انجمن های تخصصی  فلش خور
مخالفت شاهین با استعفا؛ فراز در راه تهران! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: مخالفت شاهین با استعفا؛ فراز در راه تهران! (/showthread.php?tid=294379)مخالفت شاهین با استعفا؛ فراز در راه تهران! - THEDARKNESS - 21-02-2021

مدیریت شاهین بوشهر با استعفای فراز کمالوند مخالفت کرده است.

مخالفت شاهین با استعفا؛ فراز در راه تهران! 1

به گزارش "ورزش سه"، فراز کمالوند سرمربی باتجربه تیم شاهین بوشهر که امسال هم با وجود مشکلات فراوان توانسته نتایج خوبی با این تیم جنوبی در لیگ دسته اول بگیرد، امروز در تمرین تیمش از بازیکنان خداحافظی کرد و به طور رسمی نیز کناره گیری خود از هدایت شاهین را اعلام کرد.


کمالوند حتی اعلام کرده که امشب به تهران برمی‌گردد و فردا به صورت یک طرفه قراردادش را با شاهین فسخ می‌کند. این در حالی است که مدیران باشگاه شاهین با جدایی کمالوند مخالفت کرده‌اند.


مسیگر، مدیرعامل شاهین در این باره گفت: «موضعی در مورد جدایی کمالوند نداریم. او همچنان سرمربی ما است و تا آخر فصل با ما قرارداد دارد. خواسته‌هایی در مورد مسائل مالی و تقویت تیم داشت که در تلاشیم تا طی یکی دو روز آینده این مشکل مرتفع شود. مجموعه شاهین شهرداری، مسئولان و مدیران شهری و استانی خواهان حضور کمالوند و ادامه همکاری با او هستند و انشاالله کمک می‌‌کنند تا مشکلات تیم برطرف شود. قطعا برای حفظ کمالوند تلاش می‌کنیم.»


این در حالی است که کمالوند خواهان تقویت تیم شاهین بوشهر در نیم فصل شده بود و دیروز اعلام کرد که عزمی برای محقق این موضوع نمی‌بیند. او به همین خاطر تصمیم به جدایی گرفته و بعید هم هست از تصمیم خود کوتاه بیاید.