انجمن های تخصصی  فلش خور
رئال مادرید و غفلت عجیب در مورد ارلینگ هالند - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: رئال مادرید و غفلت عجیب در مورد ارلینگ هالند (/showthread.php?tid=294345)رئال مادرید و غفلت عجیب در مورد ارلینگ هالند - THEDARKNESS - 21-02-2021

رئال مادرید و غفلت عجیب در مورد ارلینگ هالند 1
رئال مادرید در گذشته به راحتی فرصت جذب ارلینگ هالند را از دست داده است.
به گزارش "ورزش سه"، دو سال پیش ارلینگ هالند در نروژ و برای تیم گمنام مولده بازی می کرد. در ادامه این پدیده نروژی به سالزبورگ پیوست و اولین بازی خود را ترکیب این تیم در ژانویه 2019 انجام داد. در ادامه نیز شاهد حضور ارلینگ هالند در دورتموند بودیم و او در طی یک سال اخیر تقریبا در هر مسابقه موفق به ثبت میانگین یک گل شده است. ارزش انتقال احتمالی ارینگ هالند اکنون نزدیک به 100 میلیون یورو تخمین زده می شود. اما هنگامی که او از مولده جدا شد، فقط هشت میلیون برای سالزبورگ هزینه در پی داشت و دورتموند نیز فقط 20 میلیون یورو برای خرید هالند پرداخت کرد. اما رئال مادرید در این سالها به راحتی فرصت جذب ارلینگ هالند را پیش رو داشت و این موقعیت را از دست داد.
رئال مادرید و غفلت عجیب در مورد ارلینگ هالند 1
شریه مارکا در گزارشی مدعی شد رئال مادرید در همان سال 2019 می توانست با پرداخت هشت میلیون ارلینگ هالند را جذب کند. اما مدیران این تیم در فکر جذب بازیکنان برزیلی بودند و برای خرید استعدادهایی چون رینر ژسوس، رودریگو و وینیسیوس جونیور اقدام کردند. همچنین کهکشانی ها موفق به جذب لوکا یوویچ از فرانکفورت نیز شدند، اما هیچیک از این بازیکنان در این دو سال کسری از درخشش ارلینگ هالند را نیز ارائه نداده اند.

حالا اخباری در مورد احتمال انتقال 100 میلیون یورویی این مهتاجم حوان به رئال مادرید شنیده شده و مدیران این باشگاه باید هزینه ای چندین برابری برای خرید این بازیکن پرداخت کنند.