انجمن های تخصصی  فلش خور
شرایط خداحافظی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: شرایط خداحافظی (/showthread.php?tid=292953)شرایط خداحافظی - milad new - 17-01-2021

اینکه ذوب آهن روزهای خوبی را پشت سر نمی گذارد، بر هیچ کس پوشیده نیست؛ سبزپوشان اصفهانی که تا همین چند سال پیش یکی از نمایندگان ایران در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا بودند، در لیگ نوزدهم تا روز پایانی برای بقاء جنگیدند و در لیگ بیستم هم در پایان هفته یازدهم با هفت تساوی و 4 شکست، رتبه پانزدهم جدول رده بندی را در اختیار دارند.

این شرایط باعث شد تا رسول کربکندی سخنگوی باشگاه پیش از دیدار برابر سایپا که با شکست ثانیه های پایانی سبزپوشان همراه شد، به صورت مستقیم به رحمان رضایی اولتیماتوم بدهد و بگوید در جلسه هیئت مدیره باشگاه تصویب شده که اگر این مربی از 5 بازی آینده 11 امتیاز بگیرد، بحث تغییر او منتفی خواهد شد.
این حرف های رسول کربکندی در کنفرانس خبری پیش از مصاف با سایپا با واکنش رحمان رضایی همراه شد و جنگ میان مدیران باشگاه ذوب آهن و سرمربی تیم بالا گرفت.
ذوب آهن حالا در شرایطی باید آماده مصاف هفته آینده خود برابر نفت مسجد سلیمان شود که بازیکنان و تمامی اعضای باشگاه روزهای سخت و پرفشاری را پشت سر می گذارند و حتی قاسم حدادی فر در آخرین مصاحبه خود افسوس خورده که ای کاش در ابتدای فصل از فوتبال خداحافظی کرده بود.
کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن این روزها به شدت تحت فشار است و می گوید تاکنون چنین شرایطی را در دوره طولانی مدت حضورش در اصفهان تجربه نکرده است. بخشی از حرف های او در گفتگو با تسنیم درباره شرایط این روزهای تیم اینطور مطرح شده است:« باور کنید من در ذوب‌آهن هیچ وقت به این اندازه تحت فشار نبودم؛ حتی زمانی که مصدوم شدم. باور کنید اگر می‌دانستم شرایط اینطور می‌شود قبل از شروع این فصل از فوتبال خداحافظی می‌کردم.»
سبزپوشان اصفهان حال و روز خوشی ندارند و مدیران تیم این روزها ضمن سکوت، در حال تصمیم گیری برای آینده باشگاه هستند؛ تصمیماتی که احتمالا به زودی رسانه ای خواهد شد و شرایط تیم را در آینده تحت تاثیر خود قرار خواهد داد.
تبلیغات