انجمن های تخصصی  فلش خور
آمار فاجعه بار و عجیب اینتر در خانه یوونتوس - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: آمار فاجعه بار و عجیب اینتر در خانه یوونتوس (/showthread.php?tid=293850)آمار فاجعه بار و عجیب اینتر در خانه یوونتوس - THEDARKNESS - 10-02-2021

آمار فاجعه بار و عجیب اینتر در خانه یوونتوس 1
اینتر سالهاست در تورین موفق به باز کردن دروازه یوونتوس نشده است.

به گزارش "ورزش سه"، اینتر دیشب در خانه یووتنوس به تساوی بدون گل رضایت داده و در مرحله نیمه نهایی با رقابت های کوپا ایتالیا وداع کرد. نراتزوری در بازی رفت و با اشتباهات فردی عجیب با نتیجه 1-2 مغلوب یوونتوس شده بود و آنها هر چقدر تلاش کردند در مسابقه برگشت حتی یک بار هم به گل نرسیده و با قبول تساوی 0-0 از این رقابت ها حذف شدند.
آمار فاجعه بار و عجیب اینتر در خانه یوونتوس 1
اما با این نتیجه مدت زمان عدم گلزنی اینتر در خانه یوونتوس به نزدیک هفت سال رسید. آخرین بار در اوایل ژانویه سال 2015 بود که اینتر در استادیوم آلیانس مقابل یوونتوس به تساوی 1-1 دست یافت و از آن مقطع به بعد این تیم حتی یک بار هم در تورین موفق به باز کردن دروازه یوونتوس نشده است. در آن مسابقه مائورو ایکاردی در نیمه دوم و با فراری تماشایی و از زاویه ای بسته دروازه جیجی بوفون را باز کرد و آن ضربه آخرین گل نراتزوری در خانه یوونتوس بود.

جالب اینجاست اولین بار این اینتر بود که موفق به شکست یوونتوس در استادیوم جدید این تیم شد. در نوامبر سال 2012 یوونتوس بعد از ثبت 49 بازی بدون شکست در استادیوم تازه تاسیس خود با نتیجه 1-3 مقابل اینتر تحت هدایت آندره آ استراماچونی مغلوب شد، اما حالا نراتزوری سالهاست اسیر این طلسم عجیب و شوم شده است.