انجمن های تخصصی  فلش خور
≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈ (/showthread.php?tid=290751)

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈ - Ξrιc logιc - 31-10-2020

(31-10-2020، 15:18)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-10-2020، 14:02)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم خوبم خوابالودم Telegh_33

ملیکااا  

خوش ب حالتون خوابتون میاددد
من کلا از زندگی سیر شدم38
آخه کلاس آنلاین چیهcry2cry2cry2cry2همش سوتی میدمممcry2cry2aquarium
الان خوابم میاد شب نمیاد...
چه سوتی دادی مگ

این فاطمه ۱۱ساله بیشورم دیگ یه سلامم به ادم نمیکنه 
نچ نچ نچ

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈ - شـــقآیــق - 31-10-2020

(31-10-2020، 15:40)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-10-2020، 15:18)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوش ب حالتون خوابتون میاددد
من کلا از زندگی سیر شدم38
آخه کلاس آنلاین چیهcry2cry2cry2cry2همش سوتی میدمممcry2cry2aquarium
چه سوتی دادی مگ

دقیقاااااا|||:
نگم ابروم میره||:بیخیال|:
کااش ابتدایی میبودم:ngh:کاااااش

کلاس اولیاا تازه دارن حرف چ رو یاد میگرن

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈ - *VENUS* - 31-10-2020

(31-10-2020، 15:05)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-10-2020، 8:52)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه به ارزوشون رسیدن^^
البته من خیلی وقته رسیدم:دی

قربونت برم مننن
آره آره چه عکس تحفه‌ای هم بوده حالا :"

(31-10-2020، 14:14)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"Offred"
هی دختر چش خوشگل،اول اینکه چقد شالت قشنگه
دوم اینکه ای میس یو

هاهاها اصلاً هدف اصلیِ عکس گذاشتنم شو آف همون شاله بود.
ممنونممم.

___

@ʜɪᴅᴅᴇɴ
@*VENUS*

بازی فقط شل شاک :v
هرچند نمی‎‌دونم یادتونه یا نه ..

وااااای شتتتتتت یادته صنم؟! ( اشک تو چشام جمع شد *_* )

دومیا ساعت

سومیا ضرب عدد چهار

(31-10-2020، 15:43)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-10-2020، 15:40)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه سوتی دادی مگ

دقیقاااااا|||:
نگم  ابروم میره||:بیخیال|:

مگه همتون خودمونی نیستید چرا نگرانی اخه
کلاس اولیا ک نوشتن بلد نبستن چطوری چت میکنن؟ Telegh_26

(31-10-2020، 15:47)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-10-2020، 15:43)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقیقاااااا|||:
نگم  ابروم میره||:بیخیال|:

اره همه دختریم..خداروشکر رشتم جوریه ک دانشگامون دخترانسo_O
خداروشکررررررررر
من همیشه نگرانم|:
مامانا هستن دیگه|:

(31-10-2020، 15:50)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-10-2020، 15:47)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره همه دختریم..خداروشکر رشتم جوریه ک دانشگامون دخترانسo_O
خداروشکررررررررر
من همیشه نگرانم|:
مامانا هستن دیگه|:

عاهاااا
نگران چی بابا بیخیال باش من با استادمون لاس چرتوپرن میزدم تو چت زن بود استاده همونجوری با چرتوپرت گفتنم منو شناخت خیلیم راضیه ازم Telegh_01

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈ - *Aɴѕel* - 31-10-2020

عرفان:|!

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈ - سهَ‌ند - 31-10-2020

استادای زن یه pain in the neck ای هستن نوچ نوچ Bb2 همیشه سعی کنین استاد مرد وردارین

(31-10-2020، 15:57)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عرفان:|!

جان
(31-10-2020، 16:01)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

استادای زن یه pain in the neck ای هستن نوچ نوچ  Bb2  همیشه سعی کنین استاد مرد وردارین

واقعاااااا همشون خیلییی گیرن خیلییی جدی میگیرن