انجمن های تخصصی  فلش خور
ارمی های درجه 1 بیاین یه خبر که ممکنه با شنیدنش اشک شوق بریزید(bts) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: آهنگ و موسیقی (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=26)
+---- انجمن: موسیقی شرق ( کره ی جنوبی ؛ K pop ) (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=84)
+---- موضوع: ارمی های درجه 1 بیاین یه خبر که ممکنه با شنیدنش اشک شوق بریزید(bts) (/showthread.php?tid=290752)

ارمی های درجه 1 بیاین یه خبر که ممکنه با شنیدنش اشک شوق بریزید(bts) - LUGAN - 28-10-2020

سلام ارمیای عزیز خوبین؟

و حالا خبر رو میخوام بگم Big Grin  Big Grin  Big Grin خودم دارم میمیرم از هیجان Big Grin  Big Grin  Big Grin

بی تی اس میخواد بیاد ایراننننننننننننن!میخواد بیاد به این کشور لعنتیمون بالاخره. Tongue  Sleepy  Sleepy  Big Grin  Big Grin  Wink  Wink  crying  crying  crying

اصلا باورتون میشه؟بعد از یه عمر پشت مانیتور نشستن و رویا فقط برای دیدنشون بالاخره میان ایران Big Grin  Big Grin

منکه وقتی فهمیدم از خوشحالی کف بالا اوردم(چه ربطی داشت) Shy

منم اول شک داشتم تا اینکهه کل شواهدی که میشه ثابت کرد بی تی اس میاد ایران رو دیدم.وووووییی خخخخیییللی خوشحالم. Big Grin  Big Grin

قضیه اینه که بعد از کلی رد کردن درخواست اومدن بی تی اس  به ایران.سفارت ایران بعد از اینکه کلی دید ارمی ها شورش کردن Big Grin  Big Grin
برای سفارت کره این نامه رو مینویسه:

سلام به گروه بنگتن بویی!
چرا به ایران نمیایید و کنسرتی برگذار نمیکنید؟شما 9 میلیون نفر طرفدار در ایران دارید.
در ایران جنگ نیست و کاملا امن است.

.............

خلاصه بعد از چند مدت نامه سفارت کره از طرف کمپانی بیگ هیت به سفارت ایران رسید و معنیش این بود:

سلام ایران!
ما به برگذاری کنسرت در کشور شما علاقه زیادی داریم.اما به دلیل شیوع ویروس کرونا نه تنها در ایران بلکه در هیچ جا حتی کره هم نمیتوانیم کنسرت برگذار کنیم.با این حال ما با گروه بی تی اس صحبت کردیم.انها میگویند که در لایو بعدی جواب میدهند.
(دوستان این نامه ها با خداقل 10 تا زبان ترجمه شد و برای انان فرستاده شد)
....................

بعد خلاصه جیمیمین هم درباره این موضوع چیزی را توییت کرد با معنی زیر:

ما و گروه بی تی اس عاشق طرفدارانمان در ایران هستیم. من و گروهم سعی میکنیم که به ایران بیاییم.به احتمال بسیار زیاد ما در نزدیکی عید نوروز به ایران میاییم و در تمام استان ها با اجازه استاندار ها برنامه اجرا میکنیم.من درباره عید نوروز تحقیق کرده ام.ما به زودی به ایران میاییم.
................

شت شت شت شت شت Sad  Sad  Exclamation  Exclamation حدایا چرا اینا نمیان؟؟؟؟؟

................

خوشحال باشید چون اگه کنسرتشون رو تو تهران اجرا کنن میرن تو ورزشگاه ازادی با ظرفیت حداقل چند هزار نفر. ایول!

فن ساینشون هم توی بام تهران انجام میشه Tongue  Tongue  Big Grin  Big Grin

من بالاخره این جذابا رو میبینم Smile  Smile  Smile  Smile

بچه ها بیاین 2 تا قرار بزاریم

قرار اول:عکس اعضای  بی تی اس رو جداگونه به مامان یا بزرگتتون نشون بدید و بهشون بگید که به هر کدوم از 10 یه نمره بدن Big Grin  Big Grin

و حالا قرار دوم:بیاید کاملا از این قضیه مطمعن شید و  این پیامی که به کره ای نوشتم رو به ایدی اصلی جیمین تو اینستاگرام بفرستید:

안녕하세요 지민, 저는이란 방탄 소년단의 팬입니다. 이란의 900 만 명 이상의 사람들이 여러분을 응원합니다. 그들은 당신이이란에 와서 콘서트를하기를 원합니다. 어떤 사람들은 당신의 그룹이이란으로 여행 할 계획이라고 말합니다. 이것이 사실입니까?

