انجمن های تخصصی  فلش خور
≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ (/showthread.php?tid=288863)

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - Faust - 18-09-2020

(18-09-2020، 15:03)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مبارکه:**

ان شاالله قسمت عزبا((: (به جز خودم)
قربون شما مرسی♡
ایشالا

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - Đęąđ.ğïřł - 18-09-2020

بچه ها میدونید یا میتونید اطلاعات برام دربیارید ک ایا بیمارستان ها ارشد هماتولوژی با بیس میکروبیولوژی راحت میگیرن یا سخت؟شنیدم اهمیت نمیدن پایه چی باشه ولی میخوام مطمئن شم

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - _sehun_ - 18-09-2020

(18-09-2020، 14:10)ραяα∂σχ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-09-2020، 14:08)Lady_Dracula نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-09-2020، 14:05)ραяα∂σχ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-09-2020، 14:03)Lady_Dracula نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-09-2020، 14:02)ραяα∂σχ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برید نظر بدید وگرنه خفتون می کنم|:
شوخی!خواستم یچی بگم|:

رمیر زود برو اولین پستمو لایک کن/=
فالوورامو حال میکنی؟

بزار شب الان روبیکا رو حذف کردم باز شب میآم|:
چن تا فالور داری؟
دیگه علاقه ای ندارم بیام روبیکا فقط بخاطر چنل میام|:

از روش خواهرم استفاده میکنی کح/=
نمیدونم ولی صدتا شدن تو فلش عم تو و جیمینا و ملیکا و ملیکا و آیسان فالوعیدیدم
چرا؟
رح|:
خا خوبع.
برای اینکه تو اینستا حمایت خیلی بیشتر از روبیکاست-_-

آخرش مث خواهرم به ** میری/=
عاها البته طبیعیه چون کاربرای اینستا بیشترن...

(18-09-2020، 15:07)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفاً فیلم خوب معرفی میکنین؟

یا طنز باشه؟تومایه های friends
یا یه چیزی تو مایه های leon

مینی سریال همسایه بغلی اکسو/=
برای اکسو الا که خیلی طنزه اگه دوس داشتی ببین

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ - 18-09-2020

(18-09-2020، 15:51)Lady_Dracula نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-09-2020، 14:10)ραяα∂σχ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-09-2020، 14:08)Lady_Dracula نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-09-2020، 14:05)ραяα∂σχ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-09-2020، 14:03)Lady_Dracula نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رمیر زود برو اولین پستمو لایک کن/=
فالوورامو حال میکنی؟

چن تا فالور داری؟

چرا؟
رح|:
خا خوبع.

(18-09-2020، 15:07)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوهوم دعا کن یه کایی شم|:

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - *Aɴѕel* - 18-09-2020

(18-09-2020، 15:21)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-09-2020، 15:13)|ʙɪʟʟɪᴇ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-09-2020، 15:07)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-09-2020، 15:05)|ʙɪʟʟɪᴇ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-09-2020، 15:03)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مبارکه:**

ان شاالله قسمت عزبا((: (به جز خودم)

عروسی شما من ساقدوش=v

فدات بشم *.*

نشی نشی♡

(18-09-2020، 15:07)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Good boys

Isn't  it  romantic

Life of the party

Life of the party
و
Isn't  it  romantic

دیدم،افرین از سلیقه ات خوشم اومد
اگه تو این مایه ها سراغ داری بازم بگو دان کنم،ببینم حوصله ام سر رفته
((=
کلی دیدم تو این مایه ها
الان مهمونی اممم
رفتم خونه تو پ.خ حتما برات همشونو میفرستم
Good boys خیلی خوبه

(18-09-2020، 16:03)ραяα∂σχ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-09-2020، 15:51)Lady_Dracula نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چن تا فالور داری؟

چرا؟
رح|:
خا خوبع.

دعا میکنم از اینستا حذفت کنن/=
رمیر یه سوال من بی ابدم؟)=

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 18-09-2020

خدا لعنتتون کنه چرا وقتی یه اتفاق اینجوری میفته من نیستم که ببینم!

(18-09-2020، 16:09)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدا لعنتتون کنه چرا وقتی یه اتفاق اینجوری میفته من نیستم که ببینم!

توصیه من=در هر ساعت آنلاین باش تا شاهد دعوا ها و اتفاقات باشی

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 18-09-2020

تا جنون فاصله ای نیست با آدمایی که دورو برتون میبینید ، مخصوصا تو مجازی دورو و خودشیرین ، خود شاخ پندار، و کسی که کل اعتبارش به عدده زیاد میبینید ، دلخوش بهشون نباشید اینا خودِ شیشه خورده ان کُلی میگم، نه خطاب به اشخصای یا موقعیت خاصی! یجورایی برای شقایقِ متأثر شدم با اینکه خبر ندارم چیشد .. !
مراقب احساساتتون باشید هر گولاخی ویراژ نره روشون

برو بریم.

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ - 18-09-2020

(18-09-2020، 16:06)Lady_Dracula نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-09-2020، 16:03)ραяα∂σχ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رح|:
خا خوبع.

دعا میکنم از اینستا حذفت کنن/=
رمیر یه سوال من بی ابدم؟)=

.___.
نه کی گفته؟|:

(18-09-2020، 16:19)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا جنون فاصله ای نیست با آدمایی که دورو برتون میبینید ، مخصوصا تو مجازی دورو و خودشیرین ، خود شاخ پندار، و کسی که کل اعتبارش به عدده زیاد میبینید ، دلخوش بهشون نباشید اینا خودِ شیشه خورده ان کُلی میگم، نه خطاب به اشخصای یا موقعیت خاصی! یجورایی برای شقایقِ متأثر شدم با اینکه خبر ندارم چیشد .. !
مراقب احساساتتون باشید هر گولاخی ویراژ نره روشون

برو بریم.

رو مخ آدما بودن شده حرفه بعضیا.کلا می خوان ویراژ برن منتهی نمیدونن یه روزی با کله میخورن زمین!