انجمن های تخصصی  فلش خور
گفت و گو آزاد نسخه ۴۱4 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱4 (/showthread.php?tid=294934)

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱4 - THEDARKNESS - 06-03-2021

(06-03-2021، 17:11)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2021، 17:10)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبه که من به ۲.۳ ساعت رسیدم

وییی افتضاحه:/
من اوایل حداقلش ۱۰ ساعت میخوندم
بستی مطالبو؟

نه هنوز خیلی مونده مخصوصا عمومی.

فعلا.

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱4 - моои - 06-03-2021

(06-03-2021، 17:13)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجب...

چرا همیشه متعجبی؟:/

(06-03-2021، 17:14)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2021، 17:11)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وییی افتضاحه:/
من اوایل حداقلش ۱۰ ساعت میخوندم
بستی مطالبو؟

فعلا.
عه من اختصاصیا خیلی مونده ازشون:/
عمومیا خوبن
+
خداحافظ

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱4 - Âɴɢ℮ℓ Evιℓ - 06-03-2021

(06-03-2021، 16:59)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"BTS.ARMY"
//:
گفت ک گفت بگو ببینم چی گفت
بعضیا واقعا میان رو مغز آدما تاثیر بزارن
خب طول میکشه -.-
درباره الکل خوریش گفت..
پارتی رفتناش
جالب این بود پدرومادرش میزاشتن مصرف کنه و با اونا پارتی میرفت (:

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱4 - Prometheus - 06-03-2021

(06-03-2021، 17:15)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2021، 17:13)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجب...

(06-03-2021، 17:14)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فعلا.
عمومیا خوبن
+
خداحافظ

چون :|

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱4 - моои - 06-03-2021

(06-03-2021، 17:16)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2021، 16:59)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"BTS.ARMY"
//:
خب طول میکشه -.-
درباره الکل خوریش گفت..
پارتی رفتناش

خود دین مسیح اینشکلی نمیگه و اینا بر اساس دینشون نمیرن:/
کتاباشون تحریف شده:/

(06-03-2021، 17:17)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2021، 17:15)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عمومیا خوبن
+
خداحافظ

چون :|

ب دلیل اینکع:/

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱4 - _sehun_ - 06-03-2021

(06-03-2021، 17:16)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"BTS.ARMY"
//:
خب طول میکشه -.-
درباره الکل خوریش گفت..
پارتی رفتناش

اوسکول بودن/:
ب خدا اومده بوده با مغزت کار کنه

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱4 - Âɴɢ℮ℓ Evιℓ - 06-03-2021

(06-03-2021، 17:03)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2021، 16:59)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زهرمار با این خنده خنده دارت Telegh_01

خب یادمه که تو کاراگاه بودی...درسته؟! 33

چشه به این بیوتیفولی ٠-٠ Telegh_01
بلی حافظت درست یاری میکنه پدر جان ٠-٠
خیلی عالیه لعنتی Telegh_01
خب من پونصد و خورده ای گپ کردم...
میتونی یابنده رو بیابی؟! -.-
بدجور لازمش دارم :v

(06-03-2021، 17:20)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب طول میکشه -.-
درباره الکل خوریش گفت..
پارتی رفتناش

اوسکول بودن/:
ب خدا اومده بوده با مغزت کار کنه
ن بابا...
داشتیم قرار میزاشتیم برا پارتی :v
ولی اولش خیلی شوکه شدم!!

بعدش فهمیدم خیلی لا... و...
کلی خاطره بد باهاش دارم!!
منو یه آدم بد کرد!!

هعی خدا هعییی

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱4 - *VENUS* - 06-03-2021

عصر بخیر *

(06-03-2021، 17:33)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عصر بخیر *

بخیر....