انجمن های تخصصی  فلش خور
≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈ (/showthread.php?tid=290633)

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈ - _ƇRAƵƳ_ - 23-10-2020

(23-10-2020، 19:00)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داشتم تو آپارات آموزش رقص کی پاپ میدیدم بعد دوتا پسر بودن موهاشونم رنگ جیغ/=
یهو حس کردم یکی پشت سرمه فک کردم خواهرمه همینطور ادامه دادم حس کردم حجم عظیمیه یهو دیدم بابامه/=
گفت اینا چیه میبینی برو یه چیز مفید ببین/=
این اتفاقو خیلی تجربه کردم بد دردیه

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈ - _leιтo_ - 23-10-2020

(23-10-2020، 19:01)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-10-2020، 18:58)!...Lavin...! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن اتفاقا مرگ بر دنیای بی استعداد و مزخرف ک واقعا نمیدونم خدا چرا همچین موجوده مزخرفیو آفریدBig Grin

وای آجی
آبرومو نبرBig Grin

اجییی بمیرمممم

واقن برا مهراد جم متاسفم اجیمو ول کردع چسبیدع ب اون کنه

باید از پوبون یاد بگیرع اخع پوبون عاشقمع Big Grin Cool

آجی خیانت چیه ولش کن توروخداTelegh_01

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈ - _sehun_ - 23-10-2020

(23-10-2020، 19:02)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-10-2020، 19:00)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داشتم تو آپارات آموزش رقص کی پاپ میدیدم بعد دوتا پسر بودن موهاشونم رنگ جیغ/=
یهو حس کردم یکی پشت سرمه فک کردم خواهرمه همینطور ادامه دادم حس کردم حجم عظیمیه یهو دیدم بابامه/=
گفت اینا چیه میبینی برو یه چیز مفید ببین/=

آدم داغون میشه/=
بعد وسطاشم میومدم بیرون مطالب درباره کی پاپ میخوندم حسابی آبروم رفت crying

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈ - Волшебник - 23-10-2020

(23-10-2020، 19:02)!...Lavin...! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-10-2020، 19:00)وحید.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیدونم چرا من پسرم ولی به مهرداد حسودی نمیکنم ای خدااا Telegh_00

تو اینطوری نیستی ولی مثله اینکه بعضیا هستن

من منطقی فک میکنم Telegh_51

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈ - Emmɑ - 23-10-2020

(23-10-2020، 19:03)!...Lavin...! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-10-2020، 19:01)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اجییی بمیرمممم

واقن برا مهراد جم متاسفم اجیمو ول کردع چسبیدع ب اون کنه

باید از پوبون یاد بگیرع اخع پوبون عاشقمع Big Grin  Cool

آجی خیانت چیه ولش کن توروخداTelegh_01

پوفففف

اجی من مخلوط کردم

ریدم تو امتحان عربیم Big Grin

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈ - ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ - 23-10-2020

(23-10-2020، 18:50)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-10-2020، 18:48)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حال همه جا مشکیست((:

نچ نچ

منظورم صفحه گوگلم بود(:
الان سایت مشکیه(:

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈ - سهَ‌ند - 23-10-2020

هعییییییی

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈ - _leιтo_ - 23-10-2020

(23-10-2020، 19:03)وحید.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-10-2020، 19:02)!...Lavin...! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو اینطوری نیستی ولی مثله اینکه بعضیا هستن

من منطقی فک میکنم Telegh_51

آفرین صد آفرین هزارو سیصد آفزینTelegh_01

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈ - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 23-10-2020

های گایز
بای گایز

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈ - _ƇRAƵƳ_ - 23-10-2020

(23-10-2020، 19:03)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-10-2020، 19:02)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آدم داغون میشه/=
بعد وسطاشم میومدم بیرون مطالب درباره کی پاپ میخوندم حسابی آبروم رفت crying
حالا این خوبه
داشتم فیلم می دیدم هیچ کسم خونه نبود یه لحظه پشت سرما نگاه کردم دیدم کل خانواده جمع شدن
اون لحظه نابود شدم نامردا بدون هیچ سرو صدایی اومده بودند خونه تا ببیند من چیکار می کنم/: