انجمن های تخصصی  فلش خور
جهانبخش برایتون را ترک نمیکند! همه چیز به تابستان موکول شد! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: جهانبخش برایتون را ترک نمیکند! همه چیز به تابستان موکول شد! (/showthread.php?tid=293100)جهانبخش برایتون را ترک نمیکند! همه چیز به تابستان موکول شد! - THEDARKNESS - 24-01-2021

تهران- ایرنا- «علیرضا جهانبخش» تصمیم گرفته تا پایان فصل در برایتون بماند و سپس درباره آینده‌اش تصمیم بگیرد.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال برایتون در چارچوب دور چهارم رقابت‌های جام حذفی فوتبال انگلیس موسوم به FA CUP با نتیجه ۲ بر یک از سد بلکپول گذشت و به مرحله بعدی صعود کرد. علیرضا جهانبخش، بازیکن ایرانی برایتون به دلیل مصدومیت نتوانست تیمش را در این دیدار همراهی کند.

چندی پیش جهانبخش در گفت‌وگو با ایرنا عدم رضایت خود از میزان حضورش در زمین برای برایتون را اعلام کرده بود و پس از آن رسانه‌های انگلیسی و غیر انگلیسی نیز به این موضوع پرداختند و او را در آستانه جدایی از مرغ‌های دریایی قلمداد کردند.

اما شنیده‌ها حاکی از آن است که احتمال جدایی جهانبخش از برایتون در پنجره نقل و انتقالات زمستانی نزدیک به صفر است و این بازیکن گیلانی تمایل دارد تا پایان فصل در این تیم انگلیسی بماند و ضمن آزمون آخرین شانس خود، بدون عجله و استرس راجع به آینده خود در تابستان ۲۰۲۱ تصمیم بگیرد. علیرضا بعد از شایعات اخیر دوباره چند پیشنهاد از کشورهای مختلف اروپایی دریافت کرده اما گویا قصد دارد به حضورش در انگلیس و برایتون ادامه دهد. البته که هنوز هیچ چیز از سوی این بازیکن اعلام نشده و باید دید در عمل چه اتفاقاتی رخ می‌دهد.

علیرضا در این فصل ۱۱ بار با پیراهن برایتون به میدان رفته و ۲ گل در جام اتحادیه به ثمر رسانده است. او علی‌رغم نمایش قابل قبول در این فصل نتوانسته در اکثر دقایق در زمین حضور داشته باشد و البته در این بین ۲ مصدومیت، او را برای چند هفته دیگر خانه‌نشین کرد.

باید دید آینده این بازیکن خوش‌اخلاق فوتبال کشورمان به کجا منجر می‌شود و او در ادامه سال ۲۰۲۱ چه نمایشی از خود بروز خواهد داد؟