انجمن های تخصصی  فلش خور
≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ (/showthread.php?tid=288863)

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - DarkLight - 18-09-2020

......................

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - _sehun_ - 18-09-2020

(18-09-2020، 13:09)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-09-2020، 12:49)Lady_Dracula نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 23:48)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 19:13)ραяα∂σχ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 19:12)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی دیگ داره جامو میگیره شبیه منه ولی من نیستم 

یعنی چی؟

اهنگه دگ

(17-09-2020، 19:19)Lady_Dracula نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 19:12)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی دیگ داره جامو میگیره شبیه منه ولی من نیستم 

قمه عم کو؟
قمه خریدم vahidrk

چرا اخه

میخوام تورو بکشم نمیخوام تب ملیکا رو ببرم تبر دیدم گرانه قمه خریدم/=

اها کار با قمه کجا یادگرفتی؟ اشپزخونه؟

نه با بدان گشتم یاد گرفتم/=

(18-09-2020، 13:16)L¥ÅИИÅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

......................

خوبی؟(=

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - Đęąđ.ğïřł - 18-09-2020

(18-09-2020، 13:16)L¥ÅИИÅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

......................

چی بود پاک کردی._.
اطلاعیش اومد._____.

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - م‍حمّد - 18-09-2020

سلام :/
@"mentol*vkook"

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - _sehun_ - 18-09-2020

(18-09-2020، 13:30)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"mentol*vko

میتونم بهت بجای ممد بگم شرک؟ :/

جا شلوغ کردن بگو مشکل چیه

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - DarkLight - 18-09-2020

(18-09-2020، 13:40)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-09-2020، 13:38)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بخدا نمیدونم
نمیدونم
میگن من لاشیم میگن من جندم
این دوتا آشغال واسم حرف درست کردن
من کاری نکردم

People throw rocks to the things that shine

(18-09-2020، 13:40)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-09-2020، 13:38)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بخدا نمیدونم
نمیدونم
من کاری نکردم

خب الان حرف مفت دیگران چ اهمیتی داره؟
دوتا نفس عمیق بکش
الان به فرض همه باور کنن چی از تو کم میشه ؟مجازیه هااا دقت کن
نتو خاموش کنی همه حرف و حدیثا خوابیده
هر کدوم از دوستات بخوان هر حرف مفتی روشون تاثیر بزاره رابطشونو باهات قطع کنن بزار قطع کنن چون اون رفاقت به درد لای جرز دیوار میخوره
الان لم بده رو تختت میوه بخور به حرفاشون بخند
تمام

(18-09-2020، 13:42)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آی جفتتون بمیرین ک سهندو نسبت ب من بد کردین
شقایق دیوونه شدم

غزلللللللللللللللللللللللللللللللللللل میکوشمتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

غزلللللللللللللللللللل ایشالاه بمیریییییییییییییییییییییی
ایشالاهههههههههههههههههههههههههههه

(18-09-2020، 13:42)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شقایق دیوونه شدم

هرکی میخواد هر حرف مفتیو راحت قبول کنه دیدش نسبت بهت عوض شه بزار زودتر شرشو کم کنه
تو ارزشت بالاتر از این حرفاس که دوتا حرف مفت انقدر بهم بریزتت

(18-09-2020، 13:46)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-09-2020، 13:43)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بخدا نمیدونم
نمیدونم
من کاری نکردم

خب الان حرف مفت دیگران چ اهمیتی داره؟
دوتا نفس عمیق بکش
الان به فرض همه باور کنن چی از تو کم میشه ؟مجازیه هااا دقت کن
نتو خاموش کنی همه حرف و حدیثا خوابیده
هر کدوم از دوستات بخوان هر حرف مفتی روشون تاثیر بزاره رابطشونو باهات قطع کنن بزار قطع کنن چون اون رفاقت به درد لای جرز دیوار میخوره
الان لم بده رو تختت میوه بخور به حرفاشون بخند
تمام

شقایق دیوونه شدم

لم بدم؟
من بهت نگفتم...دوسش دارم؟
نسبت ب من بدش کردن شقایق
من کاری نکردم ک بخوام ثابت کنم انجامش ندادم

میدونستی هرچی اصرار کنی هرچقدر بیشتر عصبی شی اونا خوشحال تر میشن؟
ریلکس کن
دوستش داری؟ اونم باید دوست داشته باشه اجازه نده هر کسی برات حرف دراره و زر مفت بزنه
اگه قرار باشه دوره بیفتی همش خودتو ثابت کنی اون رابطه چه ارزشی داره؟

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - م‍حمّد - 18-09-2020

(18-09-2020، 13:30)Lady_Dracula نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-09-2020، 13:30)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"mentol*vko

میتونم بهت بجای ممد بگم شرک؟ :/

نه