انجمن های تخصصی  فلش خور
نهمین البوم تیلور سویفت به نام evermore - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: آهنگ و موسیقی (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=26)
+--- موضوع: نهمین البوم تیلور سویفت به نام evermore (/showthread.php?tid=292165)نهمین البوم تیلور سویفت به نام evermore - DarkLight - 11-12-2020

نهمین البوم تیلور سویفت به نام evermore 1تیلور کمتر از یک سال البوم سبک جدیدش رو به اسم folklore منتشر کرد ..
این البوم رکوردها و موفقیت های زیادی رو برای تیلور به ارمغان اورد
وقتی که هیترها داشتند به دیر کامبک دادن های تیلور گیر میدادند تیلور با یه البوم سبک جدید برگشت
این البوم 16 ترک داشت و ورژن دیلاکس البوم شامل 17 ترک بود

نهمین البوم تیلور سویفت به نام evermore 1

وقتی که همه فکر میکردند تیلور این چند ماه مشغول درست کردن موزیک ویدیو است ، دیروز تیلور اعلام کرد البون جدیدش به نام evermore (تا ابد) نیمه شب به وقت امریکا و ساعت هشت و نیم صبح به وقت ایران منتشر خواهد شد.
همچنین تیلور اعلام کرد که این البوم خواهر البوم قبلی فولکلور است
و این به این معنی است که  evermore ادامه فولکلور هست
این البوم 15 ترک دارد که در ورژن دیلاکس 17ترک است

نهمین البوم تیلور سویفت به نام evermore 1

تیلور راجب این آلبوم میگه:« انگار رو یه چوبی تو سرزمین فکلور ایستاده بودم، دوتا انتخاب داشتم یا برگردم و یا وارد بخش جدیدی از اون دنیا بشم»


همچنین گروه Haim در اهنگ nobody no crime _
گروه the national در اهنگ coney island _
و Bon lver در اهنگ evermore با تیلور همکاری کردند

اعضای گروه هایم (استه، دانیل و آلانا هایم) از دوستان صمیمی تیلور هستند و همچنین آلبوم این گروه در مراسم ”Grammys“ امسال، رقیب تیلور در بخش آلبوم سال است.

نهمین البوم تیلور سویفت به نام evermore 1

در مورد اهنگ ها:

آهنگ سیزدهم این آلبوم اسم مادربزرگ تیلوره که خودش خواننده اپرا بوده و جالب اینکه ترک سیزدهم البوم فکلور راجب پدربزرگ تیلور بوده.


سینگل البوم اهنگ willow هست که فن ها حدس میزنند در مورد ازدواج بتی و جیمز هست- در سال ۱۹۳۸ یک دختر به اسم مارجوری اهل پنسیلوانیا ناپدید میشه، این دختر یک خواهر داشته به اسم دروثی!
مارجوری و دروثی اسم دو تا از آهنگ های البوم ”#evermore“ هست و برای همین طرفدارا احتمال میدن این دو اهنگ به هم ربط دارن.حرف های تیلور در مورد اهنگ willow
اهنگ willow  در مورد تصمیم و ارزو و پیچیدگی هست اینکه یکی رو میخوای و من فکر میکنم شبیه این میمونه که سعی کنی یکی رو به زور عاشق خودت کنی (و این اهنگ فوقالعاده بصری هست)
من تصمیم گرفتم در ترک 5  لیریک اهنگ "تحمل اش کن ". و اینکه خیلی بصری هست و یک درد خاص رو توضیح میده

یک داستان دقیقا از جیمز و بتی اگوست وجود نداره ولی دورثی به همون مدرسه ای میرفت که بتی و جیمز و اینز میرفتن  شما بعدا با دورثی اشنا میشینتئوری اگه بخوایم توضیح بدیم  ما اسطوره کشف کردیم،داستان ها و راز ها صوتی طور ما یاد گرفتیم که بیشتر تجربه کنیم . جاستین ورنون در 5 تا اهنگ وجود داره که داره طبل و گیتار الکتریک و باجو و میزنه و 3 تاش هم داره میخونه !


