انجمن های تخصصی  فلش خور
≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈ (/showthread.php?tid=290751)

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈ - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 30-10-2020

(30-10-2020، 21:04)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2020، 21:03)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نظرم جلب شد.
چی ادیت میزنی؟
فن پیجم! هر چیز که در رابطه با ماکان باشد._.
البته ادیت با موضوع دیگه هم میزنم اومم برا رفیقم زدم دیگه همین._.
منم یه دوستی از هنرستان دارم فن پیج هر گولاخی رو بگی داره ، با هم دیگه فیت بدید ، خوراکش بازیکنای پرسپولیسه ،بهرنگ علوی ام فامیلشون در اومده فن پیج اونم زده ..(بهرنگ فن پیجشو فالو هم کرده!) 
فکر کردم پریمیر کاری میکنی(ویدیو) چون علاقه دارم یاد بگیرمش ، خیلی خوبه ..
موفق باشی درو هم محکم ببند برو 

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈ - *Aɴѕel* - 30-10-2020

گولاخ
نمی دونم چرا رو این کلمه کراش زدم Bl8
@"ممد گاو کش"

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈ - ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ - 30-10-2020

(30-10-2020، 21:09)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2020، 21:04)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فن پیجم! هر چیز که در رابطه با ماکان باشد._.
البته ادیت با موضوع دیگه هم میزنم اومم برا رفیقم زدم دیگه همین._.
منم یه دوستی از هنرستان دارم فن پیج هر گولاخی رو بگی داره ، با هم دیگه فیت بدید ، خوراکش بازیکنای پرسپولیسه ،بهرنگ علوی ام فامیلشون در اومده فن پیج اونم زده ..(بهرنگ فن پیجشو فالو هم کرده!) 
عجب
ادیت رو ویدیو هم کار می کنم بازم بستگی داره چه مدلی باشه!
ینی من کلا رو ویریو کار می کنم:/
|:

(30-10-2020، 21:05)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2020، 21:03)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نظرم جلب شد.
چی ادیت میزنی؟

بچم ادیتور ماهره
چی فک کردی گولاخ
بچت سیب زمینی رو میچسبونه به پیاز بهش میگه ادیت 
کیشته  Bl8

(30-10-2020، 21:11)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2020، 21:05)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچم ادیتور ماهره
چی فک کردی گولاخ
کیشته  Bl8

خیلی هم خوب غذا درس میکنه

مث من نیس که:|

(30-10-2020، 21:11)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2020، 21:09)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجب
|:
آهنگ و سه چارتا عکس رو تو گوشی میچسبونی بهم؟  گرچه همونم خیلی ماهر نیستم ولی تولید محتوا کار خوبیه ، ماهر شو تا میتونی

(30-10-2020، 21:11)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچم ادیتور ماهره
چی فک کردی گولاخ
کیشته  Bl8
ایش|:
شیطونه میگه پ‌.خ ایدیمو بدم._.

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈ - ابراهیم هادی - 30-10-2020

(30-10-2020، 20:20)جاویدم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2020، 20:18)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا
کجا رفته بود؟!:|
نمیدونم والا. سر خود شده -_- بدون اجازه اینور و اونور میره 
باید بفهمونم بهش که رئیس کیه !

(30-10-2020، 20:19)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جاوید آمدBf8
جاوید چی چی اوردهههه؟3cy

اکسیر جاودانگی
شامپو پرژک نیاوردی؟

(30-10-2020، 21:13)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کیشته  Bl8
ایش|:
شیطونه میگه پ‌.خ ایدیمو بدم._.

اه اه._.

(30-10-2020، 21:13)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2020، 21:11)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجب
|:
آهنگ و سه چارتا عکس رو تو گوشی میچسبونی بهم؟  گرچه همونم خیلی ماهر نیستم ولی تولید محتوا کار خوبیه ، ماهر شو تا میتونی
پشماممم._. نه نه اونکه برا تازه وارداست._.