انجمن های تخصصی  فلش خور
≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈ (/showthread.php?tid=290633)

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈ - *VENUS* - 27-10-2020

(27-10-2020، 22:04)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2020، 21:59)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو که این طوری نبودی تا جایی که من یادمه25r30
انتظار داشتم دلتون شاد شه نکه زبون وا شه اظهار فضل هم کنید 

علی آقا ..!

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈ - م‍حمّد - 27-10-2020

(27-10-2020، 21:35)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تست هم جنس گرایی دادم(:
معلوم شد همجنس گراممم(((((:

@"ʀօʍɨʀ"
@*VENUS*

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Run

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈ - *Aɴѕel* - 27-10-2020

(27-10-2020، 22:03)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2020، 22:01)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بحثو خانوادگی نکن!'-_-

اه اه زشته
ولی من رفتنی ام=v

چه غلطا ! .__.
کجا به سلامتی؟ اروم برو وایستا منم بیام !

اِه
اِه
من تو رو با خودم نمیبرم
تا باید ازدواج کنی
تشکیل خانواده بدی
بچه بیای
اگه بچت دختر بود اسمشو بزاز
نسترن^.^

(27-10-2020، 22:05)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2020، 21:35)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تست هم جنس گرایی دادم(:

@"ʀօʍɨʀ"
@*VENUS*

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Run

Lol

(27-10-2020، 22:05)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تست هم جنس گرایی دادم(:

@"ʀօʍɨʀ"
@*VENUS*

Run

Lolllll

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈ - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 27-10-2020

(27-10-2020، 22:04)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2020، 22:04)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انتظار داشتم دلتون شاد شه نکه زبون وا شه اظهار فضل هم کنید 

علی آقا ..!
بیب بیب D:

(27-10-2020، 22:05)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2020، 22:03)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه غلطا ! .__.
کجا به سلامتی؟ اروم برو وایستا منم بیام !

اِه
اِه
من تو رو با خودم نمیبرم
تا باید ازدواج کنی
تشکیل خانواده بدی
بچه بیای
نسترن^.^

@"ʀօʍɨʀ"
@*VENUS*

Run

Lol
مگه قول ندادی همیشه با هم باشیم ما؟ T_T
زنیکه !

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈ - *Aɴѕel* - 27-10-2020

(27-10-2020، 22:06)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2020، 22:05)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اِه
اِه
من تو رو با خودم نمیبرم
تا باید ازدواج کنی
تشکیل خانواده بدی
بچه بیای
نسترن^.^

Lol
زنیکه !

چرا دادم
باش باش پیشت میمونم
عروسیت چی بپوشم؟(:

(27-10-2020، 22:06)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2020، 22:04)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علی آقا ..!
بیب بیب D:

چرا امروز هر چی ادت کردم join نشدی ؟!

(27-10-2020، 22:07)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2020، 22:06)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زنیکه !

چرا دادم
باش باش پیشت میمونم
عروسیت چی بپوشم؟(:

اول شوهر لازمه دختر جان lol
بذار اول شوهرو پیدا کنم

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈ - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 27-10-2020

(27-10-2020، 22:07)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2020، 22:06)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیب بیب D:

اتفاقا منم ادت کردم گفتم ببین تورو خدا اینم خودشو گرفت (با خودم گفتم چرا نمیشه یه آدم پیدا شه دوروز بعد آشنایی نزنه تو ذوقت) Telegh_01

(27-10-2020، 22:09)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2020، 22:07)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اتفاقا منم ادت کردم گفتم ببین تورو خدا اینم خودشو گرفت (با خودم گفتم چرا نمیشه یه آدم پیدا شه دوروز بعد آشنایی نزنه تو ذوقت) Telegh_01

.___.

منو سینا کلی منتظرت موندیم.. نیومدی
مردک-__-

سینام دهن مارو سرویس کرد البته!