من جدود 50 خط لیریک مورد علاقه دارم ولی الان لیریک مورد علاقه ام "هیچ وقت خیلی مهربون نباش یادت میره باهوش باشی . هیچ وقت خیلی باهوش نباش یادت میره مهربون باشیگروه خواهران هایم همیشه دوست های صمیمی ام بودن برای سال ها ما با هم بارها بازی کردیم اما این اولین باره که یک اهنگ با هم میدیم


همچنین گروه the nation  یکی از بند های مورد علاقه ی من در تمام زمان هاست و یک بک گراند خیلی زیبا در اهنگ "cowboy like me "  هست که یکی هسن که من فن بزرگ اش امسریال "dawnson creek  و the official  در قرنطینه شو های مورد علاقه ام بودن . ایا من در گذشته گیر کردم ؟ بله
ایا متاسفم ؟ نه
من اهنگ nobody no crime  رو خودم نوشتم . خیلی تحت تاثیر درگیری ام با جنایت های حقیقی / مستندی بودم و یکی از بهرتین دوستام رو استفاده کردم در اخر این اهنگ به عنوان شخصیت اصلی
" اهنگ happiness  خیلی تایتل حقیر هست . این همچی ئه که میتونم بهت بگم در مودر این اهنگ الان و اینکه champagne problems  اصلا و ابدا اهنگ خوشحالی نیست


تیلور همچنین  درباره آهنگ مورد علاقه جک آنتونوف از آلبوم ”#evermore“: گفت که اهنگ مورد علاقه جک goldrush است

لینک اسپاتیفای البوم evermore

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://open.spotify.com/album/5jmVg7rwRcgd6ARPAeYNSm
‍ - ترک لیست رسمی آلبوم ”evermore“:

نهمین البوم تیلور سویفت به نام evermore 1


• willow
— درخت بید
• champagne problems
— مشکلات بی‌ارزش  
• gold rush
— هجوم
• ‘tis the damn season
— همان فصل لعنتی
• tolerate it
— تحملش کن
• no body, no crime (feat. Haim)
— جسدی نیست، جرمی نیست (با همکاری گروه هایم)
• happiness
— خوشبختی
• dorothea
— دُروثی
• coney island (feat. The National)
— جزیره‌ی کُنی (با همکاری گروه د نشنال)
• ivy
— پیچک
• cowboy like me
— گاوچرانی مثل من
• long story short
— خلاصه
• marjorie
— مروارید (مارجری، اسم مادربزرگ تیلور)
• closure
— پایان
• evermore (feat. Bon Iver)
— برای همیشه (با همکاری گروه بون ایور)

• آهنگ های اضافه‌ی نسخه‌ی دیلاکس:
• right where you left me
— همانجا که ترکم کردی
• It’s time to go
— وقت رفتنه


نهمین البوم تیلور سویفت به نام evermore 1

نهمین البوم تیلور سویفت به نام evermore 1

نهمین البوم تیلور سویفت به نام evermore 1

نهمین البوم تیلور سویفت به نام evermore 1

نهمین البوم تیلور سویفت به نام evermore 1

نهمین البوم تیلور سویفت به نام evermore 1

نهمین البوم تیلور سویفت به نام evermore 1

نهمین البوم تیلور سویفت به نام evermore 1

نهمین البوم تیلور سویفت به نام evermore 1


پ.ن :فتوشات های جدید رو هم بعدا واستون میزارم


RE: نهمین البوم تیلور سویفت به نام evermore - DarkLight - 11-12-2020

‍ - Taylor via IG:

