انجمن های تخصصی  فلش خور
≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈ (/showthread.php?tid=290633)

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈ - شـــقآیــق - 27-10-2020

(27-10-2020، 12:01)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2020، 11:57)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ʜɪᴅᴅᴇɴ
امروز فیلم سینمایی داشتمelec
منو بابام رفتیم دانشگا..تا وارد شدیم ی امبولانس اومد|:
همون خانومه ک باید کاره ما رو راه مینداخت فشارش افتاد بردنش بیمارستان|||:
ی ساعت علاف شدیم..بعد خانمه گف شما ک ثبت نام کردین چرا اومدین|:
گفتم خب خبری ازتون نشد من اومدم
برگش گف مگه تو گروه نیستی|:
از چهل تا دانشجو فقط منه بدبختو جا انداخت بود ...منو اد نکرده بود|:
#بدبخ
ما دانشگاه نزدیکمون بود سی تومن خرج کردیم اینور اونور رفتیم تا پیداش کنیم آخرش فهمیدیم همون ورا بوده! کفشام کو (کل خونه رو میگردی درحالی که پاته!)
اینو گفتم بفهمی بدبخت تر از تو هست همیشه ، دیگه بیشتر تعرسف نکن نمیخوام خاطرات چرت و پرتش رو بازگو کنم، بالاخره تجربه اول بود باید تو پاچمون میرفت ، دنیا همینه همدانی جماعت ام که میگه یی تومنم یی تومنه =|
از این بلاها زیاد سرم اومده درک میکنم|||:
چن بار تو افسریه بخاطر همین گیج بازیا گم شدم||:
خدا صبر عیوب بده بهتون(:|
هووووووووووف||:

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈ - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 27-10-2020

(27-10-2020، 12:05)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2020، 12:03)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شات دان
حیف که نمی تونم دهنمو باز کنم
باز نکنی بهتره.
(زشته این حرفا رو نزن دو تا مدیر محترم اینجا نشسته)

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈ - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 27-10-2020

(27-10-2020، 12:01)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اکسو-اللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اها فهمیدم اکسو آل Telegh_01

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈ - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 27-10-2020

(27-10-2020، 12:03)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2020، 11:58)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پروفشنال 
ماراتن تک نفره شرکت میکردی.. خ خ خ خ
من عمرم پای گیم بوده تو کجا بودی وقتی خداوکیلی صدتا تک تومن میدادم سرباز کوچولو بازی میکردم 
مالتی پلیرش یکم تکراری میشه ولی در کل بد نیست، فقط همرو میزنم ازین بابت یکم حوصلم سر میره 

من هنوز جوجه سربازم .-.
ولی بیا قبول کنیم نسبت به تازه وارد بودنم بد نبود! -__-
ببین تو اینجوری بودی که همه میگفتن تو فقط بیا منو بکش لعنتیی
الان تو بازی ام  خواستی بیای هماهنگ کن بتل رویالشو بریم

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈ - *VENUS* - 27-10-2020

(27-10-2020، 12:09)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2020، 12:03)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من هنوز جوجه سربازم .-.
ولی بیا قبول کنیم نسبت به تازه وارد بودنم بد نبود! -__-
.___.

علی اقا منظورت چیه؟! منو مسخره نکن|:
خیلیم خوب بودمم!!
نفر دوم مگه بده -__-
۱/۳۰ میام

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈ - *Aɴѕel* - 27-10-2020

(27-10-2020، 12:11)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2020، 12:09)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.___.

خیلیم خوب بودمم!!
نفر دوم مگه بده -__-
۱/۳۰ میام

ها
تو رو مسخره کرد>____<؟!
حیف که بزرگ ترع

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈ - *VENUS* - 27-10-2020

(27-10-2020، 12:13)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2020، 12:11)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.___.

خیلیم خوب بودمم!!
نفر دوم مگه بده -__-
۱/۳۰ میام

ها
تو رو مسخره کرد>____<؟!
حیف که بزرگ ترع
میبینیش تورو خدا؟! -__-

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈ - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 27-10-2020

Big Grin Big Grin Big Grin

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈ - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 27-10-2020

Telegh_01
اره خوب بود تعجب کردم چون از دخترا انتظاری نمیره تو بازی ..
فعلا بای بای

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈ - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 27-10-2020

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=290700