انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ (/showthread.php?tid=291382)

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ - Волшебник - 16-11-2020

(16-11-2020، 19:47)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-11-2020، 19:22)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@*VENUS* سیم کارتت چیه؟ چ بسته ای میگیری؟

همراه اول
بسته یک ماهه ۱۵ گیگ
۱۵ گیگم هر ماه واسه تبلت میگیرم که اونم من استفاده میکنم
یعنی‌میشه ماهی ۳۰ گیگ

(16-11-2020، 19:26)وحید.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سکوت نشانه مغز های بزرگ است.....|:

آواتار .-.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ 72

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ - *VENUS* - 16-11-2020

(16-11-2020، 19:51)وحید.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-11-2020، 19:47)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همراه اول
بسته یک ماهه ۱۵ گیگ
۱۵ گیگم هر ماه واسه تبلت میگیرم که اونم من استفاده میکنم
یعنی‌میشه ماهی ۳۰ گیگ

آواتار .-.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ 72
.____. ! الان من شب کابوس ببینم کی‌ جواب گوئه؟

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ - *Aɴѕel* - 16-11-2020

میخام برگردم(:

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ - Волшебник - 16-11-2020

(16-11-2020، 19:51)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-11-2020، 19:51)وحید.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ 72

میترسی؟ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ 72

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ - ÆMÆշЇÑζ - 16-11-2020

(16-11-2020، 17:14)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-11-2020، 16:28)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چررررررررا ذوق بچه رو کورمیکنی ؟
بچه اس سوال داره کنجکاوه . بزا بپررسه  ):

ذوق ؟! Lol

در قالب شوخی بود

کور میشدم وقتی میکردم نگات(:

میخوام برگردم به وقتایی که عاشقت بودم

حرفامو خوردم من ساکت هی موندم

دور شدیم از هم و بینمون فاصله اومد

یه چند ماهی میشه که دیگه ساکته خونه ام

رفتی و شدی یه امیدِ محال

نمیدونستم دستات مُرفینه برام

کاش میشد زد پُلی به زمان

هر چی گلِ رُزه فدای سرخی لبات

دیوونه شدم من بعدِ تو

اینطوری نبودم قبلِ تو

تو که این راهو باهام نمیای

حداقل منو بدرقه کن

(16-11-2020، 19:53)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخام برگردم(:

برگردی؟

(16-11-2020، 19:53)وحید.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-11-2020، 19:51)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میترسی؟ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ 72

به شدتتت >.<

(16-11-2020، 19:54)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-11-2020، 17:14)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ذوق ؟! Lol

در قالب شوخی بود

بله بله متوجه شدم ^.^
خببب داشتی میگفتی؟

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ - امیر‌حسین - 16-11-2020

(16-11-2020، 19:05)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-11-2020، 19:03)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@*VENUS* یارو چ با ماشین زیر گرفت مارو !

جالبه مث فیلم هندیا این اتیش پاشه رو برداشتی جلو ماشین v:

دیدی !!! مردیکه با ماشین لهمون کرد ._.
واسه من او دو تا یار دیگمون جالب بود ! عین خیالشون نبود
+
میدونستم میمیرم دیگه.. گفتم حداقل یکم از اون اسلحه آتیشیم استفاده کنم

اره اونا هرگز نمیان منم بودم‌ نمیرفتم اونطرف مپ ! تگ منو گرفنی باید در میرفتی !
من به صورت نینجایی دیدی چ راحت نجاتت دادم به کمک اون قدرت ناپدید کننده!

میتونستی در بری فکر میکردی

(16-11-2020، 19:55)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رفتی و شدی یه امیدِ محال

کاش میشد زد پُلی به زمان

دیوونه شدم من بعدِ تو

اینطوری نبودم قبلِ تو

حداقل منو بدرقه کن
اهاااا..

(16-11-2020، 20:13)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-11-2020، 19:55)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رفتی و شدی یه امیدِ محال

کاش میشد زد پُلی به زمان

دیوونه شدم من بعدِ تو

اینطوری نبودم قبلِ تو