انجمن های تخصصی  فلش خور
≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ (/showthread.php?tid=288863)

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 18-09-2020

بعضیاشون میخورن زمین ؛ بعضیاشون تشویق میشن

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ - 18-09-2020

(18-09-2020، 16:24)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونایی که تشویق میشن،یروزی عذاب می کشن(؛ تاوان پس میدن(:
آدمیزاد اگه اشرف مخلوقاته آهش میگیره!|:

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - _sehun_ - 18-09-2020

(18-09-2020، 16:20)ραяα∂σχ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-09-2020، 16:06)Lady_Dracula نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-09-2020، 16:03)ραяα∂σχ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-09-2020، 15:51)Lady_Dracula نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-09-2020، 14:10)ραяα∂σχ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رح|:
خا خوبع.
برای اینکه تو اینستا حمایت خیلی بیشتر از روبیکاست-_-

آخرش مث خواهرم به ** میری/=
عاها البته طبیعیه چون کاربرای اینستا بیشترن...

(18-09-2020، 15:07)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفاً فیلم خوب معرفی میکنین؟

یا طنز باشه؟تومایه های friends
یا یه چیزی تو مایه های leon

مینی سریال همسایه بغلی اکسو/=
برای اکسو الا که خیلی طنزه اگه دوس داشتی ببین

اوهوم دعا کن یه کایی شم|:

دعا میکنم از اینستا حذفت کنن/=
رمیر یه سوال من بی ابدم؟)=

.___.
نه کی گفته؟|:

(18-09-2020، 16:19)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا جنون فاصله ای نیست با آدمایی که دورو برتون میبینید ، مخصوصا تو مجازی دورو و خودشیرین ، خود شاخ پندار، و کسی که کل اعتبارش به عدده زیاد میبینید ، دلخوش بهشون نباشید اینا خودِ شیشه خورده ان کُلی میگم، نه خطاب به اشخصای یا موقعیت خاصی! یجورایی برای شقایقِ متأثر شدم با اینکه خبر ندارم چیشد .. !
مراقب احساساتتون باشید هر گولاخی ویراژ نره روشون

برو بریم.

رو مخ آدما بودن شده حرفه بعضیا.کلا می خوان ویراژ برن منتهی نمیدونن یه روزی با کله میخورن زمین!

خواهرم میگه/=
ببین من بی ادب نیستم آزادی بیان دارم/=
تازه مامان بابام بهم میگن خیلی حرف میزنی crying

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - *Aɴѕel* - 18-09-2020

(18-09-2020، 16:24)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعضی ها هم کمک(((=

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ - 18-09-2020

(18-09-2020، 16:27)Lady_Dracula نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-09-2020، 16:20)ραяα∂σχ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-09-2020، 16:06)Lady_Dracula نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-09-2020، 16:03)ραяα∂σχ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-09-2020، 15:51)Lady_Dracula نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخرش مث خواهرم به ** میری/=
عاها البته طبیعیه چون کاربرای اینستا بیشترن...

مینی سریال همسایه بغلی اکسو/=
برای اکسو الا که خیلی طنزه اگه دوس داشتی ببین

.___.
نه کی گفته؟|:

(18-09-2020، 16:19)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا جنون فاصله ای نیست با آدمایی که دورو برتون میبینید ، مخصوصا تو مجازی دورو و خودشیرین ، خود شاخ پندار، و کسی که کل اعتبارش به عدده زیاد میبینید ، دلخوش بهشون نباشید اینا خودِ شیشه خورده ان کُلی میگم، نه خطاب به اشخصای یا موقعیت خاصی! یجورایی برای شقایقِ متأثر شدم با اینکه خبر ندارم چیشد .. !

برو بریم.

رو مخ آدما بودن شده حرفه بعضیا.کلا می خوان ویراژ برن منتهی نمیدونن یه روزی با کله میخورن زمین!

خواهرم میگه/=
برای همه همینه!درکت میکنم|:

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - جاویدم - 18-09-2020

جریان چیه Telegh_29

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 18-09-2020

(18-09-2020، 15:07)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفاً فیلم خوب معرفی میکنین؟

یا طنز باشه؟تومایه های friends
یا یه چیزی تو مایه های leon

new gril

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - _sehun_ - 18-09-2020

(18-09-2020، 16:28)ραяα∂σχ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-09-2020، 16:27)Lady_Dracula نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.___.
نه کی گفته؟|:

برو بریم.

خواهرم میگه/=
برای همه همینه!درکت میکنم|:

تو ام کم حرف میزنی ولی برا اینکه روحیت تخریب شه میگن زیاد حرف میزنی؟/=

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 18-09-2020

شقایق چرا بن شد؟

سیروان با اون همه تعلیق چجوری نویسنده شد :/

(18-09-2020، 16:09)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدا لعنتتون کنه چرا وقتی یه اتفاق اینجوری میفته من نیستم که ببینم!

me too

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - Đęąđ.ğïřł - 18-09-2020

p343