انجمن های تخصصی  فلش خور
گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 (/showthread.php?tid=294339)

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - Emmɑ - 22-02-2021

@*VENUS*
یوهاهامنو ملی کافی هستیم مادربزرگ 44

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - *VENUS* - 22-02-2021

(22-02-2021، 12:09)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-02-2021، 12:08)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونی این خاله بازیای فلشخوری یه جورایی اجتناب ناپذیره
همیشه بوده.. از اول تاریخ فلش بوده هنوزم ادامه داره
همه واسه خودشون اینجا خانواده تشکیل میدن ._.

آره واقعا !
خیلی باحاله (=

اگه بخوام شجره نامه خانوادگیمو تو فلش تا الان بگم یک ماهی طول میکشه فکر کنم ._.
مثلا من تو فلش در طول دوران های مختلف ۷ تا شوهر داشتم ، حداقل ۲۰ تا بچه داشتم
خاله و عمه ی بسیاری از افراد بودم .. ۵-۶ تا هم پدر مادر داشتم
ولی دیگه هیچ کدومشون انلاین نمیشن .-.

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - Mohlek - 22-02-2021

(22-02-2021، 12:09)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-02-2021، 12:08)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونی این خاله بازیای فلشخوری یه جورایی اجتناب ناپذیره
همیشه بوده.. از اول تاریخ فلش بوده هنوزم ادامه داره
همه واسه خودشون اینجا خانواده تشکیل میدن ._.

آره واقعا !
خیلی باحاله (=

عکس پروفایلت برا من :/

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - *VENUS* - 22-02-2021

(22-02-2021، 12:13)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@*VENUS*

قربونت برم من ننه ^.^

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 22-02-2021

(22-02-2021، 11:36)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-02-2021، 11:33)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از دنیا عقبی

حتما باید عکساشو بفرستم باور کنی :/

بشر خو بگو کم اوردم ۰-۰ د هه ۰-۰
خعب دیگه ۰-۰ اگه برای بزرگسالانه باید یه جیزی باشه که مخاطبش بزرگسالان باشه نه بچه های مهد کودک ۰-۰=.//
حالا که چی ۰-۰ مگه ما ژانر خاک بر سری به قول تو که اشتباهه توی فیلما نداریم؟ خو تو انیمم داریم ۰-۰
بعدشم مگه انیمه های روانشناسی ندیدی؟؟ کل دنیا دارن نقدش میکنن بعد جناب الان چسبیدی به این ژانر که تو همه فیلما و عرصه های هنری هست که تازه براش رده سنیم گذاشتن ۰-۰ =.///

بشر اینجا ایرانه

نمیزارن بزرگسالان صحنه های رابطه جنسی رو ببینن اونم حالا انیمه باشه دیگه بدتر

@"ƤᴏᴏƁᴏи" اینو بلدی؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/10796797770278.jpg

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - Prometheus - 22-02-2021

ببببببببببببببع

(22-02-2021، 12:15)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-02-2021، 12:13)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@*VENUS*

قربونت برم من ننه ^.^
خدانکنه.-.
راستی لطفا به بعضیا بگو ک اینجا جای *اونجورچیزانیست بمولا من رو اوناحساسمX_X
*اونجورچیزااااااااا

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - βάરãɲ - 22-02-2021

(22-02-2021، 12:05)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-02-2021، 12:03)♡•rainy girl•♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی منو نقل قول کنه ببینم درس شده یان crying

باران
خودتی؟

این نیومد

(22-02-2021، 12:08)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-02-2021، 12:07)♡•rainy girl•♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای فقط مال تو اومد تازه فک‌کنم اگ ی بار دیگه بکنی نیاد crying
الان ببین اطلاعیه اومده ؟

اینم نیومد

(22-02-2021، 12:17)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببببببببببببببع

بین اسم توام فاصله هس واسع تو اطلاعیه میاد؟¿♡

(22-02-2021، 12:15)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

"ƤᴏᴏƁᴏи" اینو بلدی؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/10796797770278.jpg
بله!
صبر

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - فرنودِ بن گیومرث - 22-02-2021

@صباnafas
@ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ
@ʟᴇɪᴛᴏ
@*Aɴѕιl*
@*Aɴѕel*
@نــــــــــⓐنسی
@فرنودِ بن گیومرث
@ctrl+w
@*VENUS*
@Волшебник
@Alien
@мσнα∂єѕєн
@ραтяιcια
@☆coииoя☆
@☆мᴇʜяᴀʙ☆
@لــــــــــⓘلی
@♡•rainy girl•♡
@☪爪尺.山丨几几乇尺☪
@"♔̲̲K̲̲h̲̲a̲̲l̲̲s̲̲e̲̲♔̲̲"
@sclvrFox
@Ɗєя_Mσηɗ
@Medusa
@lady_tailor
@♜THE DARKNESS♜

امیدوارم کسی رو جا ننداخته باشم.
اگر کسی جا مونده یا خودش اعلام کنه یا دیگران.

از برایِ پر کردن وقت و به کار انداختن مخیّله ذهن می خوام داستانی بنویسم که یحتمل خوب از آب در نخواهد آمد. نویسندگی کار سختیه.
امّا به عنوان یک تفریح و مشقِ کار بهش نگاه می کنیم.

موضوعش؟ دلم می خواد تمام آیتم های ماورایی که می شناسیم رو یک طوری داخلش کار بذارم-بذاریم-
از اسلندر من گرفته تا تغییر بعدِ دو جهان موازی (مثل داستان آر.ال.استاین "لایر لایر")

حالا من نیاز به کرکتر دارم و چه کرکتری بهتر از خود آدمیون انجمن؟
اگر راغب بودید به من پ.خ بزنید و داخلش یک سری وِیژگی شخصیتی و ظاهری بگید تا بتونم کرکترتون رو بسازم.
اگه خواستید عکسی هم بدید -حالا چه واقعاً تصویر خودتون باشه چه به طور فرضی تصویر خودتون باشه- حتماً بفرستید.

ارادت.