انجمن های تخصصی  فلش خور
▼ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸3 ▼ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ▼ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸3 ▼ (/showthread.php?tid=290115)

RE: ▼ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸3 ▼ - *Aɴѕel* - 14-10-2020

(14-10-2020، 8:03)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2020، 7:43)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=289029&pid=3629163#pid3629163

+
صبحت بخیر زیبای من^_^
@*VENUS*

صبح بخیررررر عشققققق
یعنی بذارم دابسمشامو؟!؟!؟
ار بزااااارررر

RE: ▼ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸3 ▼ - *VENUS* - 14-10-2020

(14-10-2020، 7:59)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2020، 7:32)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بدون اسپویل توضیح بدم .__.؟! من خیلی سریال دیدم ولی ۱۰۰ یکم کسل کننده شده بود دیگه.. داستانش مسخره شد
منظورت از اینکه دختر پسنده چیه؟!  .___. چرا همه چیو جنسیتی میکنین؟! همه چیز‌ میتونه هم دختر پسند باشه هم پسر پسند!
Jensen کراش تمام زندگیم بوده.. خیلی دوسش دارم
الان من وایکینگز رو دوست دارم ! به نظرت دختر پسنده؟
سوپرنچرالم فقط واسه این نگا میکنم که از بچگی میدیدم.. یه جورایی نوستالژیکه واسم.. الان که دیگه فصل اخرشه دلم نمیاد نبینم

منم دوست دارم!

خلاصه یه سری چیزا هستن دخترا کمتر دوست دارن پسرا بیشتر مثل چیز میزای ابرقهرمانی و اینا
چیا دیدیD:

والا اینجوری که من دیدم همه دختر چیزای ابر قهرمانی دوست دارن
بپرس چی ندیدم! هر چی بوده دیدم

(14-10-2020، 8:04)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2020، 8:03)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صبح بخیررررر عشققققق
یعنی بذارم دابسمشامو؟!؟!؟
ار بزااااارررر

یه جوریه.. نیست؟

(14-10-2020، 8:04)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2020، 7:59)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خلاصه یه سری چیزا هستن دخترا کمتر دوست دارن پسرا بیشتر مثل چیز میزای ابرقهرمانی و اینا
چیا دیدیD:

(14-10-2020، 8:04)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ار بزااااارررر

یه جوریه.. نیست؟

بزار منتظرم^.^

RE: ▼ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸3 ▼ - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 14-10-2020

صبح بخیر....

(14-10-2020، 8:06)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2020، 8:04)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه جوریه.. نیست؟

بزار منتظرم^.^
الان سر کلاسم LOL
تا یک ساعت دیگه چشمممم
کلاس داری امروز؟

RE: ▼ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸3 ▼ - Ξrιc logιc - 14-10-2020

(14-10-2020، 7:59)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیا دیدیD:

خیلیا هستن مسخره میکنن ابرقهرمانی ها رو یا مثلا میگن چون چیزای رمانتیک نداره جذاب نیس البته همه نیستن اما کمم نیستن این افراد
ریک اند مورتی؟
بوجک؟

واییی معلم میخاد ویدیو کال بگیرع.___.
Ffffffffff

(14-10-2020، 8:07)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صبح بخیر....

ص.ب

RE: ▼ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸3 ▼ - Ξrιc logιc - 14-10-2020

(14-10-2020، 8:07)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2020، 8:06)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بزار منتظرم^.^
الان سر کلاسم LOL
تا یک ساعت دیگه چشمممم
کلاس داری امروز؟

چ جالب منم سرکلاسم ...
از بس جذابن این کلاسا ک کل حواس به درسه 

RE: ▼ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸3 ▼ - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 14-10-2020

عکسخور فک کنم مشکلش حل شد