انجمن های تخصصی  فلش خور
≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ (/showthread.php?tid=288863)

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ - 19-09-2020

(19-09-2020، 18:18)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2020، 18:17)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2020، 17:04)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2020، 17:01)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2020، 16:39)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوشگل بودن عکسا؟/=
شانس زیبای تو هرچی میگردم کانالا پیدا نمیشه سابسکرایبشم نکردم/=

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://www.youtube.com/c/AETopMusics
پیداش کردم بیه Cool

بله ممنون :/
میسی  D:

خواهش دیدم گفتم نشون تو ام بدم
البته فک کنم فتوشاپ بود...
خواهش خواهش
بیا یوتیوب کلا همه ویدیو ها 90 درصدشون تو صفحه اصلی یوتیوب از اکسو و بی تی اسع

چون ویدئوهای مربوط به کی‌پاپ رو لایک کردی، کامنت دادی و دنبال کردی اونارو میاره.

تو صفحه اصلیش که میرم اونطوره
من خیلیارو لایک نکردم و اصلا کانالشونو ندیدم(یوتیوبرای فارسی زبان)ولی برام میارتشون

نه فاطمه همه جا همینه!الان من که فالورام همه ماکانین و همه پستایی که لایک می کنم درباره ماکانه خب تو ویترین اینستا همه پستا مربوط به ماکانه(:

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - _sehun_ - 19-09-2020

(19-09-2020، 18:19)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2020، 18:18)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2020، 18:17)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2020، 17:04)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2020، 17:01)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میسی  D:

خواهش خواهش

چون ویدئوهای مربوط به کی‌پاپ رو لایک کردی، کامنت دادی و دنبال کردی اونارو میاره.

من خیلیارو لایک نکردم و اصلا کانالشونو ندیدم(یوتیوبرای فارسی زبان)ولی برام میارتشون

نه فاطمه همه جا همینه!الان من که فالورام همه ماکانین و همه پستایی که لایک می کنم درباره ماکانه خب تو ویترین اینستا همه پستا مربوط به ماکانه(:

یوتیوب فرق میکنه/=
من کلا کمپانیای دخترارو ساب نمیکنم نگاشونم نمیکنم ولی برام بالا میاره حالا دیگه نمیدونم Huh
شاید حق با شما باشه شاید با من

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - م‍حمّد - 19-09-2020

(19-09-2020، 16:39)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوشگل بودن عکسا؟/=
شانس زیبای تو هرچی میگردم کانالا پیدا نمیشه سابسکرایبشم نکردم/=

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://www.youtube.com/c/AETopMusics
پیداش کردم بیه Cool

میسی D:

خواهش خواهش

اصل کارکردش اینطوریه. ولی بعضی از اوقات از کانالای دیگم میاره که باهاشون اشناشی

(19-09-2020، 18:23)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میسی D:

خواهش خواهش

اصل کارکردش اینطوریه. ولی بعضی از اوقات از کانالای دیگم میاره که باهاشون اشناشی

عاها مرسی

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ - 19-09-2020

@mahsa_a

همسترD:

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - H***S - 19-09-2020

Angel

گفتم اینو بفرستم منم یه چیزی گفته باشم Smile

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - mahsa_a - 19-09-2020

@"ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ"

تا با این اک فیکم بزا اینم بگم :>
کلاغا خبر رسوندن ک چی شده D: بچها زیاد سوال میپرسیدن تو خصوصی ک قضیه چیه و اینا ، وگرنه جون خودم که میخوام دنیاش نباشه حوصله تایپ کردن هم نداشتم :|

ناموصا همون اول اولشم بت گفتم از قضیه ای که بین تو و غزل افتاده خبر ندارم و الانم همینو میگم . اون موقعم ک دعوا افتادید و ب من میگفتید پیاماتونو واسه همدیگه بفرستم و بماند که چقدر هم سعی داشتم شما دوتا رو آشتی بدم که می بینم بی نتیجه بوده و خودمم درگیر این ماجرای چرت شدم !
آشکارا بگم شاید باور کنی ، من با تو یا غزل "هیچ" مشکلی ندارم . هرگز هم به تو نگفتم هرزه و حتی یادمه اون موقع ک اینو نسبت دادی ب خودت زدم تو دهنت و گفتم در مورد رفیق من درست صحبت کن !

داستان بین تو و غزل هم برمیگرده به خودتون چون وقتی پرسیدم هیچ کدوم جوابی ندادید و منم تو مسئله ای که نمیدونم دخالتی نمی کنم .
اما در مورد قضیه سهند ،
خداوکیل من تو این یه ماه کمتر از پنج ساعت آنلاین بودم وقت اضافی ندارم بزارم پای رابطه ی خودم چ برسه به رابطه ی دوستم و رلش ! حتی یادم نمیاد آخرین بار کی با سهندت هم کلام شدم !
+ اونقدری دورم ریخته که اگه بخام وارد رابطه ای هم بشم نرم سراغ مالِ دیگرون !
فکر میکردم شخصیتم شناخته شده باشه حداقل برای ادمی ک حس میکردم نسبت به بقیه نزدیکی بیشتری بهم داره اما تو خط بطلان کشیدی رو تموم افکارم و من چقدر راحت میتونم حس کنم این نتیجه رو که آدما بدجور از چشم افتادنی ان !

واقعا فکر نمیکردم تو مدت نسبتا کوتاهی آدما اینقدرر راحت عوض بشن و چه راحت دارم حس می کنم صدای خورد شدن اون عواطف انسانیو ، البته دیگه چیزی نمونده بود اما همون یه ذره خورده شیشه هم میتونه قلب یک انسان رو به درد بیاره ..
خواهر و رفیق و عشقم و عزیزم هایی که در نبودت با قضاوتی اشتباه خط بزنه رو دیدگاهت نسبت به من و تبدیل بشه به آشغال و ... ((((: و چقدر تاسف برانگیزه !

امیدوارم در مقابل من شرمنده تر از اینی که هستی نشی ، وجدانم بابت این قضیه راحته چون اطمینان دارم اونی که با یه سوء تفاهم و فکرای دخترونه ، قضاوت بیجاش رو جار زده و باعث ناراحتی یه ادم بی گناه شده من نیستم !
+ دعوات با غزل رو هم خودت حلش کن چون فکر میکنم پیوی من جایی نداره برا یه سری افکار چرت !

در نهایت ،
خوش باشی رفیق قدیمی (;

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - امیر539 - 19-09-2020

هیییییی

مجازیی با ادما چیکار میکنه بین دو نفر چه جدایی میندازع Sad

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈ - mahsa_a - 19-09-2020

(19-09-2020، 18:37)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@" mahsa_a"

همسترD:

جان جان :v

@ʀօʍɨʀ
رمیر رمیر رمییر یه چیزی ازت میخوام