انجمن های تخصصی  فلش خور
≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ (/showthread.php?tid=288863)

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - *Aɴѕel* - 19-09-2020

(19-09-2020، 9:11)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2020، 9:10)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2020، 9:09)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2020، 9:07)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2020، 9:06)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جون بابا:v
سفت بگیرینش نپره:vVv
روم کراش زدع
خودم میدونم
حیف که شوهر دارع
و گرنه خودم میبردمش....=vvv
اولالا:v
تو هم دلبری کردی پس=v
الان بنده خدا میگه میون دو تا دلبر من دو دلم کددم ور؟
اینور برم یا اونور؟:|

لیموشو بدم هلوشو بدم
کدومو بدم؟!=v

همشو بده=vv
ار ار
=v
داری راه میوفتی

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ - 19-09-2020

(19-09-2020، 9:12)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2020، 9:11)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2020، 9:10)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2020، 9:09)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2020، 9:07)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

روم کراش زدع
خودم میدونم
حیف که شوهر دارع
و گرنه خودم میبردمش....=vvv
تو هم دلبری کردی پس=v

لیموشو بدم هلوشو بدم
کدومو بدم؟!=v

همشو بده=vv
ار ار
=v
داری راه میوفتی

رحd:
از چه نظر(؛

(19-09-2020، 9:13)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2020، 9:12)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو هم دلبری کردی پس=v

لیموشو بدم هلوشو بدم
کدومو بدم؟!=v

همشو بده=vv
ار ار
=v
داری راه میوفتی

رحd:
از چه نظر(؛

دیگع دیگع=v

(19-09-2020، 9:13)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2020، 9:13)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لیموشو بدم هلوشو بدم
کدومو بدم؟!=v

همشو بده=vv
ار ار
=v
داری راه میوفتی

رحd:
از چه نظر(؛

دیگع دیگع=v
به به=v
یه عکسه رو دیدم برا نمی دونم کلاس چندم بود می گفت داستان را از زبان گوسفند بنویسید|:
دانش آموزه کله خط ها رو نوشته بع بع بع بع بع||||:
راس گفته خداییش:V
مگ نه؟

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 19-09-2020

فونت نام کاربری تون رو از کجا برداشتید 
??????
اینُ میبینید؟! یا علامت سواله  [؟؟؟؟؟؟]

نه ظاهرا همون علامت سوال نشون میده لامذهب.

(19-09-2020، 9:17)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

??????

یکی از بچه ها تو همین سایت خودمون یه موضوع زده فونت اسم اونجا گفتم برام زد.تو اینترنتم به صورت آنلاین می زنه برنامشم تو گوگل پلی داره..حالا انتخاب با خودتان استd:
علامت سواله/:

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 19-09-2020

(19-09-2020، 9:19)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2020، 9:17)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

??????

یکی از بچه ها تو همین سایت خودمون یه موضوع زده فونت اسم اونجا گفتم برام زد.تو اینترنتم به صورت آنلاین می زنه برنامشم تو گوگل پلی داره..حالا انتخاب با خودتان استd:
علامت سواله/:
??????

میدونم منم از سایت پیدا کردم ولی این فونت انگار عمومی نیست پشتیبانی نمیشه و علامت سوال نشون میده
اوکی.

(19-09-2020، 9:21)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2020، 9:19)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

??????

علامت سواله/:
??????

میدونم منم از سایت پیدا کردم ولی این فونت انگار عمومی نیست پشتیبانی نمیشه و علامت سوال نشون میده
اوکی.

رح/:

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - امیر539 - 19-09-2020

ههیییییی

??????

شاید ببینیم
شاید نبینیم=v