انجمن های تخصصی  فلش خور
گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 (/showthread.php?tid=294339)

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - Emmɑ - 21-02-2021

هیچوقت یادم نمیره که رو اشکان خطیبی کراش داشتم یه عروسک هم داشتم اون بچمون بود وقتی همه شب میخابیدن من میرفتم ایوون خودمون با شوهرم حرف مزدم:>

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - _sehun_ - 21-02-2021

(21-02-2021، 22:26)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 22:23)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Telegh_01
فک کن رو این کراش زده بودم Telegh_01
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 105
عه چرا/:

عه منم رو سوسانو کراش زدم خخخخ

سوسانو ک خوشگله خوبه
یونگ پو رو کجا دلم بزاارمم؟

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - THEDARKNESS - 21-02-2021

(21-02-2021، 22:25)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 22:23)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ѕєнυη
سهون روی تازاکا از قهرمانان تنیس کراش نداشتی یه وقت
همون کاپیتان خفنشون مو طلاییه

ن من رو ریوما کراش داشتم ._.

خوبه..
فقط خب یه درشتشو جدا میکردی دیگه Big Grin  Big Grin
من روی مدیر تیم کاراسانو اون دختر عینکیه کراش داشتم با خواهر سوکیشی تو انیمه روز ها با گون تو بن تن. البته نوجوانیشون Undecided
Sleepy

(21-02-2021، 22:27)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچوقت یادم نمیره که رو اشکان خطیبی کراش داشتم یه عروسک هم داشتم اون بچمون بود وقتی همه شب میخابیدن من بیرفتم ایوون خودمون با شوهرم حرف مزدم:>

من قبل کی پاپری ی خواب دیدم ی پسر کره ای اومد عاشقم شد خیلی جذاب بود هشت نه سالم بود
بعد باهم بازی میکردیم میرفتیم سفر غذا میخوردیم ی عروسکم دارم دختر مو فرفریه اونم بچمون بود._.

(21-02-2021، 22:26)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 22:23)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه من تا توپ میذاشتم یا بادکنک
اه/: حیف شد چقد اون زمان سوسول بودم//:

من الانم لباس میزارم
ی روز دل درد داشتم انگار یچیزی تو دلم بود دست میکشیدم رو دلم قربون صدقه بچم میرفتم._.
افرین._.
ای وایی حالا من نماز میخوندم که حامله بشم/:

(21-02-2021، 22:28)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 22:25)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن من رو ریوما کراش داشتم ._.

خوبه..
من روی مدیر تیم کاراسانو اون دختر عینکیه کراش داشتم با خواهر سوکیشی تو انیمه روز ها با گون تو بن تن. البته نوجوانیشون Undecided
Sleepy

(:
اوف اونم خوسگله
من رو دوست هیناتا اسمش یادم نیس ._.

(21-02-2021، 22:30)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 22:26)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من الانم لباس میزارم
ی روز دل درد داشتم انگار یچیزی تو دلم بود دست میکشیدم رو دلم قربون صدقه بچم میرفتم._.
افرین._.

منم میگفتم خدایا تروخدا منو حامله کن/:
ی روز نشسته بودم قران میخوندم مامانم بچه بیاره ._.

(21-02-2021، 22:30)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 22:28)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبه..
Sleepy

(:
اوف  اونم خوسگله

یکم راهنمایی کن تا اسمشو بگم همون پاسوره؟
اگه پاسورس که کاگیاما بود دیگه توبیو کاگیاما

(21-02-2021، 22:31)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 22:30)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(:
اوف  اونم خوسگله

یکم راهنمایی کن تا اسمشو بگم همون پاسوره؟
اگه پاسورس که کاگیاما بود دیگه توبیو کاگیاما

عا آره کاگیاما
جاذابه._.

الان فهمیدم چرا قبلا تعداد بچه ها زیاد بوده.

(21-02-2021، 22:30)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

افرین._.

منم میگفتم خدایا تروخدا منو حامله کن/:
ی روز نشسته بودم قران میخوندم مامانم بچه بیاره ._.
من تو اب دعا خوندم دادم مامانم خورد/:
تو هم وقتیی آشپزی میکنی جو میگیرتت انگار تو برنامه آشپزی هستی نه؟/:بگو ک تنها نیستم