انجمن های تخصصی  فلش خور
گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 (/showthread.php?tid=294339)

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - ѕααяeη - 21-02-2021

(21-02-2021، 16:23)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 16:19)leιтo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیشعور تو شوهرت خوانندس چطور پول ندارین؟

بابا خبر نداری؟همه میدونن چطور نمیدونی تو؟
سهون خیلی وقته از اکسو اخراج شده الان رفتگره
اگه خواننده بود ک گوسفند نداشتیم

چ داستانی ساختی توTelegh_01

اشکال نداره من بتون کمک میدم ._.

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - _sehun_ - 21-02-2021

بچه ها بنظرم شهون داره ادا بد حالارو در میاره
نه؟

(21-02-2021، 16:25)leιтo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 16:23)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا خبر نداری؟همه میدونن چطور نمیدونی تو؟
سهون خیلی وقته از اکسو اخراج شده الان رفتگره
اگه خواننده بود ک گوسفند نداشتیم

Telegh_01
نمیتونیم پولتو پس بدیم ببخشید فققط پول بفرست زود ببریمش دکتر

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 21-02-2021

(21-02-2021، 16:25)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه؟

سر کیفه بدم سر کیفه

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - *Aɴѕel* - 21-02-2021

(21-02-2021، 16:07)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گوشه شرقی اتاق.

لینکش مشکل داره):!.

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - شـــقآیــق - 21-02-2021

(21-02-2021، 14:47)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 14:44)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ
بی معرفت چرا عشقم؟):

@"★ɢʟᴏʀɪᴀ★"
عه برا منم اینجوری بود-_-
گمشو از جلو چشمم کااااااات

ِنَ حـالی نَ احـوالـی :/
ناسلامـتـی قرار بـود دعوت کنـی بیام خونتون همش چن مین فاصلـع داریمـ :!

شقـی نـاموسـآ آب شو تو هنوز بـه من پیــتزا ندادی"."

شرمنده):
دیگه تکرار نمیشه):
تو ک همش بیرونی|:
حالا خوبه استوریاتو میبینیم
بستنیییی پیتزااااااا
ایششششش

(21-02-2021، 14:47)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 14:44)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"★ɢʟᴏʀɪᴀ★"
عه برا منم اینجوری بود-_-
گمشو از جلو چشمم کااااااات
جان؟حالت خوبه ژیژر؟
ن داغونم

(21-02-2021، 14:47)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 14:42)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون از نظرتون[:
بیشتر بیایین...
غیبت خوب نیست._.
نمره کم میشه._.

والله من هر از چند گاهی نیاز دارم برم توی غار ولی خب الان بازگشتم و خیلی هم از کرده خود دلشادم.

هیچ جا همچو فلشخور باعث نمی شه آدم بنویسه.

منم غار می‌خوام._.

اره واقعا من آدم کم حرفیم ولی اینجا میام ماشالاااااه:ngh:
دهنم بسته نمیشه):

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - Emmɑ - 21-02-2021

(21-02-2021، 16:20)leιтo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 16:18)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلیل؟/:

1- موهام کوتاهه
2- من اهل آرایش نیسم
خودت میدونی ک 4fvf
موهام بلنده
اهل ارایش نیستم منم/:
خب من میرم برا مانیکور و پدیکو
بریم موهاتو درستش کنن بلدن اونا
من ک موهام میگم سشوار بکشه یزرشم ببافه/:

(21-02-2021، 16:24)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 16:19)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تکلیف منو روشن کنید الان/:

دو دقه پیش گفت شوهر پدر بزرگتم الان میگه مادر بزرگ پدر بزرگتم

ای ایها ناس

این زن خبیث میخواد نوه منو بدزده
گفتش پدربزرگت شوهرمه نگفت شوهر پدربزرگتم
پدربزرگ نوتو دوسش داری؟*-* //////////////////:

(21-02-2021، 16:25)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه؟

(21-02-2021، 16:25)leιтo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Telegh_01
نمیتونیم پولتو پس بدیم ببخشید فققط پول بفرست زود ببریمش دکتر

باشه مهم نیست
بیا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://www.alef.ir/files/post/lg/2020/19/194908.jpg
ببرش ._.

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - شـــقآیــق - 21-02-2021

چرا سهند محرومه؟

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - Emmɑ - 21-02-2021

(21-02-2021، 16:27)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 16:07)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گوشه شرقی اتاق.

لینکش مشکل داره):!.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Untitled_f99dc.png

(21-02-2021، 16:27)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 16:20)leιтo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

1- موهام کوتاهه
2- من اهل آرایش نیسم
خودت میدونی ک 4fvf
موهام بلنده
اهل ارایش نیستم منم/:
خب من میرم برا مانیکور و پدیکو
بریم موهاتو درستش کنن بلدن اونا
من ک موهام میگم سشوار بکشه یزرشم ببافه/:

(21-02-2021، 16:24)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دو دقه پیش گفت شوهر پدر بزرگتم الان میگه مادر بزرگ پدر بزرگتم

ای ایها ناس

این زن خبیث میخواد نوه منو بدزده
گفتش پدربزرگت شوهرمه نگفت شوهر پدربزرگتم
پدربزرگ نوتو دوسش داری؟*-* //////////////////:

نمیشه بافت موهامو ._.