انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد نسخه ۳۸۹ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد نسخه ۳۸۹ (/showthread.php?tid=291245)

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۸۹ - *VENUS* - 15-11-2020

(15-11-2020، 8:55)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-11-2020، 8:47)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نُ مُر خجالت دارلینگ ! من قضاوت نمیکنم
و اینکه مشاور تحصیلی واسه بچه های کنکور انسانی بودم._.
من روانشناسی میخونم . میتونم مشکلات روانیتو درمان کنم ولی !
nemodonom vela ;(
روانشناس؟ چه سسکی
کدوم یونی؟
اره مشکلات عصبی همه دارن و نیاز ب روانشناس
ولی مشکلات عصبی من با ی لهم لبنانی وکیل اباد مهمون کردنت حل میشه^_^
اره خیلی سسکی !
فردوسی
تو کدوم یونی ؟
من خودمم کلی مشکلات عصبی دارم lol
مهمون کنم؟ گاددددد .. مردا هم مردای قدیم!! اون آقایون جنتلمن کجاننننن -___-

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۸۹ - *Aɴѕel* - 15-11-2020

:|

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۸۹ - ÆMÆշЇÑζ - 15-11-2020

(15-11-2020، 8:59)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-11-2020، 8:55)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

nemodonom vela ;(
روانشناس؟ چه سسکی
کدوم یونی؟
اره مشکلات عصبی همه دارن و نیاز ب روانشناس
ولی مشکلات عصبی من با ی لهم لبنانی وکیل اباد مهمون کردنت حل میشه^_^
اره خیلی سسکی !
فردوسی
تو کدوم یونی ؟

کسی ک فردوسی میخونه نمیتونه فیزیک منو پاس کنه؟ ):
ثامن , سجادیه , قاسم اباد
Lol , نه نیازه واقعا صحبت کنیم , مشکلات عصبی منم زیاده
نه ببین بغل کوهسنگی اون بستتی فروشی نیم متری ها رو دیدی؟ میتونم ببرمت اونجا شبا و مثل چی بلرزیم و بستنی بخوریم , وضع من در همون حده ):
و لهم لبنانی با کساییه ک فردوسی میخونن +_+

(15-11-2020، 9:04)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه ^-^ زندگی از خواب بیدار شده

(15-11-2020، 9:04)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-11-2020، 9:04)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواب موندم:|
۱ساعتتتتتت

(15-11-2020، 9:04)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-11-2020، 8:59)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره خیلی سسکی !
فردوسی
تو کدوم یونی ؟

کسی ک فردوسی میخونه نمیتونه فیزیک منو پاس کنه؟ ):
ثامن , سجادیه , قاسم اباد
Lol , نه نیازه واقعا صحبت کنیم , مشکلات عصبی منم زیاده
نه ببین بغل کوهسنگی اون بستتی فروشی نیم متری ها رو دیدی؟ میتونم ببرمت اونجا شبا و مثل چی بلرزیم و بستنی بخوریم , وضع من در همون حده ):
و لهم لبنانی با کساییه ک فردوسی میخونن +_+
من آخرین باری که فیزیک خوندم اول دبیرستان بود @.@
انشاالله بتونم کمک کنم
حقیقتا نمیدونم کدوم بستنی فروشیارو میگی ولی بستنی عسلم خوبه *.*
واقعاااا لبنانی‌ دوست داری؟! چرا من هیچ وقت از مزش خوشم نمیاد؟!

@ÆMÆշЇÑζ
ارمی فقط باید با من بستنی بخوره
تمام-_-

(15-11-2020، 9:05)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-11-2020، 9:04)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۱ساعتتتتتت
شتتتت .. کلاست چی شد؟

(15-11-2020، 9:08)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-11-2020، 9:05)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۱ساعتتتتتت
شتتتت .. کلاست چی شد؟

هنرTelegh_01

(15-11-2020، 9:10)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-11-2020، 9:08)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شتتتت .. کلاست چی شد؟

هنرTelegh_01

وای باز همون معلم عقده ایه؟!؟ حقشه زنیکه
اصن نرو سر کلاسش