انجمن های تخصصی  فلش خور
گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 (/showthread.php?tid=294339)

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ - 22-02-2021

(22-02-2021، 12:41)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-02-2021، 12:34)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آوا عکستمـ برا من بفرس پی وی تایید نهـاییش بـا مـنه دخترمـ

چشوم ۰-۰ Big Grin

بـدوع منتظـرمـ .-.

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - فرنودِ بن گیومرث - 22-02-2021

(22-02-2021، 12:43)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-02-2021، 12:40)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قرار نیست کرکتر ها منفعل باشند توی داستان.
یک مثال ساده می زنم. اگر یک مجلس بزمی بود و یکی از دیگری درخواست رقص کرد من از قبل می دونم که کرکتر ما در واقعیت می خواد قبول کنه یا نه.

شما کرکتر خودتون رو پیش می برید و تصمیم گیری ها با خودتونه-البته تا جایی که بشه- و من فقط اون طوری که باید می نویسمش.

چـه خوبـه کـه خودمـ حق تصمیمـ گیری دارمـ

حالا حـاجی خودتو معرفی کن بشناسمت :/
آره این طور پویا تره.

من فرنودم و همین. تینمتبیسم
چه چیزی می تونم بگم از خودم؟

(22-02-2021، 12:43)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-02-2021، 12:22)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@صباnafas
@ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ
@ʟᴇɪᴛᴏ
@*Aɴѕιl*
@*Aɴѕel*
@نــــــــــⓐنسی
@فرنودِ بن گیومرث
@ctrl+w
@*VENUS*
@Волшебник
@Alien
@мσнα∂єѕєн
@ραтяιcια
@☆coииoя☆
@☆мᴇʜяᴀʙ☆
@لــــــــــⓘلی
@♡•rainy girl•♡
@☪爪尺.山丨几几乇尺☪
@"♔̲̲K̲̲h̲̲a̲̲l̲̲s̲̲e̲̲♔̲̲"
@sclvrFox
@Ɗєя_Mσηɗ
@Medusa
@lady_tailor
@♜THE DARKNESS♜

امیدوارم کسی رو جا ننداخته باشم.
اگر کسی جا مونده یا خودش اعلام کنه یا دیگران.

از برایِ پر کردن وقت و به کار انداختن مخیّله ذهن می خوام داستانی بنویسم که یحتمل خوب از آب در نخواهد آمد. نویسندگی کار سختیه.
امّا به عنوان یک تفریح و مشقِ کار بهش نگاه می کنیم.

موضوعش؟ دلم می خواد تمام آیتم های ماورایی که می شناسیم رو یک طوری داخلش کار بذارم-بذاریم-
از اسلندر من گرفته تا تغییر بعدِ دو جهان موازی (مثل داستان آر.ال.استاین "لایر لایر")

حالا من نیاز به کرکتر دارم و چه کرکتری بهتر از خود آدمیون انجمن؟
اگر راغب بودید به من پ.خ بزنید و داخلش یک سری وِیژگی شخصیتی و ظاهری بگید تا بتونم کرکترتون رو بسازم.
اگه خواستید عکسی هم بدید -حالا چه واقعاً تصویر خودتون باشه چه به طور فرضی تصویر خودتون باشه- حتماً بفرستید.

ارادت.

منم میخوام باشم(::

اصلاً شما نباشید کلمات برکت ندارند.
پ.خ یادتون نره چون من آخر سر کرکتر ها رو با اسامی اون جا می نویسم.

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ - 22-02-2021

(22-02-2021، 12:41)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-02-2021، 12:37)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوه یوزارسیف!ترلان بانو ژیژرمن است
بله البته دیجی کالا هم هست
من از شرایط سیبزمینی سرخ کردن فقط خوردنشو بلدم بقیش کار مامانمه
حس میکنم دارم با سعدی حرف میزنم
نه من حتی بلدم سیب زمینی پوست بکنم. البته با پوست کن . با چاقو سخته.
سعدی ینسبتنمیبتنمیس

(22-02-2021، 12:38)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عـاقـا من و تو  و رومـو سـه تـایی نفش اوِّل بـاشیمـ :>

خودم چی ؟ منم بازی بدید.

نـویسنـده هـا کـه نمیـآن متواضعن :+

(22-02-2021، 12:45)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-02-2021، 12:44)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برات یه کرکتر کنار گذاشتم.
چه کرکتری؟!

برای داستان.

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - ραтяιcια - 22-02-2021

(22-02-2021، 12:45)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-02-2021، 12:43)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چـه خوبـه کـه خودمـ حق تصمیمـ گیری دارمـ

حالا حـاجی خودتو معرفی کن بشناسمت :/
آره این طور پویا تره.

(22-02-2021، 12:43)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم میخوام باشم(::

وییی ننه
چشم
پ خ چی بنویسم؟؟؟

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - *Aɴѕel* - 22-02-2021

@فرنودِ بن گیومرث
من نبودم بچه ها چیز خورت کردن؟!._.

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 22-02-2021

(22-02-2021، 12:39)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-02-2021، 12:36)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نوب من از اسلام حرفی زدم؟

میخوای عکسای ****شو بفرستم؟ :/
هوی برو برای دختر دایی خودت عکسای ***** بفرست  بی ادب.
بله بعضی انیمه ها دارن ولی انیمه بزرگسال بهش میگم ربطی به بقیه ندارهفقط کسایی که توکفن میرن دنبال .
ما انیمه داستانی میبینیم داستان خوب
به همین دلیل حارام است

(22-02-2021، 12:46)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-02-2021، 12:41)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه من حتی بلدم سیب زمینی پوست بکنم. البته با پوست کن . با چاقو سخته.
سعدی ینسبتنمیبتنمیس

خودم چی ؟ منم بازی بدید.

نـویسنـده هـا کـه نمیـآن متواضعن :+
کی گفته من نویسنده م ؟
من فقط می نویسم و سعی دارم خوب بنویسم.

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - *Aɴѕel* - 22-02-2021

(22-02-2021، 12:46)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-02-2021، 12:45)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه کرکتری؟!

برای داستان.

چه داستانی
من کرکتر خوبم یا بده؟!

(22-02-2021، 12:47)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-02-2021، 12:45)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره این طور پویا تره.

وییی ننه
چشم
پ خ چی بنویسم؟؟؟
یکم خودتون رو توصیف کنید. اگر قراره توی دنیای ماورایی قرار بگیرید چه جور کرکتری برای خودتون توی ذهن دارید؟ مثلاً یکی از رفقا توی پ.خ نوشت به گرگینه بودن راغبه.
شما هم قرار نیست حتماً یک موجود عجیب باشید. می تونی با یک پدیده عجیب هم رو به رو بشید.
تصمیم گیری این ها با منه ولی دلم می خواد اگر خودتون به چیزی راغبید همون رو بذارم که بیش تر به مرادتون باشه.
(22-02-2021، 12:47)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@فرنودِ بن گیومرث
من نبودم بچه ها چیز خورت کردن؟!._.
نه تازه دارم با بچه ها رفیق می شم. یستبنمیس