انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ (/showthread.php?tid=291382)

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 16-11-2020

(16-11-2020، 13:14)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-11-2020، 13:10)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هاهاها
من جاسوسم اطلاعاتت رو گرفتم.
میدم به سازمان سیاه و gign و sas و ck
خخخخخ

هنوز چیزی نگفتم که :/
آره راس میگی
اصن راه من با راه شما جدا
دیدار به قیامت

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ - *VENUS* - 16-11-2020

(16-11-2020، 13:13)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر کنم از این راه بتونم کسب درآمد کنم.
فعالیت کلاسی هم می کنم براتون بیستمبنتیسمنبسی

فرنود؟ من روت حساب کرده بودم.. ):

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ - امیر‌حسین - 16-11-2020

(16-11-2020، 13:12)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-11-2020، 13:07)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارمی داداشش ۷ سالشه:|
طلهعسسممسیختزطصقخحقشبوکهاطل
پاره شدم.

(16-11-2020، 13:08)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من مدار منطقی(مدارهای کیبورد و برنامه نویسی با اعداد که چطور عدد 0011 مثلا در ویندوز تبدیل به عدد 1 میشه) ..
مدار الکتریکی دارم که درباره الکترونیک سیستمه
ساختمان داده دارم که درباره نوع و روش ذخیره سازی اطلاعات در سیستم و ویندوز و... هست
تحلیل و طراحی سیستم ها دارم که بحث درباره انواع سیستم ها و روش های برنامه نویسیشه

میری؟
داداش یکی دو جلسه بدم نمیاد برم ببینم چه طوره. ساعتاش رو بگو یکی دو جلسه که سختته برم.

ای بابا
نظر قطعی بگو
بقیه منتظرن تو چه ژانری کلاس دوست داری برو

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 16-11-2020

(16-11-2020، 13:13)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-11-2020، 13:12)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"|PARHAM|" معموریتت اینه که علی( @"ابر اهیم هادی") رو عضو نیروهامون کنی :۸
من گفتم که جاسوس آمریکاییم.
از دیترویت اومدم تا اطلاعات شما رو بگیرم.
همین الان هم ارسالش کردم.

آمریکا حامی ماست (:

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ - *Aɴѕel* - 16-11-2020

(16-11-2020، 13:14)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-11-2020، 13:13)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حسوددد:|.

همینه که هست. عه.

حالا از داداش بزرگه ارمی نگفتم :*

بگم؟!
اوففف انقد جذابه

(16-11-2020، 13:13)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودم واس خودم نمیتونم فعالیت کلاسی بکنم Telegh_01واسه بقیه چطور میخوای بکنی

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 16-11-2020

(16-11-2020، 13:15)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-11-2020، 13:13)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من گفتم که جاسوس آمریکاییم.
از دیترویت اومدم تا اطلاعات شما رو بگیرم.
همین الان هم ارسالش کردم.

آمریکا حامی ماست (:
به چپم.

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ - ÆMÆշЇÑζ - 16-11-2020

(16-11-2020، 13:12)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از درست خوشم بیاد یکی دو جلسه می رم
یکی دو جلسه و نمیام و درد داره و اینا نداره
تا اخر باید بری دیگه
خواص فیزیکی مکانیکی چوب که یاد میگیری تو هر برش مقطعی و عرضی و مماسی چوب چه نوع اوند و سلولز هایی وجود داره و از ترکیبات چه موادی چوب مرکب یا ساده به وجود میاد
چوبشانسی که انواع چوب ها رو از طریق اوند های اب رسان شاناسیی میکنی و تشخیص میدی
تکونولوژی دستگاه های پیشرفته که انواع دستگاه cnc رو شناسایی میکنی و تفکیک میکنی و تفاوت های اونو با سیستم های NC مشخص میکنی
و البته
فیزیک مکانیک
لینک بدم یا نه؟

(16-11-2020، 13:12)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-11-2020، 13:10)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اشکال نداره هرکدوم خوشش اومد میره

معلومه درسای روانشناسی شیرین تره ^.^

بقیه ترش نیستن که
همه شیرینن

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ - *Aɴѕel* - 16-11-2020

(16-11-2020، 13:13)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا که همه چی پول نیس-_-
مث من باش مرامی انجام بدهD: