chs:

RE: گزارش مشکلات فنی در انجمن !! - baran 18 - 28-02-2014

ولی من یه مشکل دارم هرچی ارسال میکنم باز تعداد ارسالام روی عدد 101 گیر کرده بیشتر نمیشه

(28-02-2014، 16:30)baran 18 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی من یه مشکل دارم هرچی ارسال میکنم باز تعداد ارسالام روی عدد 101 گیر کرده بیشتر نمیشه

ارسال هایی که توی تاپیک های بخش بحث و گفتگو زده می شن حساب نمی شن.

RE: گزارش مشکلات فنی در انجمن !! - baran 18 - 28-02-2014

الان درست شد فک کنم...

حالا یه مشکل دیگه هرچی ارسال میدم گاهی اوقات میگه موضوع مورد نظر وجود نداره

(28-02-2014، 16:35)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-02-2014، 16:30)baran 18 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوا چرا؟؟اینکه خیلی بده خب
اگه حساب بشن تعداد ارسالامون بیشتر میشه
این بهتر نیست؟؟

(28-02-2014، 16:38)baran 18 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان درست شد فک کنم...

حالا یه مشکل دیگه هرچی ارسال میدم گاهی اوقات میگه موضوع مورد نظر وجود نداره

(28-02-2014، 16:35)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوا چرا؟؟اینکه خیلی بده خب
اگه حساب بشن تعداد ارسالامون بیشتر میشه
این بهتر نیست؟؟

چون ارسال های بحث و گفتگو همش به درد نخوره اونوقت در حق کاربرای دیگه با ارسالای درست و حسابی تو بخشای دیگه خورده میشه. خب معنیش اینه موضوع پاک شده.

RE: گزارش مشکلات فنی در انجمن !! - 30Ḱᗩᔕ - 06-03-2014

بعضی وقت ها میزنه «  سرور مشغول است ... » ... Sad