انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد نسخه ۳۸۹ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد نسخه ۳۸۹ (/showthread.php?tid=291245)

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۸۹ - †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† - 13-11-2020

That's Right (:

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۸۹ - سهَ‌ند - 13-11-2020

(13-11-2020، 10:50)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-11-2020، 10:48)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه افتاد چی؟8

هه ! بدون من مردم ! ( سس ماس )

نگران نباش اگه تو مردی من بهش تبریک میگم

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۸۹ - _sehun_ - 13-11-2020

(13-11-2020، 0:30)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-11-2020، 19:15)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب کردی**/:
همزاد بچگیای چانه*.*
ووویییی کوکی  ی فیلم گذاشتم برو تو کلیپ های دیدنی ببین مصاحبه فارسی با چانیول حتی خواهرمم ک از اکسو بدش میاد خندید من جر خوردیدم

نتونستم جوابتو بدم/=
اخی*−*ی بچه هم ک خیلی شبیه کوکع
اوک((=
چانیول ی بار رمضانو گف یادم نیس چطور گفت

لا مشکل/:
خیلی نازه*.*
(:
عا اون گفت رمدان ولی فک نکنم گفته باشه رمضان
+
کایسو شیپری؟

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۸۹ - parisa 1375 - 13-11-2020

سلام Smile

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۸۹ - _sehun_ - 13-11-2020

(13-11-2020، 11:12)parisa 1375 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام Smile

علیک سلام خوبید؟

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۸۹ - سهَ‌ند - 13-11-2020

چرا همه آهنگای پاپ لاون 3

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۸۹ - *Aɴѕel* - 13-11-2020

(13-11-2020، 10:59)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-11-2020، 10:50)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درد
خودت بمیری
بیشعور
بی شخصیت
برات متاسفم
واقعا برای شخصیتت متاسفم
@"мιѕтαкє"
حالا بیا منو محروم کن!

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۸۹ - *VENUS* - 13-11-2020

(13-11-2020، 10:55)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-11-2020، 10:52)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ملی ولی من خیلی وقته خواب نمیبینم
یعنی اگرم میبینم دیگه یادم نمیمونه
ولی یادمه تا ۲ سال پیشم خیلی خواب میدیدم-_-

من یه قدرت مانندی دارم
وقتی یه خوابی می بینم
امکان داره به حقیقت تبدیل بشه

یا مثلا یه مکانی میرم در صورتی که هیچ وقت اونجا نبود ولی کل اونجا رو بلد بودم
مثلا من هیچ وقت تا حالا بوشهر نرفته بودم
حدودا ۲ سال پیش رفتم خونه خاله مامانم تو بوشهر بود
شاید باورت نشه
ولی انگار من قبلا تو اون خونه بود
خیلی از این اتفاقات برام میفته

O_O
ترسناک ..!

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۸۹ - *Aɴѕel* - 13-11-2020

(13-11-2020، 11:31)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-11-2020، 10:55)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من یه قدرت مانندی دارم
وقتی یه خوابی می بینم
امکان داره به حقیقت تبدیل بشه

یا مثلا یه مکانی میرم در صورتی که هیچ وقت اونجا نبود ولی کل اونجا رو بلد بودم
مثلا من هیچ وقت تا حالا بوشهر نرفته بودم
حدودا ۲ سال پیش رفتم خونه خاله مامانم تو بوشهر بود
شاید باورت نشه
ولی انگار من قبلا تو اون خونه بود
خیلی از این اتفاقات برام میفته

O_O
ترسناک ..!

Magic *.*

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۸۹ - *VENUS* - 13-11-2020

(13-11-2020، 10:59)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاش یکی دیگه داوطلب شه چون ملی تبریک تورو قطعا جز تبریکاش حساب نمیکنه.

(13-11-2020، 11:28)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درد
خودت بمیری
بیشعور
بی شخصیت
برات متاسفم
واقعا برای شخصیتت متاسفم
@"мιѕтαкє"
حالا بیا منو محروم کن!
ملی -__- !

(13-11-2020، 11:32)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-11-2020، 11:31)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

O_O
ترسناک ..!

Magic *.*

WoOoOooW