انجمن های تخصصی  فلش خور
≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ (/showthread.php?tid=288863)

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - _sehun_ - 17-09-2020

(17-09-2020، 20:31)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 20:29)Lady_Dracula نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 20:27)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 20:25)Lady_Dracula نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 20:24)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من با جیمین عکس یادگاری دارم :~\

عاره میدونم بابا/=
اصن جیمینو میشناسی؟/=
سهون چی؟
اصلو بچسب‌.
چرا باید یکی به خواننده های کره ای تیکه بندازه؟
خدااااا

چون کرم دارع
@"|ʙɪʟʟɪ"
بهت گفت کرم داری.
خب....
تا دیداری دیگر خداوند یار و نگهدارتان باد.

بی ادب من خودتو گفتم

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - Raha- - 17-09-2020

(17-09-2020، 20:29)♡SIRVAN♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون

K رو نمیگم ها یکی دیگه خیلی تعریفتو میکرد Undecided  Undecided

یکمم حسودیم شد Undecided

کی تعریفمو میکرد؟!
دوتا جمله منم ازش تعریف کنم ((:

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - *Aɴѕel* - 17-09-2020

(17-09-2020، 20:31)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 20:29)Lady_Dracula نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 20:27)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 20:25)Lady_Dracula نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 20:24)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من با جیمین عکس یادگاری دارم :~\

عاره میدونم بابا/=
اصن جیمینو میشناسی؟/=
سهون چی؟
اصلو بچسب‌.
چرا باید یکی به خواننده های کره ای تیکه بندازه؟
خدااااا

چون کرم دارع
@"|ʙɪʟʟɪᴇ|"
بهت گفت کرم داری.
خب....
تا دیداری دیگر خداوند یار و نگهدارتان باد.

عزیزم دفعه بعد بیا پ.خ=v

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - Đęąđ.ğïřł - 17-09-2020

(17-09-2020، 20:31)♡SIRVAN♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 20:28)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 20:27)♡SIRVAN♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 20:26)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 20:23)♡SIRVAN♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Raha-

دو ماه نامزد کردی یا عروسی Undecided ؟؟؟

راستی برای رفتار گذشته نعذرت میخوام Sad

و ببخشید چند ماه میش با یکی از دوستات خیلی غیبتتو کردیم Sleepy

در هر شرایطی میخوایی رابطه های ملتو خراب کنی ((:
غیبت خوب بود فقط تعریفشو کردیم Tongue

و دو نفر دیگه رو خراب کردیم Cool

تو فقط بلدی از من ایراد بگیری ها crying

فقط دنبال خاله زنک بازی((:

لابد ایراد داری._.
من خاله زنک بازی بلد نیستم فقط دکتر بازی حال میده Tongue

بچه به این خوبی رها خانوم تایید کرد Sad  crying

اون خاله بازی نه خاله زنک بازی((:
فقط مراقب باش نقش بیمار بهت ندن:}

کلا بیشتر از این خودتو بی اعتبار نکن پیش بچه ها(:

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - Sirvan10_a - 17-09-2020

(17-09-2020، 20:32)Raha- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 20:29)♡SIRVAN♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون

یکمم حسودیم شد Undecided

کی تعریفمو میکرد؟!
دوست قدیمته نمیخواست اسمم ببرم

دخترم هست.

ولی انسافا خیلی سر شما بهم فش داد میگفت ناراحتت کردم Sad Sad

قدرشو بدون Heart

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - Raha- - 17-09-2020

(17-09-2020، 20:34)♡SIRVAN♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 20:32)Raha- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون

یکمم حسودیم شد Undecided

کی تعریفمو میکرد؟!

دخترم هست.

ولی انسافا خیلی سر شما بهم فش داد میگفت ناراحتت کردم Sad  Sad

قدرشو بدون Heart

من نمیدونم کیه که قدرشو بدونم
بیا پ.خ یواشکی بگو :>

(17-09-2020، 20:32)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 20:30)♡SIRVAN♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 20:26)♡SIRVAN♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@sclvrFox

جان خودت دلم لک زده برای به اخطار دو ماهه اخطار نگرفتم crying  crying
میخوای فحش بدی؟
به تو فش بدم Undecided

جون بیا وات  Big Grin  Tongue

فقط زیر زانو هم باشه؟ Cool
نه تو واتساپ بدی که اخطار نمیگیری.
زیر زانو  ؟ مثلا به ساق پا فحش بدی؟
اخه ادم تو جای عموم فس نمیده به رفیقش

برو بالا تر Big Grin

(17-09-2020، 20:33)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 20:31)♡SIRVAN♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 20:28)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 20:27)♡SIRVAN♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 20:26)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در هر شرایطی میخوایی رابطه های ملتو خراب کنی ((:
غیبت خوب بود فقط تعریفشو کردیم Tongue

و دو نفر دیگه رو خراب کردیم Cool

تو فقط بلدی از من ایراد بگیری ها crying

فقط دنبال خاله زنک بازی((:

لابد ایراد داری._.
من خاله زنک بازی بلد نیستم فقط دکتر بازی حال میده Tongue

بچه به این خوبی رها خانوم تایید کرد Sad  crying

اون خاله بازی نه خاله زنک بازی((:
فقط مراقب باش نقش بیمار بهت ندن:}

کلا بیشتر از این خودتو بی اعتبار نکن پیش بچه ها(:
نقش بیار خوب به شرطی دکتر خانوم باسه Cool

ابجی اعتباری نیستم من دائمی ام Cool

(17-09-2020، 20:35)Raha- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 20:34)♡SIRVAN♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون

یکمم حسودیم شد Undecided

کی تعریفمو میکرد؟!

دخترم هست.

ولی انسافا خیلی سر شما بهم فش داد میگفت ناراحتت کردم Sad  Sad

قدرشو بدون Heart

من نمیدونم کیه که قدرشو بدونم
بیا پ.خ یواشکی بگو :>
ن ولش ساید دوس نداشته باشه Sad

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - Đęąđ.ğïřł - 17-09-2020

حیف نمیشه وارد جزئیات شد(:

دائمی اعتبارت تموم شده

(17-09-2020، 20:40)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حیف نمیشه وارد جزئیات شد(:

دائمی اعتبارت تموم شده
اره خطریه بچه نشسته

هیچی نیس حقوق هارو بریزن میرم پول قبض رو میدم Shy

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - *Aɴѕel* - 17-09-2020

رو چشام کراش زدم*.*