انجمن های تخصصی  فلش خور
♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ (/showthread.php?tid=289697)

RE: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 08-10-2020

(08-10-2020، 20:23)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 20:20)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همین بهتره که تغییری توی خودت ایجاد نکنی.

من درک می کنم که شما ممکنه از چندین وجه تحت فشار باشی چند پیام قبلیت هم این رو نشون می ده که حال خوبی ندارید.
خللی نداره که سر من خالی کنید.

ما به درک ولی دفعه بعد قبل از این که کسی رو نصیحت کنید مطمئن شید چیزی راجع بهش می دونید.

متنفّرم از این که آدم ها راجع به چیزی نظر می دند که چیزی ازش نمی دونند.
درسته هیچ دلیلی وجود نداره.
درسته من از معاشرت با شما خوشم نمیاد ولی باید سعی کنم که خوشم بیاد.
چون انسان لحظه به لحظه تغییر میکنه.
اینکه چیزی ندونن ولی صحبت بکنن میتونه یک نعمت جدید انسانی رو خلق کنه.
پس به جای پاسخ دادن برید و دیکشنری خودتون رو به دیوار انجمن وصل کنین اقای دانشمند(:

RE: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ - *Aɴѕel* - 08-10-2020

(08-10-2020، 20:25)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 20:21)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطف داری شما
دیگه کارو بارو داستان
البته نمیشناسم‌ =|
ی خاطره بازی ریز بکنیم

دخترته
همون که میخواستی براش خونه و ماشین بخری D:

بعد شوهرش بدی=vvvv
(هنوزم شوهر ندارمااا=:

(08-10-2020، 20:25)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 20:23)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو داری دیگران رو وارد چاله ی خوددت میکنی فرنود جان.
من تورو به چالش دعوت نکردم.
بعضی حرفا رو باید باور کرد.
باید باور کرد.

بذاذر شما هنوز نگفتی باید چی رو باور کنم یا مشکلت در حال حاضر چیه.
مشکل من باور غلط بقیس.
اگه میخوای جنگ و جدل رخ نده به این ارسال پاسخ نده.

RE: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ - فرنودِ بن گیومرث - 08-10-2020

این که این قدر کم ظرفیّت باشیم و برای کم نیاوردن و نپذیرفتن خطای به این بدیهی ، هویّت طرف مقابل رو به سنگ ببندیم خیلی حقیره بذاذر.

RE: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ - sober - 08-10-2020

(08-10-2020، 20:26)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 20:25)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دخترته
همون که میخواستی براش خونه و ماشین بخری D:

بعد شوهرش بدی=vvvv
(هنوزم شوهر ندارمااا=:

برو سر درس و مشقت کیت کت

(08-10-2020، 20:27)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 20:25)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بذاذر شما هنوز نگفتی باید چی رو باور کنم یا مشکلت در حال حاضر چیه.
مشکل من باور غلط بقیس.
اگه میخوای جنگ و جدل رخ نده به این ارسال پاسخ نده.

:/
در هر صورت حق با شما.

(08-10-2020، 20:25)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 20:23)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من درک می کنم که شما ممکنه از چندین وجه تحت فشار باشی چند پیام قبلیت هم این رو نشون می ده که حال خوبی ندارید.
خللی نداره که سر من خالی کنید.

ما به درک ولی دفعه بعد قبل از این که کسی رو نصیحت کنید مطمئن شید چیزی راجع بهش می دونید.

متنفّرم از این که آدم ها راجع به چیزی نظر می دند که چیزی ازش نمی دونند.
درسته هیچ دلیلی وجود نداره.
درسته من از معاشرت با شما خوشم نمیاد ولی باید سعی کنم که خوشم بیاد.
چون انسان لحظه به لحظه تغییر میکنه.
اینکه چیزی ندونن ولی صحبت بکنن میتونه یک نعمت جدید انسانی رو خلق کنه.
پس به جای پاسخ دادن برید و دیکشنری خودتون رو به دیوار انجمن وصل کنین اقای دانشمند(:

:")))
چی می گی ؟!

RE: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ - *VENUS* - 08-10-2020

پرهام جان؟ فکر میکنم هممون از این حالت عجیب شما که هر لحظه یه حرف بی ربط میزنی خسته شدیم.
مشکلی داری الان با کسی؟

RE: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ - *Aɴѕel* - 08-10-2020

(08-10-2020، 20:27)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 20:26)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد شوهرش بدی=vvvv
(هنوزم شوهر ندارمااا=:

برو سر درس و مشقت کیت کت

تابستونا شوهر بازی=vvvv
بابایی هم اجازع داده

(08-10-2020، 20:27)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این که این قدر کم ظرفیّت باشیم و برای کم نیاوردن و نپذیرفتن خطای به این بدیهی ، هویّت طرف مقابل رو به سنگ ببندیم خیلی حقیره بذاذر.
باشه اصن شما درست میگین.
عوض کردن باور بقیه یه بحث دیگس.
پس شما بگین چیکار کنم تا بقیه منو سایه ی شما ببینن؟

(08-10-2020، 20:28)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پرهام جان؟ فکر میکنم هممون از این حالت عجیب شما که هر لحظه یه حرف بی ربط میزنی خسته شدیم.
مشکلی داری الان با کسی؟
مشکل من کسی نیست مشکل من باور غلط شماست.
اینکه منو آدم حساب نمیکنین و برای کی نفر دوستانتون رو زیر پا له میکنین.

(08-10-2020، 20:29)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 20:27)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باشه اصن شما درست میگین.
عوض کردن باور بقیه یه بحث دیگس.
پس شما بگین چیکار کنم تا بقیه منو سایه ی شما ببینن؟

من نیازی ندارم کسی سایه من باشه.
حس می کنم شما توهّم زدی .

چند سالتونه شما بذاذر؟!