معنیش به فارسی هم میشه این:

سلام جیمین ، من طرفدار BTS ایرانی هستم. بیش از 9 میلیون نفر از ایران در حال تشویق شما هستند. آنها می خواهند شما به ایران بیایید و کنسرت برگزار کنید. برخی می گویند گروه شما در حال برنامه ریزی برای سفر به ایران است. آیا این درست است؟

حتما به ایدی اصلی جیمین تو اینستاگرام ارسال کنید و ببینید جواب میده یا نه؟

اگر جواب داد چیزی که نوشته رو کپی کنید و تو گوگل ترنسلیت ترجمه کنید و  اینو تو کامنت های این ارسال بفرستید. Big Grin  Big Grin

منتظرتونم ارمیا Big Grin  Big Grin

پ.ن:اگر میخواید احتمال اومدن بی تی اس به ایران بیشتر بشه حتما به فن کلاب اصلی خودشون(ایرانی نباشه ها خود اصلیه اصلیه بین المللیش)و به اومدن بی تی اس به ایران رو رای بدید. Big Grin  Big Grin  Big Grin(اگر بی تی اس کنسرت بزاره فکر نمیکنم از دنس تو کنسرتاش خبری باشه چون مخالف قوانین ایران هست)

بفرمایید ایدی اعضا:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://baarzesh.net/wp-content/uploads/2019/12/%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%B3%D8%AA%D8%A7%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85-%D8%A8%DB%8C-%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%D8%B3.jpg

بچه ها به جای اینکه به جیمین پیام بدید به خود کمپانی هم میتونید پیام بدید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/thumbs/Untitled_bdc47.png

RE: ارمی های درجه 1 بیاین یه خبر که ممکنه با شنیدنش اشک شوق بریزید(bts) - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 28-10-2020

آبجی اینستا ندارن......

RE: ارمی های درجه 1 بیاین یه خبر که ممکنه با شنیدنش اشک شوق بریزید(bts) - LUGAN - 28-10-2020

(28-10-2020، 6:14)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آبجی اینستا ندارن......

دارن دادااش میخوای ایدیشونو بدم

RE: ارمی های درجه 1 بیاین یه خبر که ممکنه با شنیدنش اشک شوق بریزید(bts) - BIG-DARK - 28-10-2020

بده ایدیسونومن ک میگم ندارن دارم خر ذوق میشم

RE: ارمی های درجه 1 بیاین یه خبر که ممکنه با شنیدنش اشک شوق بریزید(bts) - لــــــــــⓘلی - 28-10-2020

(28-10-2020، 6:44)ava26612661 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2020، 6:14)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آبجی اینستا ندارن......

عزیز کمپانی اجازه نصب اینستا نمیده
اونایی هم ک میبینی فن پیجن (:
میتونین از طریق ویورس این پیام رو بذارید .
البته نصب ویورس واقعا مشکله من خودم نتونستم :/

+ اینم اضافه کنم ..
چند وقت پیش همش میگفتن جیمین ب ایران نامه داده
ک میخان بیان اینجا کنسرت بذارن
ولی نیومدن .. حالا کرونا اومد نشد بیان یاهرچی
و فکر میکنم این موضوع هم حقیقت نداشته باشه!

RE: ارمی های درجه 1 بیاین یه خبر که ممکنه با شنیدنش اشک شوق بریزید(bts) - LUGAN - 28-10-2020

(28-10-2020، 11:25)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2020، 6:44)ava26612661 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

+ اینم اضافه کنم ..
ایدی شاید درست باشه
ولی اینکه میان هم به نظرم درسته ولی خوب گفتن فعلا به خاطر کرونا نمیتونن بیان.شایدم بیان ولی تو اواخر سال 99 شایدم اواخر سال 1400
ولی بهه نظرم میان

RE: ارمی های درجه 1 بیاین یه خبر که ممکنه با شنیدنش اشک شوق بریزید(bts) - لــــــــــⓘلی - 28-10-2020

(28-10-2020، 11:37)ava26612661 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2020، 11:25)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

+ اینم اضافه کنم ..
ایدی شاید  درست باشه
ولی اینکه میان هم به نظرم درسته ولی خوب گفتن فعلا به خاطر کرونا نمیتونن بیان.شایدم بیان ولی تو اواخر سال 99 شایدم اواخر سال 1400
ولی بهه نظرم میان

ایشالا ما ک از خدامونه :/