انجمن های تخصصی  فلش خور
♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ (/showthread.php?tid=289697)

RE: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 07-10-2020

(07-10-2020، 20:30)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ʀօʍɨʀ"
یه محبت بکن:
جون من تاپیک هایی که میخوام توی ادبیات بزنم رو پاک نکن.
نترس،چیزی نیست،داستان های آموزنده که خودم ساختمشون.

یه تایپک بزن بنویس داستان های نوشته شده به قلم پرهام"
همشو بزار همونجا.

RE: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 07-10-2020

(07-10-2020، 20:29)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا جاشون توجهنمه؟مگه دست خودشونه؟مگه تو خدایی؟
من خدا نیستم.
اروم باشین.

(07-10-2020، 20:32)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 20:30)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ʀօʍɨʀ"
یه محبت بکن:
جون من تاپیک هایی که میخوام توی ادبیات بزنم رو پاک نکن.
نترس،چیزی نیست،داستان های آموزنده که خودم ساختمشون.

همشو بزار همونجا.
جااااااان؟
داداش سی چل تا داستانه.
حد اقل توی پنج تا تاپیک.
میشه؟

RE: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ - *VENUS* - 07-10-2020

(07-10-2020، 20:31)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 20:27)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی احترامی به اعقاید یه دیگه درسته ربطی به اخطار ندارع
تو راست میگی
اما
شخصیت ادمو میارع پایین(((;
نیاز به توضیح بیشتره

علاقه به گروه مورد علاقت عقیده حساب نمیاد 
واینکه هیچ توهینی به طرفداراش نکرد به خود گروهه حرف زد و مسخرش کرد که به کسیم ربطی نداره نظر خودشه هرچی دلش بخواد میتونه راجب گروهه بگه

Calm down darling

RE: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ - ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ - 07-10-2020

(07-10-2020، 20:31)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 20:27)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی احترامی به اعقاید یه دیگه درسته ربطی به اخطار ندارع
تو راست میگی
اما
شخصیت ادمو میارع پایین(((;
نیاز به توضیح بیشتره

علاقه به گروه مورد علاقت عقیده حساب نمیاد 
واینکه هیچ توهینی به طرفداراش نکرد به خود گروهه حرف زد و مسخرش کرد که به کسیم ربطی نداره نظر خودشه هرچی دلش بخواد میتونه راجب گروهه بگه
بهتر نیست خودتونو درگیر نکنید!
نمی خوام مسئله رو کشش بدم ولی بگم که عقیده نیست و سلیقست!
پس:به سلایق دیگران احترام بزاریم.

اوا:من درخواست دوستی شما رو پذیرفتم
آبجی بسه دیگه صب تاحالا صد بار پ خ دادی.
فهمیدم بابا

RE: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 07-10-2020

(07-10-2020، 20:32)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 20:29)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا جاشون توجهنمه؟مگه دست خودشونه؟مگه تو خدایی؟
من خدا نیستم.
اروم باشین.

(07-10-2020، 20:32)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همشو بزار همونجا.
جااااااان؟
داداش سی چل تا داستانه.
حد اقل توی پنج تا تاپیک.
میشه؟
برو کتاب بنویس بده انتشارات پس فردا میتونی بگی تو یه سایتی چن تا گولاخ مسخرم کردن و الان من ملقب به کافکایِ ایرانی شدم تو این سن..
#successful  Bl8

RE: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ - Ξrιc logιc - 07-10-2020

وقتی اونقدر با جون و دل اینقدر راحت میتونید راجب گروهتون عشق بورزید پس بقیه هم میتونن نظر مخالف شما رو داشته باشن 
مشکل شماها این نیست ک توهین میکنه یا هرچی مشکلتون اینه تحمل ندارید چیزی غیر نظر خودتونو بشنوید 
من قشنگ این موصوع رو تو شما دیدم وقتی که تا اسم گروه بلک پینک اومد درحا هزار تا فحش نصیبشون کردید و دلیلشم فقط این بود چون باهاشون حال نمیکردید و موضوع شخصی بود نمیدونم با یک ادم عادی ازدواج کرده و اینا
پس خودتونم میکنید این کارو فقط نمیخوایید نظر مخالف بشنوید 
بجای این کارا و اخطار و این مسخره بازیا جنبتونو بالا ببرید
اینجا اقا مدیره دوست شماست اخطار میده بیرون این گوشیتون و تو دنیا واقعیم نه حتی تو اینستا و تلگرامم حتی کسی هواتونو نداره و قراره هزاران نظر مخالف بنوشید نمیتونید همش اینجوری رفتار کنید ک.

(07-10-2020، 20:35)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 20:32)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من خدا نیستم.
اروم باشین.

جااااااان؟
داداش سی چل تا داستانه.
حد اقل توی پنج تا تاپیک.
میشه؟
برو کتاب بنویس بده انتشارات پس فردا میتونی بگی تو یه سایتی چن تا گولاخ مسخرم کردن و الان من ملقب به کافکایِ ایرانی شدم تو این سن..
#successful  Bl8
بهتره همین جا بزنم.
تو پنج تا تاپیک.
شما خودتون چه داستان های آموزنده ای نوشتین؟
کنجکاوم بدونم

RE: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ - Medusa - 07-10-2020

(07-10-2020، 20:31)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 20:28)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اومدم خیلی چیزا بگم، بعد یادم اومد تو همونی‌ای که یه بار تاپیک زده بودی واسه نشانه‌های شیطان پرستی و فراماسونری تو کارتون باب اسفنجی، هیچی دیگه، بی‌خیال شدم، گفتم این بچه کلاً تحت تاثیر رائفی‌پوره انگار.

صنمممم ((:
یاد اون موقع افتادم که تاپیکای این طوری یه پا گ.ا بودن D:
به ایشون باشه منم lgbt م چون به همه دخترا میگم عزیزم D:

والا به خدا (((: بعد تازه یه لحظه به ذهنم رسید بحث حمایت و هموفوبیا و اینارم بیارم وسط، باز پیش خودم گفتم نه بابا! فلشخور؟ نات رِدی! ((((:
به قول خودت همون بهتر که در جهل مرکب ابدالدهر بمانند D:

RE: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ - *VENUS* - 07-10-2020

(07-10-2020، 20:35)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من خدا نیستم.
اروم باشین.

جااااااان؟
داداش سی چل تا داستانه.
حد اقل توی پنج تا تاپیک.
میشه؟
#successful  Bl8

به خدا همه بزرگان همینجوری شروع کردن!