انجمن های تخصصی  فلش خور
≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ (/showthread.php?tid=288863)

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - Sirvan10_a - 21-09-2020

هرهرهرهرهر

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ - 21-09-2020

(21-09-2020، 22:25)LONELY._.BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2020، 22:06)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2020، 22:01)LONELY._.BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2020، 21:20)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2020، 20:09)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب تا وقتی اینستا هست کسی روبیکا نمیاد که

روبیکا برنامه خوبیه برای کسایی که اجازه ندارن بیان اینستا/:

(21-09-2020، 21:06)LONELY._.BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینستا رو کپی کردن نوشتن روبیکا با این حال که خیلی ارور داره من حساب کردم تا وقتی که بخوام یه پیام تو روبیکا بدم ۴ تا تو اینستا
۶ تا تلگرام

و

۳ واتساپ میدم خیلی هنگیه

(منظورم پیام هم‌ اندازه بود از نطر کلمه و متن)

ممد ۳۹ گیگ اینترنت زدم یک ماهه crying  Sad

ولی من راضیم اپلیکیشن خوبیه تو پیام دادنم مشکلی نداره من خیلی راحت پیام می دم._.
چون تو از بقیشون استفاده نکردی Sad

(21-09-2020، 21:30)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2020، 21:06)LONELY._.BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممد ۳۹ گیگ اینترنت زدم یک ماهه crying  Sad

چه خوب

یه مار تو چکمش بود 
برم فیلم‌ببینم تمومش کنم Big Grin  Wink

فیلم پیش نهادیت چیه Wink

بخدا سرعت ارسال پیام تو انجمن بیشتر از روبیکاس Dodgy
اتفاقا من از همسون استفاده کردم._.
از بروز رسانی اینستا و کاناله چرت تلگرام و ویرایش نشدن پیاما تو واتساپ که بهتره|:
اینستا که مثل قبله این یک

کانال خودت میری توش اجباری نیس که Undecided

واتساپ امنیتش خیلی بالاس
اینستا بروز رسانی شده نسخه فارسیش نمیاد.پیاما با نت عالیه من دیر می ره استوریم که نگم._. زرایم محدود میکنه/:
کانالای تلگرامم خودشون میان|: همشون اینطوری نیستن تو مطمئنی همشونو داری؟-_-
بحاش سرعتش نابوده ویس ۱ دقیقه یه ربع طول می کشه باز شه برا استیکراشم کلی بدبختی باید بکشی نصب شن|:
فیلمم که بخوای بفرستی کلی دردسر داری درنتیجه روبیکا خیلی اپلیکیشت خوبیه|: اینستا و تلگرام و واتساپ و با هم داره!

(21-09-2020، 20:19)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایسنتا چ باشه چ نباشه باز کسی روبیکا نمیره

مشکلتون با روبیکا چیه؟|:
خدایا منو بخور._.

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - Đęąđ.ğïřł - 21-09-2020

(21-09-2020، 23:01)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2020، 22:25)LONELY._.BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2020، 22:06)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2020، 22:01)LONELY._.BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2020، 21:20)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی من راضیم اپلیکیشن خوبیه تو پیام دادنم مشکلی نداره من خیلی راحت پیام می دم._.

(21-09-2020، 21:30)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه خوب

یه مار تو چکمش بود 

فیلم پیش نهادیت چیه Wink

از بروز رسانی اینستا و کاناله چرت تلگرام و ویرایش نشدن پیاما تو واتساپ که بهتره|:

واتساپ امنیتش خیلی بالاس
اینستا بروز رسانی شده نسخه فارسیش نمیاد.پیاما با نت عالیه من دیر می ره استوریم که نگم._. زرایم محدود میکنه/:
بحاش سرعتش نابوده ویس ۱ دقیقه یه ربع طول می کشه باز شه برا استیکراشم کلی بدبختی باید بکشی نصب شن|:
فیلمم که بخوای بفرستی کلی دردسر داری درنتیجه روبیکا خیلی اپلیکیشت خوبیه|: اینستا و تلگرام و واتساپ و با هم داره!

(21-09-2020، 20:19)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشکلتون با روبیکا چیه؟|:
خدایا منو بخور._.

مشکل زیاده و نمیشه گفت

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† - 21-09-2020

(21-09-2020، 11:35)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2020، 11:33)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2020، 11:32)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2020، 11:31)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2020، 11:29)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رُمیر crying
چرا کسی تو اون موضوع شرکت نمی کنه crying
استغفرالله من هنو یه کلاس دیگه دارم الان همه یا کلاس دارن یا خسبیدن یا الان زورشونه/:
بزار یکم بگذره خو بیلیمD:
crying
بیلیم):
بزار تموم شه کلاسام یه دابسمش میگیرمD:
می پن زو زو زو زو زو زوD;

crying ❤❤❤❤❤❤

@"ѕιƖeɴce"
چیکارا میکنیD=?

مبارک اسم جدید+_+
هیچ میگذرونیم مدرسه نداریم کنکور قبول شدیم (:

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - امیر‌حسین - 21-09-2020

(21-09-2020، 23:14)ѕιƖeɴce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2020، 11:35)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2020، 11:33)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2020، 11:32)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2020، 11:31)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

استغفرالله من هنو یه کلاس دیگه دارم الان همه یا کلاس دارن یا خسبیدن یا الان زورشونه/:
بزار یکم بگذره خو بیلیمD:
crying
بیلیم):
بزار تموم شه کلاسام یه دابسمش میگیرمD:
می پن زو زو زو زو زو زوD;

crying ❤❤❤❤❤❤

@"ѕιƖeɴce"
چیکارا میکنیD=?

مبارک اسم جدید+_+
هیچ میگذرونیم مدرسه نداریم کنکور قبول شدیم (:

عه
بح بح
مبارکا باشه

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† - 21-09-2020

وقتی میدونسی دیگ ابراز خوشالیی نکن اینجا=@

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - Sirvan10_a - 21-09-2020

(21-09-2020، 23:01)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه خوب

یه مار تو چکمش بود 

فیلم پیش نهادیت چیه Wink

واتساپ امنیتش خیلی بالاس

مشکلتون با روبیکا چیه؟|:
خدایا منو بخور._.

من همشونو دارم همه اش

برای تل برو تنظیماتتو درست کن نتونن ادت کن

اینستا واقعا زبان فارسی میخواد.

من اخرین نسخه اشو دارم هیچ مشکلی هم نداره عالیه عالیه

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - Đęąđ.ğïřł - 21-09-2020

4fvf

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - Đęąđ.ğïřł - 22-09-2020

خوابین:/

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - _leιтo_ - 22-09-2020

(22-09-2020، 0:25)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوابین:/

°_°