«صادقانه بگم، نمیتونستیم دست از آهنگ نوشتن برداریم. شاعرانه تر بیانش کنم، حس میکردیم که تو گوشه ای از جنگلای فولکلور ایستادیم و میتونیم انتخاب کنیم که برگردیم یا جلو بریم و به اعماق جنگلا سفر کنیم. ما تصمیم گرفتیم که بیشتر بگردیم. من و همکارانم خوشحالیم که بگیم ”evermore“ نهمین آلبوم استودیویی من و خواهر فولکلور اینجاست.
من قبلا این کار رو انجام نداده بودم. در گذشته من با هر آلبوم در یک مدت زمان با تم مشخص رفتار می کردم و بعد از هر آلبوم برای آلبوم بعدی برنامه می چیدم. یه چیزی در مورد فولکلور تفاوت داشت. تو ساختش، حس کردم که کمتر جدا میشم و بیشتر برمیگردم. من عاشق این فرار از واقعیت در داستان های واقعی و خیالی پیدا کردم، شدم. من عاشق طوری که از این فرار رویایی و تراژدی ها و داستان های خاص عشق، گم شدن و پیدا شدن استقبال کردین و با زندگیتون آمیختش کردین، شدم. پس من فقط نوشتنشون رو ادامه دادم. از آفریدن این آهنگا با آرون دسنر، جک آنتونوف، ویلیام بوئری و جاستین ورنون لذت بردم. ما همینطور به دوست جدید (و قدیمیمون) به میز آشپزخونمون خوش آمد میگیم.
قبل از اینکه بفهمم، 17 داستان بودند که به صورتی داستان‌ ها رو بهم انعکاس و ربط میدادن. یکیشون راجع به دو کلاه‌بردار فریبکار جوان که بعد از ملاقات‌ های مکرر در مکان‌ هایی که میخواستند از معشوقه‌ های پولدار برای سودشان کلاهبرداری کنند، عاشق میشوند. دیگری راجع به معشوقه‌ های قدیمی دبیرستانی که برنامه‌های متفاوتی برای اون شب داشتند، اونی که میخواست ترکش کنه و اونی که حلقه خریده بود. دورُثی، دختری که برای رویاهای هالیوودی‌اش شهر کوچکشون رو ترک کرد، و اتفاقی که میوفته وقتی برای تعطیلات به خونه برمیگرده و با شعله یک آتش قدیمی دوباره رو به رو میشه. داستانی که به ”تا ابد با ناخوشی“ ختم شد، مجموعه‌ای از ازدواج‌های ناموفق شامل خیانت، تحمل شک‌ها و حتی قتل است. بهترین انگیزه انتقام برای مقتول. پیدا کردن تنها راه برای بهتر شدن اینه که برای اون فردی که خوشحالیتو ازت گرفت آرزوی خوشحالی کنی. یکیش هم با هنرمندی مادربزرگم،مارجری، که هنوز بهم سر میزنه...فقط در رویاهام.
میخواستم تو این هفته که 31 ساله میشم سوپرایزتون کنم. شما همیشه موقع تولدم حمایتگر و مهربون و با فکر بودید و این دفعه من خواستم به شما هدیه بدم. همچنین میدونم که این تعطیلات یه فصل تنهایی برای بیشترمون خواهد بود و اگه شما هم جزو کسایی هستید که مثل من برای رفع دلتنگی برای عزیزان تون به موسیقی روی میارید، این آلبوم برای شماست.
نمیدونم بعدا چه اتفاقی قراره بیوفته. این روزا از خیلی چیزا سر در نمیارم پس به تنها چیزی منو باهاتون در ارتباط میزاره تکیه کردم. اون چیز، موسیقیه و همیشه بوده و خواهد بود.
وبه امید ادامه داشتنش، تا ابد.»

— کپشن: من نمیدونم قراره بعدا چه اتفاقی بیفته و درباره چیزایی که این روزها اطرافمون درحال رخ دادن هیچ اطلاعی ندارم، این روزها فقط به چیزی توجه میکنم که من رو به شما متصل کرده، این چیز، از اول، موسیقی بوده و امیدوارم تا همیشه ما رو به هم متصل نگه داره
آلبوم جدید من به نام ”evermore“ منتشر شد.