انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگـو آزاد نسخـ ـه 388 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگـو آزاد نسخـ ـه 388 (/showthread.php?tid=291058)

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه 388 - _sehun_ - 09-11-2020

(09-11-2020، 20:25):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-11-2020، 20:24)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جووون._.
روبیکا داری فرزندم؟

فرزندم تعدادی ازما گروهی در روبیکا داریم میخواهی عضوت کنم؟ایا

(09-11-2020، 20:26)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-11-2020، 20:24)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جووون._.
روبیکا داری فرزندم؟

آری مادرم

در پ.خ آیدیم را میدم ای گل و چش و قلب من

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه 388 - BIG-DARK - 09-11-2020

(09-11-2020، 20:30)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-11-2020، 20:28):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوه اوه ازالان عشقم عشقماش شروع شد
پس چی زنمی ناسلامتی:^♡

♡وای چه شوور رمانتیکی دارم48

(09-11-2020، 20:31)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-11-2020، 20:25):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-11-2020، 20:26)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آری مادرم

ببخشید یکم قاط زدم Confused

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه 388 - _ƇRAƵƳ_ - 09-11-2020

(09-11-2020، 20:31)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-11-2020، 20:25):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آری مادرم

باشد باشد ای نورچشم من

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه 388 - *VENUS* - 09-11-2020

(09-11-2020، 20:27)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-11-2020، 20:25)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطوری عشقه مامان؟
یه دور به من توضیح بده دقیقا چی شده.. صفحه ها خیلی زیادن من گیج شدم
الان دقیقا چی شده

خاب خاب
من حاملم ...ولی معلوم نیس بچم از عارفه باشه
امید برادرمه و پدرم
تو مادرم و خاهرم و بچه امید
عارفه شوهرم و بچه امید
ارشو انید پسرای ارشد امید

(09-11-2020، 20:26)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الله اکبر._.
بعد میگن چرا ب فلش معتاد میشی

(:♡

امید امشب چیزی زده بوده؟!؟ .__.
همه همش کنار بیام با اون قسمت که من بچشم کنار نمیام.__. اون خودش داداش کوچولومه
وایستا ببینم ! تو حامله ای ؟ O_O
دارم مامان بزرگ میشم ؟ ^.^
بابای گور به گور شدست معلوم نیست کیه؟ به جهنمممم خودم هواتو دارم
تو به بابای بچه نیازی نداری اصن -___-
نبینم خودتو ناراحت کنیا !
الان مگه آنا خالت نیست ؟ منم مامانتم . امید میشه داییت
اون عارفه مگه شوهرت نبود ؟ اون میشه بابای بچه دیگه ( مهم نیست واقعا باباشه یا نه ! مهم اینکه مسئولیت بچه رو قبول کنه )
+
آرش الان زنه خاله آناست ؟

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه 388 - ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ - 09-11-2020

(09-11-2020، 20:31):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-11-2020، 20:30)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس چی زنمی ناسلامتی:^♡

گفتم زنم و خوشبخت میکنم*-*
یار خوشکلم تو هستی44
عزیز دلم تو هستی44

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه 388 - *Aɴѕel* - 09-11-2020

(09-11-2020، 20:32)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-11-2020، 20:27)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خاب خاب
من حاملم ...ولی معلوم نیس بچم از عارفه باشه
امید برادرمه و پدرم
تو مادرم و خاهرم و بچه امید
عارفه شوهرم و بچه امید
ارشو انید پسرای ارشد امید

(:♡

اون عارفه مگه شوهرت نبود ؟ اون میشه بابای بگه دیگه ( مهم نیست واقعا باباشه یا نه ! مهم اینکه مسئولیت بچه رو قبول کنه )

ارمی میترسم قبل زایمان بمیرم.-.

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه 388 - BIG-DARK - 09-11-2020

(09-11-2020، 20:32)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-11-2020، 20:31):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یار خوشکلم تو هستی44
عزیز دلم تو هستی44

اومایگاد چه عشقی تزریق میکنه
اصن ادرنالینم رفت بالا Tongue Tongue

(09-11-2020، 20:32)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یار خوشکلم تو هستی44
عزیز دلم تو هستی44

o_O
قوانین طبیعت داره جابه جا میشه

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه 388 - ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ - 09-11-2020

(09-11-2020، 20:34):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یار خوشکلم تو هستی44
عزیز دلم تو هستی44

اومایگاد چه عشقی تزریق میکنه
اصن ادرنالینم رفت بالا  Tongue  Tongue
جووووووون:>♡

(09-11-2020، 20:34)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-11-2020، 20:32)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون عارفه مگه شوهرت نبود ؟ اون میشه بابای بگه دیگه ( مهم نیست واقعا باباشه یا نه ! مهم اینکه مسئولیت بچه رو قبول کنه )

ارمی میترسم قبل زایمان بمیرم.-.

وااااا دیگه نشنوم ! خودم برات بهترین امکاناتو محیا میکنم
بابای خاک بر سرت معلوم نیست کجاستتتت ببینه دخترش حاملست
من چهار چشمی مواظبتم دختر
هیچی نمیشه
چند ماه دیگه یه فرشته کوچولو داریم ^.^